Aldatmaz bu kez Murat Kurum için sahadaydı

Cumhur İttifakı'nın Bartın Belediye Başkan Adayı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu'na destek vermek için Ankara ile Bartın arasında mekik dokuyan AK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz, bu kez Bartın'ın eniştesi Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Murat Kurum için sahadaydı. İstanbul'da bulunan Bartınlılar derneklerini ziyaret eden AK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz, gurbette yaşayan hemşerileriyle buluşan Aldatmaz, '31 Mart'ta hep birlikte İstanbul'a sahip çıkacağız.' dedi.

Aldatmaz  bu kez Murat Kurum için sahadaydı

Seçim çalışmalarına hız verdi
31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerine sayılı günler kala siyasi partilerin adayları ve teşkilatları çalışmalarına hız verdi. TBMM’de Meclis mesaisi devam eden milletvekilleri de adaylara destek için sahaya inerek çalışmalara omuz atarak güç kattı. Ankara’daki yoğun Meclis mesainin yanında Cumhur İttifakı’nın Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu’na çalışmalarında destek için Ankara ile Bartın arasında mekik dokuyan AK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz, geçtiğimiz hafta sonu İstanbul seçimleri için çalıştı. Bartın’ın eniştesi Cumhur İttifakı’nın İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Murat Kurum’a çalışmalarında güç katmak isten Aldatmaz, İstanbul’da bulunan Bartınlılar derneklerini ziyaret etti.
İstanbul’da yaşayan gurbetçi hemşerileriyle buluşan Aldatmaz, memleketi için önemli görüşmeler de yaptı.
Aldatmaz, 31 “Mart seçimleri için gurbetçilerle bir araya geldi”
İstanbul temaslarını değerlendiren AK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz, şunları söyledi: “Hafta sonu Fatih’in emaneti yedi tepeli şehir İstanbul’da Bartınlı hemşerilerimizle buluştuk. Hem özlem giderdik hem de memleketimiz için neler yapabiliriz noktasında önerilerini alarak fikir alışverişinde bulunduk. Ülkemizin hangi köşesinde yaşarsa yaşasın, hemşerilerimizin bizler için değeri bizler için çok büyük. O nedenle fırsat buldukça gurbetteki hemşehrilerimizle bir araya geliyoruz. Bu kapsamda da hafta sonu Ulus Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin Uzun, Kozcağız Belediye Başkanımız Mustafa Karaman, Abdipaşa Belediye Başkanımız Yaşar Dönmez ve AK Parti Ulus İlçe Başkanımız Hikmet Çalık ile birlikte Bartın Dernekler Federasyonu  (BARFED) Başkanı Mehmet Yılmaz'ı İstanbul’da bulunan işyerinde ziyaret ettik.Ardından da Akmercan İcra Kurulu Başkanı Sayın Gazi Akmercan'ı, Ulus Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin Uzun, Kozcağız Belediye Başkanımız Mustafa Karaman, Abdipaşa Belediye Başkanımız Yaşar Dönmez ve AK Parti Ulus İlçe Başkanımız Hikmet Çalık, Kurucaşile Belediye Başkan Adayımız Hulusi Sayın ile birlikte ziyaret ederek ilimizde devam eden doğalgaz yatırımları hakkında istişarelerde bulunduk. Destekleri ve misafirperverliği için kendilerine çok teşekkür ediyorum.
İstanbul'un en büyük mahallelerinden biri olan Büyükçekmece Mimaroba Mahallesi muhtarı ve hemşehrimiz Cengiz Üstünyer'i Ulus Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin Uzun, Kozcağız Belediye Başkanımız Mustafa Karaman, Abdipaşa Belediye Başkanımız Yaşar Dönmez ve AK Parti Ulus İlçe Başkanımız Hikmet Çalık ile birlikte ziyaret ettik. Büyükçekmece Bartınlılar Derneğinde hemşehrilerimizle bir araya geldik, ülkemiz gündemi ve Bartın’ımız hakkında sohbet ettik. Toplantıya katılan tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Büyükçekmece Batı Karadenizliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğindeki kardeşlerimize misafir olduk. Hoş sohbetleri için yine yürekten teşekkür ederim.
Aldatmaz,”İstanbul’da yaşayan Bartınlı hemşehrilerimiz İstanbul’a sahip çıkıyor” dedi
Hasankadılılar Derneği’nde hemşehrilerimizle buluştuk. Dernek Başkanımız Mahmut Akdoğan ve değerli hemşehrilerimize çok teşekkür ediyorum. Bartın Ulus Çubukbeli Köyü Derneği (ÇEDER)‘in İstanbul Alibeyköy Çırçır Mahallesindeki dernek lokalinde hemşehrilerimizle buluştuk. Bizleri sevgi ve muhabbetle karşılayan başta dernek Başkanımız Arslan Artan olmak üzere tüm hemşehrilerimize çok teşekkür ederim. Bartınlı iş adamı BARFED Başkanvekili Sabri Avcı’yı İstanbul’daki işyerinde ziyaret ettik. Bartın Ulus Aşağı Köyü Derneği’nin Bağcılar lokalinde düzenlediği kahvaltı programında hemşehrilerimizle buluştuk. Dernek Başkanımız Aydın Kaçar ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum. İstanbul Gaziosmanpaşa Karadeniz Mahallesinde bulunan Bartın’lılar Derneği (İBYAD) derneğimizi ziyaret ettik. Dernek Başkanı Şükrü Yavuzaslan ve yönetimine ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederiz. Bartın Kozcağız Aşağıdere Köyü Derneği (BAKAŞDER) Başkanı Ekrem Arslan’ı İstanbul Ataşehir’de bulunan işyerinde ziyaret ettik. Bartın Ulus Düzköy Derneğinin #İstanbul Kartal’da bulunan dernek lokalinde hemşehrilerimizle buluştuk. Bizleri sevgi ve muhabbetle karşılayan başta dernek Başkanımız Abdullah Karataş olmak üzere tüm hemşehrilerimize çok teşekkür ederim. Düzköy Derneğindeki toplantımız esnasında bizleri ziyaret eden AK Parti Kartal İlçe Başkanı Nimet Gündoğdu ve Kartal Belediye Başkan Adayımız Hüseyin Karakaya’ya teşekkür ederiz.
 Dereli Köyü Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Oktay Görgülü ve yönetimini İstanbul Pendik Aydos’da bulunan dernek lokalinde ziyaret ettik. İstanbul’da yaşayan Uluslular Dernek Başkanı Rıdvan Maden’i Pendik’te bulunan işyerinde ziyaret ettik. Abdipaşa Beldemizde kurulacak olan Temizlik Malzemeleri İhtisas Organize Sanayi Bölgesinde fabrika kuracak sanayicilerimiz ve Ulus Belediye Başkanımız
 Hasan Hüseyin Uzun, Kozcağız Belediye Başkanımız Mustafa Karaman, Abdipaşa Belediye Başkanımız Yaşar Dönmez ile İstanbul’da bir araya gelerek istişarelerde bulunduk. İstanbul Programımızın son durağında Pendik Drahnader’i ziyaret ederek hemşehrilerimizle buluştuk. Misafirperverlikleri için tüm derneklerimize ve kıymetli hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. 31 Mart’ta İstanbul’da yaşayan Bartınlı hemşehrilerimiz İstanbul’a sahip çıkıyor. Bartın’ımızın damadı eniştemiz Sayın Murat Kurum’la 31 Mart’ta sadece İstanbul diyoruz. Hazırız ve kararlıyız; 31 Mart’ta hep birlikte İstanbul’a sahip çıkacağız.”