Bartınspor - Boyabat maçı Pazar 14:00'da

Bölgesel Amatör Lig'de şampiyonluk mücadelesi veren Bartınspor yarın Ömertepesi Futbol Sahasında Boyabat 1868 Spor'la karşı karşıya gelecek. Karşılaşma saat 14:00'da başlayacak.

Bartınspor - Boyabat maçı Pazar 14:00'da

Bartınspor - Boyabat maçı pazar  14:00’da

Bölgesel Amatör Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren Bartınspor yarın Ömertepesi Futbol Sahasında Boyabat 1868 Spor’la karşı karşıya gelecek. Karşılaşma saat 14:00’da başlayacak.

Binlerce binanın yıkıldığı ve on binlerce kişinin hayatını kaybettiği Kahramanmaraş merkezli depremler nedeniyle Deplasmanlı Bölgesel Amatör Lig’e verilen ara yarın oynanacak maçlarla sona erecek. Lig temsilcimiz Bartınspor 16. Hafta karşılaşmalarında Sinop temsilcisi Boyabat 1868 Spor’la karşı karşıya gelecek. Ömertepesi Futbol Sahasında oynanacak maç saat 14:00’da başlayacak.

Ülkemizi ve dünyayı yasa boğan Kahramanmaraş merkezli deprem felaketleri nedeniyle ara verilen Deplasmanlı Bölgesel Amatör Lig yarın oynanacak 16. Hafta karşılaşmaları ile yeniden başlayacak. Atatürk Stadyumundaki tribün inşa ve onarım çalışmaları nedeniyle Bartınspor-  Boyabat 1868 Spor karşılaşması Ömertepesi Futbol Sahasında oynanacak.

İki takım içinde önem taşıyan maçı orta hakem Deha Emre Kebapçı yönetecek. Orta hakem Kebapçı’nın yardımcılıklarını ise Özkan Elikkaya ve Selim Göksu yapacak. Maçta dördüncü hakem olarak Doğukan Danacı görev alacak. Maçın gözlemciliğini ise Necla Akdoğan üstlenecek.

Yıldırım’dan maça davet

Bartınspor Basın Sözcüsü Murat Yıldırım, “Ülkemiz çok büyük depremlerle sarsıldı. Acımız gerçekten çok büyük. Bölgede depremin izlerinin silinmesi ve şehirlerimizin yeniden ayağa kalkması için çalışmalar hızla sürüyor. Depremzede vatandaşlarımıza da Türkiye’miz kucak açmış durumda. Böylesi bir dönemde lige verilen aranın ardından hafta sonu yeniden Deplasmanlı Bölgesel Amatör Lig maçları başlıyor. Bartınspor olarak ülkemize yeniden başsağlığı diliyoruz. Deprem afeti sonrası yeniden başlayan liglerde birçok maçta çok güzel görüntüler yaşadık. Ülkemizde forma giyen yerli yabancı tüm sporcular ve tabi ki ülkemizin spora gönül veren tüm takım taraftarları hiçbir renk ayrımı yapmadan depremzedeler için gönüldaş oldular. Bu görüntülerle beraber ülkemizde spor camiasının birleşen ve birleştirici gücünü de gördük. Hafta sonu Deplasmanlı Bölgesel Amatör Lig maçlarında da benzer görüntüler yaşayacağımızdan kuşkumuz yok. Bu hafta sonu Sinop temsilcisi Boyabat 1868 Spor’la oynayacağımız karşılaşma dostluk ve centilmenlik içinde geçeceği gibi ülkemizi yasa boğan deprem felaketinde hayatlarını kaybeden vatandaşlarımızın da anılacağı bir maç olacak.” Dedi.

 

Maçın Atatürk Stadyumundaki inşa ve onarım çalışmaları nedeniyle Ömer Tepesi Futbol Sahasında oynanacağının da altını çizen Yıldırım, “Bizler Bartınspor camiası olarak bu maçta tüm Bartın halkını Ömer Tepesine davet ediyoruz. Sporun birleşen ve birleştirici gücünü bir kez de Bartın’da ortaya koyacağız. 7’den 70’e herkesi bu maçta tribünlerde görmek en büyük arzumuz.” Şeklinde konuştu.