Aldatmaz, sahadaki çalışmalarına sürdürüyor

Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin (TBMM) tatile girmesini fırsat bilen AK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz, soluğu seçim bölgesinde aldığı günden bu yana her gün farklı bir bölgede vatandaşlarla bir araya gelerek sahadan hiç ayrılmıyor.

Aldatmaz, sahadaki çalışmalarına sürdürüyor

 

AK Parti Bartın Milletvekili TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Üyesi Yusuf Ziya Aldatmaz’ın Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde geçen mesaileri, yaz tatilinde bu kez seçim bölgesinde devam ediyor.

TBMM’nin Temmuz ayı ile birlikte tatile girmesinin ardından soluğu Bartın’da alan Milletvekili Aldatmaz, her gün bir birçok programa katılıyor.

Yaz bitene kadar bu tempoyla saha çalışması gerçekleştireceğini belirten Aldatmaz, davet edildiği nikah, nişan, sünnet gibi özel günlerine katılarak vatandaşların yanında olurken kimi zaman Ankara’ya giderek kimi zaman da devam eden yatırımları yerinde inceleyerek Bartın için mesai harcamaya devam ediyor.

Esnaf ziyaretleri de gerçekleştiren Aldatmaz, herkese yetişmeye çalışırken “İşimiz vaktimizden çok. Ama söz verdiğimiz gibi, gece gündüz çalışacağız, çok çalışacağız, daha çok çalışacağız” dedi.

İlçeleri, beldeleri ve köyleri de ziyaret edip vatandaşlarla sohbet eden Milletvekili Aldatmaz, vatandaşların isteklerini dinlerken AK Parti'nin milletin partisi olduğunu söyledi.

Ankara’yı da boş bırakmayan Aldatmaz, Bakanlıkları da ziyaret ederek devam eden yatırımlar ve yeni yatırımlarla ilgili görüşmelerde bulundu.

Meclis’in tatil döneminde sahadan ayrılmamaya kararlı görünen AK Parti Bartın Milletvekili Aldatmaz, Kozcağız’da yapımı devam eden ve tamamlanan yatırımları inceledi.  Aldatmaz’a ziyaretlerinde Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman, İl Genel Meclisi Üyesi Göker Giray Gülsoy, AK Parti Bartın Merkez İlçe Başkanı Muhammet Kızılayoğlu ile Kozcağız Belde Başkanımız Hasan Akalın da eşlik etti.

İlk olarak Kozcağız-Bartın duble yol inşaatı yüklenicisi Özdemir İnşaat şantiyesini ziyaret eden Aldatmaz, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Milletvekili Aldatmaz ve beraberindeki heyet daha sonrasında ise Kozcağız’daki Şarköy Köyü 102 Adet Tarımköy Konutu ve 1 Adet Ticaret Merkezi ile Altyapı inşaatında incelemelerde bulundu.

Ardından da Kozcağız-Kumluca Yolu Baraj Geçişi sahası yüklenicisi Tork İnşaat Şantiyesini ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi alan Aldatmaz, son olarak ise Kozcağız Ağu Deresindeki Islah çalışmasını inceledi. Büyüyen ve güçlenen Türkiye’nin yüzyılında Bartın’ın bölgesinde lider bir şehir olması için yorulmaksızın çalışacağını da dile getiren Milletvekili Aldatmaz, “Bartın halkı gerek 14 Mayıs gerekse 28 Mayıs seçimlerinde Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve partimize güçlü bir destek sundu. Vatandaşlarımız ülkemizin yarınlarına sahip çıkmaya devam etti. Unutulmamalıdır ki bu seçimin kazananı Türkiye olmuştur. Halkımızın güçlü desteğine karşılık bizlerde gece gündüz demeden insanlarımızın hizmetinde olacağız. İlimizde sanayiden turizme kadar her alanda gelişim ve büyümenin devam etmesi için elimizden geleni yapacağız. Mevcut yatırımların takipçisi olacak ve ilimizdeki kalkınma hamlesine güç katacak yeni yatırımların da öncüsü olacağız” şeklinde konuştu.

“Umut dolu geleceğinin meşalesi olacak”

Türkiye’nin çok daha güçlü adımlarla yoluna devam edeceğini de vurgulayan Aldatmaz, “Geride bıraktığımız seçim döneminde halkımız Sayın Cumhurbaşkanımız ve AK kadrolara olan güvenini bir kez daha dünyaya gösterdi. Şimdi vakit Türkiye Yüzyılı vakti. Ülkemizin son 21 yıllık süreçte ne denli büyük adımlar attığını dünya gördü. Türkiye sadece kendi içinde gelişip büyümedi, bölgesinde istikrar sağlarken dünyada söz sahibi oldu. Gerek Pandemi döneminde gerekse Rusya-Ukrayna savaşında Türkiye’nin gücüne hep birlikte şahitlik ettik. Terörle mücadeledeki kararlı duruşumuz, savunma sanayiindeki atılımlarımız, yollar, köprüler, tüneller, barajlar derken artık Türkiye kendi insansız hava araçlarını hatta kendi insansız savaş uçaklarını üretebilen bir ülke konumuna ulaştı. Bu atılımlarımız milletimizi onurlandırırken dünyadaki mazlumlara da umut oldu. Kendi imkanlarıyla ordusunun karadaki, denizdeki ve havadaki ihtiyacını karşılayabilen Türkiye yeni dönemde bu adımlarını çok daha ileriye taşıyacak. Başarılı mühendislerinin becerileriyle  savaş gemileri, helikopterler, akıllı mühimmatlar, İHA’lar ve insansız savaş uçakları üretme cesaretini gösteren  Türkiye’de büyüme ve gelişme devam edecek. Türkiye Yüzyılı ülkemizin aydınlık yarınlarının, umut dolu geleceğinin meşalesi olacak” ifadelerini kullandı.

“Hedefimiz; Türkiye Yüzyılı’nın sembol şehrine dönüştürmek”

Türkiye Yüzyılı’nın Bartın için de önemli fırsatların kapısını aralayacağını ifade eden Aldatmaz, “Hedefimiz şehrimizi büyümede, gelişmede ve kalkınmada Türkiye Yüzyılı’nın sembol şehrine dönüştürmek. Gücünü her platformda ortaya koyan, politik ve ekonomik alanlarda istediğini koparan bir Bartın için görevde olacağız. Amasra’dan Kurucaşile’ye, Ulus’tan Kozcağız’a, Kumluca’dan Hasankadı’ya, Abdipaşa’dan Arıt’a, Zafer’den Başköy’e, Şirinler’den Hatipler’e kadar her bölgemizin sorumluluğunu yüreğimizde taşıyacağız. Hizmeti ilimizin her yanına taşıyacağız. Ülkemizin ve Bartın’ımızın yarınları için yine el ele ve gönül gönüle çalışmayı sürdüreceğiz” dedi.