Aldatmaz 'Halkımız Türkiye Yüzyılının meşalelerini yakacak'

AK Parti Bartın Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Aldatmaz 14 Mayıs seçimlerinin Türkiye için kritik bir öneme sahip olduğunun altını çizerek, 'Halkımız Türkiye'nin milli atılımlardaki başarısını görüyor. Milletimiz AK Parti icraatlarının arkasında. 14 Mayıs seçimleri bir kez daha AK Parti'nin ve Türkiye'nin zaferi ile sonuçlanacak. Halkımız istikrara bir kez daha 'evet' diyerek Türkiye Yüzyılı'nın meşalelerini yakacak.' Dedi.

Aldatmaz 'Halkımız Türkiye Yüzyılının meşalelerini yakacak'

AK Parti Bartın Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Aldatmaz seçim çalışmalarını yoğun bir tempo ile sürdürüyor. Bartın’ın köy ve mahallerinde her gün binlerce insanla temas kuran Aldatmaz, Gökçekıran köyündeki temaslarında maden şehidi Sabri Akdere’nin ailesini ziyaret edip köy sakinleriyle de bir araya geldi. Teşkilatımızın her mensubu ile sahadayız 14 Mayıs seçim çalışmaları kapsamında Bartın halkıyla buluşmaya devam ettiklerini belirten AK Parti Bartın Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Aldatmaz, ''Her daim Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve bizlerin yanında olan, bizlere en güçlü şekilde destek veren hemşehrilerimiz ile buluşmalarımız devam ediyor. Teşkilatımızın her mensubu ile sahadayız. Çalışmalarımıza gece gündüz devam ediyoruz. Hemşehrilerimizle sohbet ederken, taleplerini dinliyoruz. Bizleri ziyaret ve temaslarımızda misafirperverlikleriyle onurlandırıp gönülden kucaklayan tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz. Halkımızın verdiği destekle, ‘Durmak yok, hep birlikte yola devam’ diyoruz.” Dedi.

“Milletimiz AK Parti icraatlarının arkasında”

Türkiye ve Bartın’ın yine bir seçim arifesinde olduğunu kaydederek açıklamasını sürdüren Milletvekili Adayı Aldatmaz şu şekilde konuştu:

 “14 Mayıs seçimleri Türkiye’miz için çok önemli bir seçim olacak. Cumhurbaşkanımızın önderliğinde AK Parti olarak bugüne dek çok büyük yatırımlar ve hizmetlere imza attık. Türkiye’mizin dört bir yanını ve sevdamız Bartın’ı sayısız eserle donattık. Dünyanın imrendiği milli hamlelerimizle Türkiye’nin enerjiden savunma sanayine kadar her alanda bağımsızlığını ilan etmek için çalıştık ve bu konuda çok ama çok kıymetli mesafeler kat ettik. Geride kalan 21 yıllık süreçte bölgesinde lider ve dünyada söz sahibi bir ülke konumuna ulaştık. Türkiye’nin yolunu kesmek, büyümesini engellemek isteyenlere rağmen teknolojiden tarıma, sağlıktan eğitime, milli savunma sanayiinden istihdam alanları ve olanakları sağlayan sanayi tesislerine kadar birçok atılımda bulunduk. Halkımızda Türkiye gerçeklerinin farkında. Milletimiz AK Parti icraatlarının arkasında. İnanıyoruz ki 14 Mayıs seçimleri bir kez daha AK Parti’nin ve Türkiye’nin zaferi ile sonuçlanacak. 14 Mayıs günü halkımız istikrara evet diyerek Türkiye Yüzyılı’nın meşalelerini yakacak. Milletimiz Türkiye’nin bekası için ve başlatılan milli kalkınma hamlelerinin devamı için AK Parti’ye olan desteğini bir kez daha sandığa yansıtacak. Türkiye Yüzyılı insanlarımızın yüzyılı olacak.

“Halkımız için gecemizi gündüzümüze katacağız”

 Bartın’ın tarihi, kültürel ve turistik açıdan önemli bir yeri var. Bizler göreve geldiğimizde Bartın’ın doğal güzelliklerini koruyarak yeni istihdam alanları oluşturulması için ve ilimizin kalkınması için çalışacağız. Son 21 yılda ilimize kazandırılan eser ve yatırımlara yenilerini eklemek için seferber olacağız. Mevcut yatırımların takipçisi olurken Bartın’ın önünü açacak çalışmalara da imza atacağız. Her fırsatta halkımızın yanında olacak ve halkımız için gecemizi gündüzümüze katacağız. Halkımızın yegane destekleriyle Bartın’ın gelişmesi, büyümesi için 2 milletvekili ile ilimizi Ankara’da güçlü şekilde temsil edeceğiz. Cumhurbaşkanımızın önderliğinde başlayan Türkiye Yüzyılı’nda Bartın’ımızın fark yaratan ve adından söz ettiren şehirlerden biri olmasını sağlayacağız. Bartın’ımızı bölgesinde lider bir ile dönüştürmenin gayretinde olacağız. Halkımızın kıymetli güvenine layık olmak için çabalayacağız.”