Bostan: 'Kurucaşile oteli kaderine terk edildi'

Saadet Partisi Kurucaşile İlçe Başkanı İzzet Bostan, Kurucaşile Belediyesi'nin sorumluluğundaki otelin yıllardır kaderine terk edildiğini ve Kurucaşile Belediye Başkanı Zihni Sayın'ın seçim vaatleri arasında olmasına rağmen yıllardır tek bir çivi dahi çakılmadığını belirtti.

Bostan: 'Kurucaşile oteli kaderine terk edildi'

Saadet Partisi Kurucaşile İlçe Başkanı İzzet Bostan, Kurucaşile Belediyesi’nin sorumluluğundaki otelin yıllardır kaderine terk edildiğini ve Kurucaşile Belediye Başkanı Zihni Sayın’ın seçim vaatleri arasında olmasına rağmen yıllardır tek bir çivi dahi çakılmadığını belirtti. Başkan Bostan basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“2019 yerel seçimlerinde iş başına gelen Kurucaşile’nin mevcut belediye başkanı bir çok vaatte bulunmasına rağmen görev süresinin sonuna doğru yaklaştığımız şu güne kadar hiçbir vaadini yerine getirememiştir.

Kurucaşile Belediyesi sorumluluğunda olan ve kaderine terk edilen otel, seçim vaadi olarak Kurucaşile halkına umut verilmesine rağmen çürümeye terk edilmiş, tek bir çivi dahi çakılmamıştır.

2019 seçimlerinde vaatler havada uçuşurken şimdi dönüp baktığımızda, piknik alanı dışında hiçbir vaadin gerçekleşmediğini görüyoruz. Zaten piknik alanı da Bakka tarafından yapılmıştır.

Bizler, verilen vaatlerin ve söylenen sözlerin daima takipçisi olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Her zaman ifade ettiğimiz gibi, Saadet Partisi belediyecilik anlayışının temelinde kamu malının hakkıyla korunması, verilen söze sadakat ve kamu malından ilçe insanının faydalanması yatar. Biz, anlayışımız gereği bu konuların takipçisi olmayı kendimize görev addediyoruz.”