Yaşam

Yaşam Haberleri

Oda başkanlarından TSO’ya hayırlı olsun ziyareti

Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Barış Özkan, Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Cemal Zeybek, Şoförler Odası Başkanı Özcan Uzun ve Kahveciler Odası Başkanı Ayhan Tepe Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Arslan, gençlerle bir araya geldi

Bartın Valisi Nurtaç Arslan, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, TÜBİTAK ve T3 Vakfı tarafından ortaklaşa yürütülen Deneyap Teknoloji Atölyelerinde eğitim gören öğrencilerin derslerinin başlaması nedeniyle Gençlik Merkezini ziyaret etti.

Toptan “İftihar duyulacak çalışmalar yapılıyor”

Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi ve Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) 23. Dönem Meclis Başkanı Köksal Toptan, Bartın Üniversitesini (BARÜ) ziyaret etti.

Uzun Öğretmenler Gününü kutladı

Bartın Üniversitesi (BARÜ) Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun, 24 Kasım Öğretmenler Günü mesajında “Öğretmenler bir kişiyi, toplumu ve insanlığı değiştirme gücüne sahip bilge kişilerdir” dedi.

Dursun Öğretmenler Gününü kutladı

İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun bir mesaj yayınlayarak Öğretmenler Gününü kutladı.

Yıldırım Öğretmenler Gününü kutladı

Bartın’da eğitim, emlak ve kafe sektöründe faaliyet gösteren İş İnsanı Murat Yıldırım, yayımladığı mesajla Öğretmenler Gününü kutladı.

Şehit madenci çocuklarına hediye

Bartın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Yılmaz Akdeniz, İstanbul Özel Saint Joseph Fransız Lisesi Okul Aile Birliğiyle birlikte hazırlanan hediyelerin şehit madenci çocuklarına teslim ettiklerini açıkladı.

Tunç Öğretmenler Gününü kutladı

AK Parti Grup Başkanvekili ve Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

GİAD, Öğretmenler Gününü kutladı

Bartın Genç İş İnsanları Derneği Başkanı Alkım Tan, 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama mesajı yayımladı.

Balık, Öğretmenler Gününü kutladı

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Halil Balık, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle mesaj yayımladı.

TSO’dan taş sac üreticilerine ziyaret

Coğrafi işaretli ürünler için saha ziyaretleri yapan Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (TSO), bu kapsamında Kurucaşile Taş Sacın üretimi yapan sektör temsilcileriyle bir araya geldi.

Akkaş’tan Kumluca Belediyesine ziyaret

Bartın Gençlik ve Spor İl Müdürü Halil Akkaş, Kumluca Belediyesi’ni ziyaret ederek beldedeki spor alanlarını incelerken Belediye Başkanı İsmail Can, futbol sahalarının bakım ve onarımları ile semt sahalarının eksikliklerinin giderilmesi konularında taleplerini iletti.

Şoförler Odasından Yeniden Refah’a ziyaret

Bartın Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı ve Başkan Yardımcı Şerafettin Kırkaya, Yeniden Refah Partisi Bartın İl Başkanı Ziver Gebiç ve parti yönetimini ziyaret etti.

Kaya “Bugün maden işçisi gereken değeri görmüyor”

Genel Maden İşçileri Sendikası’nı (GMİS) ziyaret eden Vatan Partisi Merkez İşçi Sendika Bürosu Başkanı Hüseyin Karanlık ve parti yöneticileri, sendika yöneticileri ve maden işçilerini partilerinin 26 Kasım’da Ankara’da düzenlenecek Olağan Genel Kurulu’na davet ettiler. Ziyarette GMİS Genel Sekreteri ve TÜRK-İŞ Amasra Temsilcisi Ertan Kaya, bugün maden işçisinin maalesef gereken değeri görmediğini söyledi.

Kalaycı, Atatürk’ü andı

AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı, "10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü ve Atatürk Haftası" dolayısıyla mesaj yayımladı. Kalaycı, mesajında, 19 Mayıs 1919'da Samsun'dan başlayan Milli Mücadele'nin, Türk milletinin büyük desteği ile mücadeleye öncülük eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün askeri dehası ve vatan sevgisinden aldığı güçle zaferle taçlandığını belirtti.

TSO’dan Vali Arslan’a ziyaret

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi oda seçimlerinin ardından Bartın Valisi Dr. Nurtaç Arslan’a ziyarette bulundu.

Balık, Atatürk’ü andı

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Halil Balık, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Akın, Atatürk’ü andı

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün 84’ncü vefat yıl dönümü nedeniyle mesaj yayımladı.

Arslan, Atatürk’ü andı

Bartın Valisi Nurtaç Arslan 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü Mesajı yayınladı. Mesajında Vali Arslan “Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu ve Kurtuluş Savaşımızın Başkomutanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete irtihalinin 84’üncü yıldönümünde saygı, şükran ve rahmetle anıyoruz” dedi.

Toplam 1028 haber.