Başyazıcı'dan Hergün'e Çalışan Gazeteciler Günü ziyareti

Bartın Nüfus ve Vatandaşlık İl Müdürü Adnan Başyazıcı, Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Karaman ve gazete ekibini ziyaret ederek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı.

Başyazıcı'dan Hergün'e Çalışan Gazeteciler Günü ziyareti

Bartın Nüfus ve Vatandaşlık İl Müdürü Adnan Başyazıcı, Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Karaman ve gazete ekibini ziyaret ederek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı. Sohbet havasındaki ziyarette Müdür Başyazıcı “Ülkemizin ve kentimizin sorunlarını kamuoyuna aktaran etkin çözüm önerileriyle toplumsal duyarlılığın sağlıklı bir şekilde çalışmasına yardımcı olan vatandaşlarla devlet arasında köprü görevi üstlenen basın mensuplarımızın yapmış oldukları haber, yorum ve görüşler bizlere de çalışmalarımızda önemli faydalar sağlamaktadır. Bu nedenle tüm basın mensuplarının Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyorum. Görevleri esnasında hayatlarını kaybeden bütün gazetecilerimizi rahmetle anıyorum. Çalışan gazetecilerimize sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Nihal Karaman ise Adnan Başyazıcı’ya ziyareti ve iyi dilekleri için teşekkür etti.