19 trafo ve 515 metrelik hat bakımdan geçti

Başkent EDAŞ, yaklaşan kış koşullarının şebeke üzerindeki olumsuz etkilerini en aza indirmek amacıyla Bartın'da hizmet verdiği 1.485 trafo ve 7.331 kilometre uzunluğundaki hatta bakım, yenileme ve yatırım çalışmalarını sürdürdü.

19 trafo ve 515 metrelik hat bakımdan geçti

Bartın Merkez, Amasra, Kurucaşile ve Ulus’ta 1.282 aydınlatma armatürünün bakımını gerçekleştiren Başkent EDAŞ ekipleri, bölgede 17 pano ile 19 trafo merkezini de elden geçirdi. Ayrıca kentte 515 metrelik hattın bakımı tamamlandı.

Başkent EDAŞ, sektörün değişen dinamiklerine odaklanarak faaliyetlerini insan, çözüm ve inovasyon odağında sürdürmeye devam ediyor. Bartın’da hizmet verdiği 146 binden fazla müşterisine daha iyi hizmet vermek amacıyla toplam 42 kilometrelik yeni kablo döşeyen Başkent EDAŞ ekipleri, 752 yeni aydınlatma armatürünün montajını tamamladı. Ayrıca yeni 77 pano ile 15 trafo montajı da tamamlandı.

Söz konusu bakım, onarım ve yatırım rakamları ile Başkent EDAŞ 2022 yılının ilk 9 ayında koymuş olduğu hedefleri başarıyla gerçekleştirdi.

Müşteri odaklı yaklaşımla 7/24 hizmet sunan Başkent EDAŞ, www.baskentedas.com.tr, Başkent 186 Mobil Uygulaması ve 186 numaralı Müşteri Hattı’ndan tüm müşterilerinin soru ve sorunlarını dinleyerek çözüm bulmaya devam ediyor.

Enerjisa Dağıtım Şirketleri’nin Toroslar EDAŞ ve Ayedaş ile birlikte elektrik dağıtımındaki 3 şirketinden biri olan Başkent EDAŞ, Ankara, Çankırı, Kırıkkale, Bartın, Kastamonu, Zonguldak ve Karabük illerinde faaliyetlerini sürdürüyor.