'Bizler için büyük bir mutluluk'

Beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte Bartın MİKA-DER Çocuk Evlerini ziyaret eden Bartın Genç İş İnsanları Derneği (Bartın GİAD) Başkanı Hüseyin Alp Akın, 'Toplumun her kesimine dokunmak ve özellikle çocukların yüzünü güldürebilmek bizler için büyük bir mutluluk. Bu tür sosyal sorumluluk projeleri ile çocuklarımızın hayatlarına bir nebze de olsa katkıda bulunmayı hedefliyoruz.' dedi.

'Bizler için büyük bir mutluluk'

Bartın GİAD’dan, Bartın MİKA-DER Çocuk Evleri Sitesine tam destek

 

 

Bartın Genç İş İnsanları Derneği (BARTIN GİAD) Başkanı Hüseyin Alp Akın, Başkan Yardımcısı Doğukan Özardıç ve Yönetim Kurulu Üyeleri Esma Selin Koyutürk, Alkım Tan ile birlikte MİKA-DER Çocuk Evlerine tam destek olarak yanlarında bulundu.

Bartın GİAD Başkanı Hüseyin Alp Akın, ziyaret sırasında yaptığı açıklamada, "Toplumun her kesimine dokunmak ve özellikle çocukların yüzünü güldürebilmek bizler için büyük bir mutluluk. MİKA-DER Çocuk Evleri Sitesi çalışmalarını takdir ediyor ve onlarla iş birliği yapmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Bu tür sosyal sorumluluk projeleri ile çocuklarımızın hayatlarına bir nebze de olsa katkıda bulunmayı hedefliyoruz.” dedi.

MİKA-DER Çocuk Evleri Sitesi Müdürü Muhammet Sancar ve yetkilileri de Bartın GİAD Başkanı Hüseyin Alp Akın ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek, bu tür ziyaretlerin çocuklar için büyük moral ve motivasyon kaynağı olduğunu belirtti. Yetkililer, Bartın GİAD'ın bu anlamlı ziyareti sayesinde çocukların kendilerini daha değerli ve özel hissettiklerini ifade etti.

Ziyaret sonunda Bartın GİAD ve MİKA-DER Çocuk Evleri Sitesi yetkilileri, gelecekte de iş birliğini sürdüreceklerini vurguladı. Her iki kuruluş da çocukların daha iyi şartlarda büyümeleri ve gelişmeleri için çalışmalarına devam edeceklerini dile getirdi.

Bartın GİAD'ın sosyal sorumluluk projelerine verdiği önem ve MİKA-DER Çocuk Evleri Sitesi yetkililerinin çocuklara yönelik yaptığı çalışmalar, toplumda büyük bir farkındalık oluşturdu. (Haber Merkezi)