Akın 'Rotamız 'Güçlü Bartın' olacak'

14 Mayıs seçimlerinde son dönemece girilirken çalışmalarına hız kesmeden devam eden Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bartın Milletvekili Adayı Cemal Akın, 'Ortak akıl ve istişare kültürü ile rotamız 'Güçlü Bartın' olacak' dedi.

Akın 'Rotamız 'Güçlü Bartın' olacak'

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bartın Milletvekili Adayı Cemal Akın 14 Mayıs seçimlerine sayılı günler kala gerçekleştirdiği açık hava toplantıları, köy toplantıları, mahalle ve esnaf ziyaretleriyle vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. İlin her noktasında büyük kalabalıklar tarafından karşılanan AKIN, “Bartın’a sahip çıkmak ve insanımızı yalnız bırakmamak için göreve talibiz” dedi.

“Bartın halkı bizi tanıyor, bize güveniyor”

14 Mayıs günü Bartın’da tarihi bir seçim yaşanacağını ifade eden Akın, “Önümüzdeki seçimler ülkemizin bekası gibi ilimizin güçlü yarınları için büyük önem taşıyor. 14 yılda üretken belediyecilik anlayışıyla kentimize kazandırdığımız nice eser ve yatırım bu şehrin geleceğine hizmet edecek. Bizler Belediye Başkanlığı görevimizde olduğu gibi yine insanlarımızın hizmetinde olmak, onlarla dertlenip gülmek ve insanımızın ihtiyacı olduğunda yanlarında yer almak için göreve talip olduk. Bartın’ı güçlü yarınlara taşımak için halkımızın desteği ve teşvikleri ile Milletvekili adayı olduk. Belediye Başkanlığı görevimizde ortaya koyduğumuz hizmet çıtasını Milletvekili olarak ilimiz geneline yaymak, ilimizin her bir noktasında hizmet götürmek ve ilimizde kalkınma hamlesini başlatmak için çıktığımız bu kutlu yolda yalnız değiliz. Nereye gidersek gidelim halkımızın sevgisiyle, ilgisiyle karşılanıyoruz. Bartın halkı bizi tanıyor. Bartın halkı bize güveniyor. İnsanlarımızın bize duyduğu bu güven biz omuzlarımızdaki sorumluluk olacak. Kalbimizdeki Bartın sevgisi bu sorumluluk duygusuyla insanımıza hizmete dönüşecek” dedi.

“Bartın’ın sorunlarını biliyoruz”

Bartın’ı geliştirecek, güçlendirecek ve kalkındıracak projelerle göreve talip olduklarını da sözlerine ekleyen Akın, “Bartın’da doğmuş, Bartın’da büyümüş ve hayatının her gününü Bartın’a hizmete adamış bir Vekil adayı olarak insanlarımızla buluşuyoruz. Bu buluşmalarımızda halkımızın bize sarılışı, bizleri ağırlayışı ve şahsımıza duydukları güveni defaatle dile getirmelerinin tek bir açıklaması var.  Halkımız bize güveniyor ve inanıyor. Bartın’a dün olduğu gibi yarın da sahip çıkacağımızı, insanımızı asla ve asla yalnız bırakmayacak olduğumuzu biliyor. Siyasi hayatımızdaki tecrübeleri ilimiz genelinde hizmete dönüştürmenin derdiyle yollardayız. Bartın’ı geliştirecek, güçlendirecek ve en önemlisi kalkındıracak projelerimizle yollardayız. Biz insanlarımızın ne beklediğini, ilimizin eksiklerini, köylerimizin sorunlarını biliyoruz. Sadece il merkezi odaklı değil aynı zamanda ilçelerimizi ve beldelerimizi kalkındıracak tespitlerle ortaya konmuş projelerimiz hazır. Bu projeleri bir bir hayata geçirmek için geliyoruz. Bartın’da kalkınma hamlesini ilçelerden beldelere ve köylere kadar yaymak için geliyoruz” şeklinde konuştu.

“Ortak akıl ve istişare kültürü ile rotamız ‘Güçlü Bartın’ olacak”

Ortak akıl ve istişare kültürü ile Bartın’ı yarınlara güçlü bir şekilde taşıyacak projeleri hayata geçireceklerini de kaydeden Cemal Akın “Bizler ilimizi ‘oldu-bitti’ anlayışıyla değil, ‘biz biliriz-biz yaparız’ mantığıyla değil ortak akılla büyüteceğiz. STK’larımızın ve insanlarımızın görüş ve önerilerinin dikkate alındığı bir yönetim şekliyle görevde olacağız. Ortak akıl ve istişare kültürü ile rotamız ‘Güçlü Bartın’ olacak. Bu uğurda çalışacak, insanımızla daima omuz omuza olacak ve ‘Güçlü Bartın’ hedefimize he birlikte el ele, gönül gönüle ulaşacağız” dedi.