Aldatmaz 1 Mayıs İşçi Bayramı'nı kutladı

AK Parti Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla mesaj yayımladı. AK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz mesajında, 'Hayatını emekleriyle kazanan, ailesinin geçimini alın teriyle ve elde ettiği helal kazançla sağlayan tüm emekçilerin bayramını' kutladığını belirtti.

Aldatmaz 1 Mayıs İşçi Bayramı'nı kutladı

Ak Parti Milletvekili Aldatmaz,  mesajında şu ifadelere yer verdi: Bizler, insana değer veren, emeğe saygı duyan ve alın terini kutsal gören, birlik ve dayanışma ruhunu yüzyıllardır yaşatan  bir medeniyetten geliyoruz. İşçisiyle, işvereniyle, köylüsüyle, şehirlisiyle kaynaşmış bir milletiz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, Büyük ve güçlü Türkiye idealimize emeğiyle katkı sağlayan, hayatımızı kolaylaştıran, her yapının inşasında imzası bulunan ve toplum hayatında önemli bir yere  sahip olan emekçi kardeşlerimiz,  emeğin ve üretimin isimsiz kahramanlarıdır.
Ülkemizin büyüyüp kalkınması için  alın teri akıtan ve üretime katkıda bulunan emekçi kardeşlerimizin 
1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü  en kalbi duygularımla kutluyorum. Bizler sadece 1 Mayıs da değil her zaman 
işçinin yanında olduk ve emekçi kardeşlerimizin yanında  olmaya devam edeceğiz. Hayatını emekleriyle kazanan, ailesinin geçimini alın teriyle ve  elde ettiği helal kazançla sağlayan tüm  emekçileri kutlar, verdikleri emek ve döktükleri her damla alın teri için  işçilerimize teşekkür ederim. Verilen  bu emeğin ülkemizi  daha güçlü bir  şekilde yarınlara taşıyacağına inanıyorum. Bu  duygu ve düşüncelerle 1 Mayıs işçi bayramını kutlar, 
sevgi ve saygılarımı sunarım.”