20 gündem maddesi karara bağlandı

Bartın İl Encümeni, Bartın Vali Yardımcısı ve Genel Sekreter Uğur Karakaya başkanlığında 20 gündem maddesini görüşerek karara bağladı.

20 gündem maddesi karara bağlandı

 

 

Bartın İl Encümeni, 5302 sayılı İl Özel İdaresi Kanununun 27. maddesi gereğince İl Özel İdaresi Encümen Toplantı Salonunda 11 Haziran 2024 tarihinde saat 15:00’te Bartın Vali Yardımcısı ve Genel Sekreter Uğur Karakaya başkanlığında 20 adet gündem konusunu görüşmek üzere toplandı.

 

Toplantıya Encümen Başkanı Karakaya, seçilmiş üyeler Atnen Aydoğan, Niyazi Cumhur Işık, Aynur Yıldırım, atanmış üyeler Yazı İşleri Müdürü Şerife Çağlar, Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdür V. Nurettin Bozkurt ve gündemi olan müdürlerden, İmar ve Kentsel İyileştirme Müdürü İlker Sarıkaya,  Yatırım ve İnşaat Müdürü Mustafa Levent Çam ve Ruhsat ve Denetim Müdürü Yavuz Keleş katıldı.

 

Toplantıda İmar ve Kentsel İyileştirme Müdürlüğüne ait 18 adet gündem maddesi, çevresine tehlike arz eden ağır hasarlı metruk bina, ifraz, tevhid ve ifraz, inşaat talebi, Yatırım ve İnşaat Müdürlüğüne ait 1 adet gündem maddesi, köy yardımı, Ruhsat ve Denetim Müdürlüğüne ait 1 adet gündem maddesi, ihale olmak üzere toplam 20 adet gündem maddesi İl Encümenince görüşülerek karara bağlandı. (Haber Merkezi)