Başkan Uzun, barış ve huzur diledi

Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, 'Uluslu ve Bartınlı tüm hemşerilerimin Kurban Bayramı'nı kutluyor, kardeşliğimizi daha da güçlendiren bu güzel bayram coşkusunun ülkemize, milletimize, İslam alemine, tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diliyorum.' dedi.

Başkan Uzun, barış ve huzur diledi

 


 

Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımlayan Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, bayramların birlik ve beraberlik duygularını pekiştirdiğine dikkat çekti.

 

Uzun, bayramların gelecek nesillere bırakılacak en güzel toplumsal miras olduğunu belirttiği mesajında şu ifadelere yer verdi:

 

“Milletçe, sevgi, saygı ve hoşgörü atmosferinin yoğun olarak yaşandığı, dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulduğu, kardeşlik duygularının doruğa ulaştığı bir Kurban Bayramına daha kavuşmanın mutluluğu ve heyecanı içindeyiz. Bayramlar, birleştirici ve bütünleştirici özelliği ile toplumsal hayatımızda önemli bir yere sahiptir. İyilik ve güzelliklerin harmanlandığı, sevinç ve mutlulukların paylaşıldığı müstesna günlerimizdir.

 

Uluslu ve Bartınlı tüm hemşerilerimin Kurban Bayramı'nı kutluyor, kardeşliğimizi daha da güçlendiren bu güzel bayram coşkusunun ülkemize, milletimize, İslam alemine, tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diliyorum.” (Haber Merkezi)