BGD Başkanı Hacı Bulut'tan kutlama mesajı

Bartın Gazeteciler Derneği Başkanı (BGD) Hacı Bulut, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Bulut mesajında Bartın'da görev yapan tüm basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutlayarak işlerinde kolaylık ve başarılar diledi.

BGD Başkanı Hacı Bulut'tan kutlama mesajı

 

 

Bartın Gazeteciler Derneği Başkanı (BGD) Hacı Bulut, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yayımladığı kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi, “Demokrasimizin temel taşlarından olan basın, düşünce, anlatım ve haber alma özgürlüğünün en etkili aracıdır. Ülkemizin ve şehrimizin sorunlarını kamuoyuna aktaran, çözüm önerileriyle toplum mekanizmasının daha sağlıklı bir şekilde çalışmasına yardımcı olan, yapmış oldukları haberlerle halkımıza önemli faydalar sağlamaktadırlar.

İlkeli, doğru ve tarafsız bir şekilde çalışarak halkımızın haber alma özgürlüğüne gece gündüz demeden fedakârca destek sağlayan basınımız milletimizin ortak sesi olmaya devam etmektedir.

İlimizde görev yapan tüm basın emekçilerinin Bartın’ımızın sosyal, kültürel ve ekonomik yönden gelişmesi için yürütülen çalışmalarda, projelerin paylaşılmasında ve kamuoyu tarafından sahiplenilmesindeki katkıları çok büyüktür.

Günün her saatinde bizlere çevremizde yaşanan gelişmeleri sıcağı sıcağına aktaran basın mensuplarımıza teşekkürlerimi sunuyor, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyoruz.”