Aldatmaz, 2024'ü kutladı

AK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz, bir mesaj yayınlayarak Bartın halkının yeni yılını kutladı.

Aldatmaz, 2024'ü kutladı

Milletvekili Aldatmaz mesajında şunları söyledi:

“Hayata dair acı ve tatlı olayları, sevinçleri ve hüzünleri ile bir yılı daha geride bırakıp yeni bir yıla, yeni umutlarla girmenin heyecanını yaşamaktayız.

Yeni yılda da ülkemizin ve şehrimizin her alanda ileri gitmesi, refah ve huzur ortamının devam etmesi en büyük temennimizdir. AK Parti olarak, 2024 yılına büyük hedefler ve amaçlarla giriyoruz. Yaptığımız her işte olduğu gibi, geride kalan bir yılın da muhasebesini yaparak, 2024 yılının en iyi şekilde geçmesi için hangi adımları atmamız gerektiğini düşünerek, zamanımızı, enerjimizi ve potansiyelimizi en verimli şekilde değerlendireceğiz. Birlik ve beraberlik içinde bir yıl geçirmek için kıymetli Bartınlı hemşehrilerimizle iç içe olacağız, istişareler edeceğiz.

Her yeni yıl, canlanan umutların, özlemlerin, beklentilerin, mutlu yarınların habercisidir. Milletçe, üzüntü ve sevinçlerle dolu bir yıla daha veda edip, umut ve beklentilerle dolu yeni bir yıla girmenin heyecanını ve mutluluğunu yaşıyoruz. Yeni yılda, huzura ve mutluluğa olan umudumuzu tazeleyerek, beklentilerimize ulaşmak için çok çalışıp başta kamu kurum ve kuruluşlar olmak üzere, sivil toplum kuruluşları ve toplumun tüm kesimleriyle el ele vererek Bartın’ımızın gelişmesi ve kalkınmasını sağlayacak çalışmaları yapmak en önemli hedefimiz olacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle 2024 yılının başta ülkemize ve tüm insanlığa barış, kardeşlik, huzur, mutluluk ve aydınlık günler getirmesi dileğiyle, tüm hemşehrilerimizin yeni yılını kutluyor; ailesi, yakınları ve sevenleriyle birlikte nice güzel yıllara erişmelerini diliyorum.”