Ziyaret Haberleri

Ziyaret Haberleri

Tarım Müdürlüğü faaliyetlerini sürdürüyor

İl Tarım ve Orman Müdürü Yasin Önder Kırsal Dezavantajlı Alanlar Kırsal Kalkınma Projesi kapsamında çiftçi ziyaretlerine devam ediyor.

eTwinning Projesi tanıtıldı

Doğanın Sesine Kulak Ver eTwinning projesini tanıtmak amacıyla Bartın Borsa İstanbul Ortaokulu öğrenci ve öğretmenleri İl Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti.

Başsavcı Kaynak’tan Hergün’e ziyaret

Bartın Cumhuriyet Başsavcısı Faruk Kaynak, Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü ve Bartın Gazeteciler Derneği Başkanı Nihal Karaman ile gazete çalışanlarını ziyaret ederek çalışmalarında ve yayın hayatında başarılar diledi.

Başsavcı Kaynak’tan Hergün’e ziyaret

Bartın Cumhuriyet Başsavcısı Faruk Kaynak, Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü ve Bartın Gazeteciler Derneği Başkanı Nihal Karaman ile gazete çalışanlarını ziyaret ederek çalışmalarında ve yayın hayatında başarılar diledi

Vali Arslan’dan Fırıncıoğlu’na ziyaret

Bartın Valisi Nurtaç Arslan, Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu’nu makamında ziyaret etti. Ziyarette Başkan Fırıncıoğlu, Vali Arslan’a projelerle ilgili detaylı bilgi verirken Arslan da Fırıncıoğlu’na çalışmalarında başarılar diledi.

Vali Arslan okul ziyaretlerine devam ediyor

Bartın’da okul ziyaretlerine devam edem Bartın Valisi Nurtaç Arslan bu kapsamda Çaydüzü İlkokulu, Hayme Ana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ve İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı Ölçme Değerlendirme Merkezini ziyaret ederek hem bilgi aldı hem de öğrencilerle bir araya geldi.

CHP’li vekillerden Muhtarlar Derneğine ziyaret

CHP’li vekiller Muhtarlar Derneği’nde idi. Bankoğlu, Muhtarlar Derneği Bartın Şubesi’ne yaptıkları ziyaretten sonra "Sahte videolarla da başaramayacaklar!” dedi.

AK Partili kadınlar 28 Mayıs için sahada

Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimleri içinde sahada yoğun şekilde çalışmalarını sürdüren AK Partili kadınlar, il, ilçe ve beldelerin sokaklarını mahalle mahalle gezerek vatandaşları ziyaret etmeyi sürdürdü.

Akın’dan Karaman’a teşekkür ziyareti

MHP Bartın Milletvekili Adayı ve Bartın Eski Belediye Başkanı Cemal Akın, 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçim sürecinde yapılan haberlerle kendisinin halka sesi olmasında sağladığı katkılardan dolayı Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Karaman’a nezaket ve teşekkür ziyaretinde bulundu.

Berberoğlu’ndan Karaman’a ziyaret

28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı 2. Tur Seçimleri için Bartın’a gelen CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu, Bartın Gazeteciler Derneği Başkanı ve Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Karaman’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Bankoğlu Arıt’tan Kılıdaroğlu’na destek istedi

28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı 2. Tur Seçimleri kapsamında Millet İttifakının Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na destek istemek için Arıt merkez ve Aydınlar Köyünü ziyaret eden CHP Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu, "Çocuklarınız açken komşunun çocuğunu doyurur musunuz?" dedi.

Bankoğlu “Muhtarlarımızla nabız yokladık

Hem 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı 2. Tur Seçim çalışmaları hem de 14 Mayıs milletvekilliği seçimlerinde kendisine gösterilen teveccüh için teşekkür etmek amacıyla Kemerköprü, Köyortası, Gölbucağı, Tuna mahallesi, Orta mahalle ve Kırtepe muhtarlarını ziyaret eden CHP Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu, "Muhtarlarımızla nabız yokladık" dedi.

Nusret Müze Gemisi Amasra’ya geliyor

Milli Savunma Bakanlığı TCG Nusret müze gemisinin 30 Nisan-20 Haziran tarihleri arasında Marmara ve Karadeniz limanlarında ziyarete açılacağını duyurdu. Geminin 25 Mayıs Perşembe günü Amasra Limanına yanaşması bekleniyor.

TGF’den Karaman’a üst düzey ziyaret

Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Genel Başkanı ve Eskişehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yılmaz Karaca, TGF Genel Başkan Yardımcısı Levent Altun ile Adana ve Çukurova Gazeteciler Derneği Tekirdağ Gazeteciler Derneği ve Zonguldak Gazeteciler Derneği Başkanlarıyla birlikte Bartın Gazeteciler Derneği Başkanı ve Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Karaman’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Çengel’den Fırıncıoğlu’na hayırlı olsun ziyareti

Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, SGK İl Müdürü Mustafa Şaban Çengel, İcra Şefi Güler Coşkun, Denetmen Özlem Yüksel ve İşveren Memuru Betül Serdar’ı makamında ağırladı.

Bankoğlu 28 Mayıs için sahaya indi

14 Mayıs Milletvekilleri seçimlerinde yüzde 31,46 oranında oy alarak ikinci kez CHP Bartın Milletvekili seçilen Aysu Bankoğlu, teşekkür ziyaretlerine başladı. Bu kapsamda Amasra ve Kurucaşile İlçeleriyle Çakraz sahilini ziyaret eden Milletvekili Bankoğlu, vatandaşlara hem kendisine ve partisine gösterdiği teveccühten dolayı teşekkür etti hem de 28 Mayıs’ta yapılacak 2. Tur Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde cumhurbaşkanı adayı olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na bir kez daha destek istedi.

BARÜ’den GMİS’e ziyaret

Bartın Üniversitesi Kalite Koordinatörlüğü Birimi Öğretim Üyesi Özer Çulhaoğlu, Genel Maden İşçileri Sendikası’nı (GMİS) ziyaret ederek Genel Sekreter Yener Arslanbuğa ile görüştü.

Aldatmaz’dan Akın’a seçim sonrası ilk ziyaret

14 Mayıs seçimlerinde AK Parti Bartın Milletvekili seçilen Yusuf Ziya Aldatmaz, teşekkür ziyaretlerine ilk olarak kendi mahallesi Kemerköprü’den başladı. Milletvekili Aldatmaz, seçimlerde en güçlü rakibi olan MHP Milletvekili Adayı Cemal Akın’ı da mahalledeki ofisinde ziyaret etti.

Bankoğlu’ndan 3 köy ziyareti birden

CHP Bartın Milletvekili ve 28. Dönem Milletvekili Adayı Av. Aysu Bankoğlu, partisinin il ve ilçe teşkilatı başkanları, kadın ve gençlik kolları, ittifak partilerinin yetkilileri ile tam takım sahadaydı. Mekeçler, Kurtköy ve Saraylı köylerini ziyaret eden Millet İttifakı adayları ve partililer, gittikleri köylerde coşkuyla karşılandılar. Bankoğlu, " Hükümet giderayak kopya çekiyor" dedi.

Bankoğlu: “Maliyet artışları üreticinin belini büküyor”

Seçim çalışmaları kapsamında Bartın’daki fabrikaları ziyaret eden ve şehir merkezindeki Hendekyanı Mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelen CHP Bartın Milletvekili ve Adayı Aysu Bankoğlu, “Maliyet artışları üreticinin belini büküyor” dedi.

Bankoğlu “Masal anlatıyorlar”

CHP Bartın Milletvekili ve 28. Dönem Milletvekili Adayı Av. Aysu Bankoğlu, Kozcağız’da fabrikaları ziyaret etti.

Bankoğlu’ndan Kozcağız çıkarması

CHP Bartın Milletvekili Av. Aysu Bankoğlu’nun seçim ziyaretleri son süretle devam ediyor. Kozcağız’dan seslenen Bankoğlu, "Değişimin ayak izleri" dedi.

Fırıncıoğlu’dan yoğun hafta sonu mesaisi

Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, hafta sonu bir dizi ziyaretlerde bulundu. Başkan Fırıncıoğlu, beraberinde Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Ercüment Özçelik, Milliyetçi Hareket Partisi Bartın Milletvekili Adayı Sezai Hangişi, Kozcağız Belde Başkanı Savaş Buyurman ve teşkilat mensuplarıyla birlikte vatandaşlarla selamlaşarak, sohbet etti.

Bakan Yardımcısı Yılmaz’dan Uzun’a ziyaret

Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Nazif Yılmaz, Bartın Üniversitesi (BARÜ) Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun’u ziyaret ederek bölgesel kalkınma odaklı çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Bankoğlu’dan 2 mahalle ziyareti birden

CHP Bartın Milletvekili ve 28. Dönem Milletvekili Adayı Av. Aysu Bankoğlu, CHP Bartın örgütü, İYİ Parti ve Saadet Partisi teşkilatı ile sabah akşam demeden ziyaretlerine devam ediyor. Temaslarına Tuna ve Karaköy mahallelerinde devam eden Bankoğlu “Çok zor yıllar geçirdik, bitiyor” dedi.

Belediye Başkanları Amasra standında buluştu

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilen HERITAGE İSTANBUL Restorasyon, Arkeoloji ve Müzecilik Teknolojileri Fuarı ve Konferansında Amasra Belediyesi’nin standını ziyaret etti. Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır’la bir araya gelen Başkan Köse, her iki ilçedeki turizm faaliyetleriyle ilgili fikir alışverişinde bulundu.

AK Parti’de afiş sayısı arttı

AK Parti’de Tanıtım ve Medya Başkanlığı son yılların en yoğun seçim dönemini yaşıyor. Bu kapsamda adayların yaptıkları ziyaretlerde vatandaşların yoğun ilgisi afiş ve görsellere de yansıyor. 3 matbaa ile seçim sürecini yürüten Tanıtım ve Medya Başkanlığı, gelen yoğun talep nedeniyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Milletvekili adayları Yusuf Ziya Aldatmaz ve Turhan Kalaycı’nın afiş sayısını da artırdı.

MÜSİAD’tan TSO’ya ziyaret

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Almanya Köln Şube Başkanı Yunus Arslan ve MÜSİAD Bartın Şube Başkanı Muhammet Aksoy, Bartın Ticaret ve Sanayi Odası'na ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette, Almanya'da faaliyet gösteren iş insanlarının Türkiye'ye ve Bartın'a yatırım yapması, iki ülke ticari ilişkileri ve bölgedeki ticaret yaşamına yönelik istişarelerde bulunuldu.

BANKOĞLU’NDAN SANAYİ ESNAFINA ZİYARET

CHP Bartın Milletvekili ve Milletvekili Adayı Aysu Bankoğlu, Oto Sanayi Sitesi’ne yaptığı ziyaretlerde CHP Bartın İl Başkanı Selim Karakaş, CHP Bartın Gençlik Kolları Başkanı Tolga Küçükyılmaz, Mehmet Arslan, Fahri Özsoy, Harun Özek ile örgüt üyeleri ile birlikteydi.

Demircan “Kruvaziyer turizmi geleceğimizin umududur”

Bir dizi temas ve ziyaretlerde bulunmak için Bartın’a gelen Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan, Astoria Grande isimli kruvaziyerin yolcularını karşılamak için düzenlenen törene katıldığı Amasra’da “Amasra limanının yeniden yapılması ve kruvaziyer turizminin başlaması Amasra’nın vizyonu ve turizm potansiyelinin gelişmesi için son derece önemlidir. Bu bizim geleceğimiz umududur” dedi.