Başkan Yalçınkaya, Bartınlıların bayramını kutladı

Bartın Belediye Başkanı Muhammet Rıza Yalçınkaya, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda 'Bayramlarımız bizlere kazandıracağı paylaşma, karşılıksız sevgi ve yardımlaşma gibi manevi değerlerimizi yükseltmenin yanında bu manevi değerleri kuşaktan kuşağa aktarabilmek, yaşadığımız mutluluk ve coşkuyu hayatımızın her gününe taşıyabilmek adına da bir vesiledir. Bu bayramda da, dayanışmanın ve paylaşmanın en güzel örneklerini gösterip, birlik ve beraberlik içinde bayramın manevi coşkusunu yaşatacağımıza yürekten inanıyorum.' dedi.

Başkan Yalçınkaya, Bartınlıların bayramını kutladı

 

 

Bartın Belediye Başkanı Muhammet Rıza Yalçınkaya, Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Kurban Bayramı’nın tüm Bartın halkına ve İslam âlemine barış, mutluluk ve kardeşlik getirmesini dilerken tüm hemşerilerinin Kurban Bayramı’nı en içten dilekleriyle kutlayarak sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir bayram geçirmelerini temenni eden Başkan Yalçınkaya, mesajında şu ifadeleri kullandı:

“Değerli Bartınlı hemşehrilerim, kardeşliğin, birliğin ve beraberliğin güçlendiği bir Kurban Bayramı'na daha kavuşmanın mutluluğu ve huzuruyla sizlere en içten selamlarımı ve bayram tebriklerimi iletiyorum. Bu özel günlerde; sevgi, saygı ve hoşgörünün en güzel örneklerini sergileyerek, birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek için bir araya geliyoruz. Kurban Bayramı, yardımlaşmanın ve paylaşmanın en özel örneklerinin sergilendiği, kalplerimizin birbirine daha da yaklaştığı müstesna bir zaman dilimidir. Bayramlarımız; bizlere kazandıracağı paylaşma, karşılıksız sevgi ve yardımlaşma gibi manevi değerlerimizi yükseltmenin yanında bu manevi değerleri kuşaktan kuşağa aktarabilmek, yaşadığımız mutluluk ve coşkuyu hayatımızın her gününe taşıyabilmek adına da bir vesiledir. Bu bayramda da, dayanışmanın ve paylaşmanın en güzel örneklerini gösterip,  birlik ve beraberlik içinde bayramın manevi coşkusunu yaşatacağımıza yürekten inanıyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, Kurban Bayramı’nın tüm Bartın halkına ve İslam âlemine barış, mutluluk ve kardeşlik getirmesini diliyor, tüm hemşehrilerimin, Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor; sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir bayram geçirmelerini temenni ediyor sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” (Haber Merkezi)