Bartın'da elektrik bakım ve onarım çalışmaları devam ediyor

Başkent EDAŞ, Bartın'da kesintisiz elektrik dağıtımı kapsamında 2021 yılının ilk 9 ayında bakım, onarım ve yatırım hizmetlerini sürdürdü.

Bartın'da elektrik bakım ve onarım çalışmaları devam ediyor

 

Elektrik dağıtımını dijitalleşme odaklı projeler ve yatırımlar ile gerçekleştiren Başkent EDAŞ, Bartın’da yılın ilk 9 ayında müşteri ve çözüm odaklı yaklaşımla çalışmalar gerçekleştirdi.  Başkent EDAŞ, Bartın’da hizmet verdiği 1.477 trafo ve 5.217 kilometre hat uzunluğunda sürdürülebilir ve kesintisiz enerji sağlanabilmesi amacıyla bakım, yenileme ve yatırım çalışmalarını sürdürdü.

Daha aydınlık bir Bartın için Merkez, Amasra, Kurucaşile ve Ulus’ta 1651 aydınlatma armatürünün bakımını gerçekleştiren Başkent EDAŞ ekipleri, bölgede 12 pano ile 10 trafo merkezini de elden geçirdi. Ayrıca kentte 62 Km’lik hattın bakımı tamamlandı.

Başkent EDAŞ, sektörün değişen dinamiklerine odaklanarak faaliyetlerini insan, çözüm ve inovasyon odağında sürdürmeye devam ediyor. Bartın’da hizmet verdiği 143 binden fazla müşterisine daha iyi hizmet vermek amacıyla toplam 40 kilometrelik yeni kablo döşeyen Başkent EDAŞ ekipleri, 1366 yeni aydınlatma armatürünün montajını tamamladı. Ayrıca yeni 60 pano ve 25 trafo merkezi montajı da tamamlandı.

Söz konusu bakım, onarım ve yatırım rakamları ile Başkent EDAŞ 2021 yılının ilk 9 ayında koymuş olduğu hedefleri başarıyla gerçekleştirdi.

Müşteri odaklı yaklaşımla 7/24 hizmet sunan Başkent EDAŞ, www.baskentedas.com.tr, Başkent 186 Mobil Uygulaması ve 186 numaralı Müşteri Hattı’ndan tüm müşterilerinin soru ve sorunlarını dinleyerek çözüm bulmaya devam ediyor.