Bartın basını Bakan Tunç'u ziyaret etti

Bartın'da görev yapan basın mensuplarını Bakanlık'ta ağırlayan Adalet Bakanı Av. Yılmaz Tunç, 'Şehrimizde yürüttüğümüz çalışmalar ve projeler başta olmak üzere yerel basınımızın talepleri hakkında ve gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunduk' dedi.

Bartın basını Bakan Tunç'u ziyaret etti

 

Hemen hemen her gün Bartınlı birçok ismi makamında kabul eden Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, hem Türkiye için hem memleketi için çalışmaya devam ediyor.

Bakan Tunç, Bartın’daki yerel ve ulusal basın temsilcileriyle bir araya gelerek ilimizde yürütülen çalışmalar ve projeler başta olmak üzere yerel basının talepleri ve gündeme ilişkin konularda değerlendirmelerde bulundu.

Ziyarete ilişkin kısa bir açıklamada bulunan Bakan Tunç, “Güzel memleketimiz Bartın’da görev yapan basın mensubu arkadaşlarımızı Bakanlığımızda ağırladık. Şehrimizde yürüttüğümüz çalışmalar ve projeler başta olmak üzere yerel basınımızın talepleri hakkında ve gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunduk. Büyük bir özveri ve gayretle çalışan, güzel şehrimizin daha da gelişmesine katkı sunan basın mensuplarımıza ziyaretleri için teşekkür ediyor, görevlerinde başarılar diliyorum.” dedi.

Bakan Tunç, yaklaşık 2 saat süren görüşmenin ardından Gölbaşı Hakimevi’nde çay sohbeti yaptı.