2. OSB alanı alt yapı ihalesi 30 Haziran'da

AK Parti Grup Başkanvekili ve Bartın Milletvekili Yılmaz TUNÇ, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nın kredi desteği ile Bartın Organize Sanayi Bölgesi müteşebbis heyet Başkanlığının sorumluluğu altında yapılacak olan Bartın Merkez 1. Organize Sanayi Bölgesi II. Tevsi alanına ait alt yapı yapım işleri 30 Haziran 2022 tarihinde ihale edileceğini açıkladı.

2. OSB alanı alt yapı ihalesi 30 Haziran'da

Milletvekili Tunç, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığında gerçekleşecek olan ihalenin kesinleşmesinin ardından Bartın Organize Sanayi Bölgesi’ne ait yol, atıksu, yağmursuyu, içmesuyu ve telekom inşaatlarından müteşekkil alt yapı işlerinin yapımı tamamlanacağını belirtti.

Milletvekili Tunç, “380 KV Trafo Merkezi, Yüksek Enerji Nakil Hattı, Atıksu arıtma, köprü, doğalgaz gibi önemli yatırımlarla geliştirdiğimiz Bartın Organize Sanayi Bölgesinde kapasite kullanımını iki kat artırdık. Yatırım, üretim, istihdam ve ihracat la büyüyen Türkiye ve gelişen Bartın için durmak yok. Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Mustafa Varank’a destekleri için teşekkür ediyorum” Dedi.