Ziyaret Haberleri

Ziyaret Haberleri

Çavuşoğlu’ndan madencilere teşekkür

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, deprem bölgesine giden Türkiye Taşkömürü Kurumu’nda (TTK) çalışan gönüllü maden işçilerini ziyaret ederek teşekkür etti.

Kılıçdaroğlu’ndan Bartınlılara selam var

Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu ve Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır’la CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret eden CHP İl Başkanı Selim Karakaş, Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nun Bartınlılara selamı olduğunu söyledi.

Arslan’dan şehidin ikizlerine ziyaret

Bartın Valisi Nurtaç Arslan, Amasra maden kazasında hayatını kaybeden şehit madenci Şaban Yıldırım’ın yeni doğan ikiz bebeklerini ziyaret etti.

Dursun “Limanımız ekonomimize katkı veriyor”

AK Parti Grup Başkanvekili ve Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç ve AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı’yla Amasra Yolcu Limanında incelemelerde bulunarak Astoria Grande’yi ziyaret eden İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun, “Yapılan çok büyük bir eser ve bu eserle her birimiz gurur duyuyoruz. Amasra Yolcu Limanımızın bölgemiz ekonomisine katkısı devam ediyor. Turizmde de Türkiye Yüzyılı için durmak yok yola devam” dedi.

Karabük TSO’dan Bartın çıkarması

Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Fatih Çapraz ve beraberindekiler Bartın Ticaret ve Sanayi Odası ve OSB’de üretim yapan firmalara ziyarette bulundu.

AK Partide siyaset turları hızlandı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim tarihi olarak 14 Mayıs’ı açıklamasının ardından AK Parti Bartın Teşkilatı ziyaret programlarına hız verdi. Bartın merkeze bağlı Terkehatipler Köyü sakinleriyle bir araya gelen AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı’nın hedefinde 6’lı masa vardı. Cumhurbaşkanı adayıyla ilgili söylemleri nedeniyle 6’lı masayı sert bir dille eleştiren Başkan Kalaycı, “Cumhurbaşkanı adayı gösterecekler ama gösterdikleri kişi ülkeyi yönetemeyecek. Ülkeyi bunlar yönetecek. Cumhurbaşkanı bunların genel sekreteri olacak, noteri olacak, oyuncağı olacak. Dediklerini de yapmazsa ülkeyi krize sokacaklar” dedi.

Bölgesel kalkınma için iş birliği alanları görüşüldü

Yozgat Bozok Üniversitesi (YOBÜ) Rektörü Prof. Dr. Ahmet Karadağ, Bartın Üniversitesi (BARÜ) Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun’u ziyaret etti.

AK Parti’de hedef 2’de 2

Galla Pazarındaki pazarcılarla vatandaşları ziyaret eden AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı, önümüzdeki seçimler için iddialı konuştu. Başkan Kalaycı, “Hedefimiz AK Parti olarak, Bartın’ımızı meclisimizde 2 milletvekili ile temsil etmektir. Bu hedefi gerçekleştirebilecek olan da sadece AK Partimizdir” dedi.

Triangle “Amasra faciası tüm yönleriyle araştırılsın”

Genel Maden İşçileri Sendikası’nın da (GMİS) üyesi olduğu, dünyada 54 milyon üyesi bulunan IndustriaLL Küresel Sendikalar Federasyonu’nun Genel Sekreter Yardımcısı Kemal Özkan ile Avrupa’da 7 milyon üyesi bulunan IndustriALL Avrupa Sendikalar Federasyonu Genel Sekreteri Luc Triangle, GMİS’i ziyaret ederek Genel Başkan Hakan Yeşil ile görüştü.

IndustriALL Bartın’da incelemelerde bulundu

Genel Maden İşçileri Sendikası’nın (GMİS) üye olduğu Uluslararası IndustriALL Küresel Sendikası Genel Sekreter Yardımcısı Kemal Özkan, Uluslararası IndustriAll Avrupa Sendikalar Birliği Genel Sekreteri Luc Triangle ile birlikte 42 madencinin hayatını kaybettiği Bartın’ın Amasra ilçesine gelerek çeşitli ziyaret ve incelemelerde bulundu.

Oda başkanlarından Akdeniz’e ziyaret

Bartın Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Özcan Uzun ve Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Cemal Zeybek, ayrı zamanlarda Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Yılmaz Akdeniz’i ziyaret etti.

15 bin 721 kişi E-Belediye’yi kullandı

Çevre Temizlik Vergisi, emlak, ilan ve reklam borçlarını ödeyebildiği “E-Belediye” sistemi sayesinde Vatandaşlar, “www.bartinbelediyesi.com” adresi üzerinden 2022 yılında da çok sayıda işlem yaptı. Bu çerçevede “www.bartinbelediyesi.com” adresine 2022 yılında 339.709 ziyaret olurken, “E-Belediye”yi kullanan 15.721 kişiden toplam 2.861.660.38 TL tahsilat yapıldı.

Kalaycı “Geçim zamanı da vatandaşlarımızla iç içeyiz”

Bartın’da teşkilat mensupları ile birlikte esnaf ve vatandaş ziyaretlerine devam eden AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı, “Seçim zamanı değil, geçim zamanı da vatandaşlarımızla iç içeyiz. Yüz yüze gönül gönüle vererek bir ve beraber olmaya, daha güzel yarınlar için hemşehrilerimizi ziyaret etmeye devam ediyoruz. Durmak yok yola devam” dedi.

Yeniden Refah Gençliğinden Hergün’e ziyaret

Yeniden Refah Partisi İl Gençlik Kolları Başkanı Fatih Dağlıoğlu ve İl Gençlik Kolları Teşkilat Başkanı Oktay Erozan, Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Karaman’ı ziyaret ederek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı.

Gizli’den Çalışan Gazeteciler Günü ziyareti

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Karaman’ı ziyaret eden Saadet Partisi Bartın Kadın Kolları Başkanı Fatma Gizli, “Ülkemizin sorunlarını ve bilgi akışını en doğru ve objektif bir şekilde yetkililere ve kamuoyuna yansıtan tüm gazetecilerimizin 10 Ocak Dünya Gazeteciler Gününü Kutlar, dürüstlüğün, ifade ve basın özgürlüğünün hakim olduğu bir çalışma hayatı dileriz” dedi.

Yıldırım’dan yarışmaya davet

Ensar Vakfı İl Başkanı Murat Yıldırım, Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte okulları ziyaret ederek başvuru sürecinin sona ermesine 4 son gün kalan “Sana Emanet: Sorularla 40 Derste İnanç Esasları” çevrimiçi bilgi yarışmasına katılım için davette bulundu.

Solak’tan Hergün’e Çalışan Gazeteciler Günü ziyareti

Bartın Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Ali Solak, Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Karaman’ı ziyaret ederek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı.

Kalaycı: “Muhalefetin amacı oy avcılığı”

Bartın’daki esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek talep ve önerileri dinleyen AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı, “Bu zamana kadar ne söz verdiysek yerine getirdik. Getirmeye de devam edeceğiz. Ama onlara, sorsanız sözde her şeyi çözecekler. Amaçları bu değil. Amaçları oy toplayalım da nasıl toplarsak toplayalım” sözleriyle muhalefete yüklendi.

Tunç ““Adli soruşturma çok titizlikle devam ediyor”

AK Parti Grup Başkanvekili ve Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Türkiye Büyük Millet Meclisi Amasra Maden Kazasını Araştırma Komisyonu Başkanı Sn. Taner Yıldız ve Komisyon üyesi Milletvekilleri ile uzmanlardan oluşan heyetinin Amasra Müessesesi ziyareti sonrası değerlendirme toplantısında önemli açıklamalarda bulundu.

Tunç OSB’deki fabrika inşaatını inceledi

AK Parti Grup Başkanvekili ve Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, İl Başkanı Turhan Kalaycı ile birlikte, Bartın Organize Sanayi Bölgesi (OSB) ilave alanda devam eden fabrika inşaatlarını ziyaret ederek çalışanlara kolaylıklar diledi.

Bankoğlu’ndan esnaf odalarına ziyaret

CHP Bartın Milletvekili ve Anayasa Komisyonu Üyesi Aysu Bankoğlu, Bartın programı kapsamında Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği, Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası, Türkiye Emekliler Derneği ve Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifini ziyaret etti. Milletvekili Bankoğlu ziyaretlerde “Dertler ortak, çözümü şeffaflık ve hesap verilebilirlik” mesajını verdi.

Bankoğlu’ndan yoğun Bartın programı

CHP Bartın Milletvekili ve Anayasa Komisyonu Üyesi Av. Aysu Bankoğlu, Bartın programı kapsamında, Bartın Ticaret ve Sanayi Odası, TSO Kadın Girişimciler Kurulu ve El Emeği Göz Nuru El Sanatları ve Hediyelik Eşya Fuarı’nı ziyaret etti.

Vali Arslan'dan yoğun yılbaşı mesaisi

Bartın Valisi Nurtaç Arslan, yılbaşı akşamını yoğun geçirdi. Yılbaşı gecesinde emniyet ve jandarmanın trafik kontrol noktalarında hem personelin hem de vatandaşların yeni yılını kutlayan Vali Arslan, o akşam görevli olan Bartın Devlet Hastanesi, Bartın İtfaiyesi gibi personeli de ziyaret ederek 2023’ün ilk dakikalarında yalnız bırakmadı. Vali Arslan yeni yıl dolayısıyla “Bizleri yeni umutlarla karşıladığımız 2023 yılında da Karadeniz’in incisi Bartın’ımızın sahip olduğu eşsiz potansiyeli harekete geçirerek her alanda gelişmesi ve yeni projeler üretip devletimizin tüm imkanlarımızı şehrimize sunma hedefimiz doğrultusunda var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Bankoğlu “Türkiye yeniden doğacak”

Partisinin Bartın il ve ilçe örgütleriyle toplanan CHP Bartın Milletvekili ve Anayasa Komisyonu Üyesi Av. Aysu Bankoğlu, "Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılı Türkiye’nin yeniden doğuşu olacak" dedi.

Bankoğlu’ndan Bartın basınına teşekkür

CHP Bartın Milletvekili ve Anayasa Komisyonu üyesi Av. Aysu Bankoğlu, Bartın CHP İl Başkanı Selim Karakaş, CHP Basın ve Halkla İlişkilerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Mustafa Özdemir ve CHP Merkez İlçe Başkanı Nazif Çomak ile Bartın’ın medya kuruluşlarına ziyaretlerde bulundu. Bankoğlu "Tüm medya kuruluşlarımıza, bizi bizden haberdar ettikleri için teşekkür ediyorum" dedi.

Yıldırım’dan Özdemir’e hayırlı olsun ziyareti

Ensar Vakfı İl Başkanı Murat Yıldırım, Aile ve Sosyal hizmetler İl Müdürü Hüseyin Özdemir’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

TSO’DAN Hisarcıklıoğlu’na ziyaret

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Halil Balık, beraberindeki heyet ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Bankoğlu’ndan Hergün’e nezaket ziyareti

CHP Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu, Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Karaman’a nezaket ziyaretinde bulundu.

İş birliği alanlarında görüş alışverişi

Bartın Üniversitesi (BARÜ) Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun, Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cem Zorlu ile Konya Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Osman Nuri Çelik’i ziyaret etti.

Kalaycı “Hevesleri bu seçimde de kursaklarında kalacak”

AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı, teşkilat mensupları ile birlikte kent merkezinde esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Başkan Kalaycı ziyaretleri esnasında “Pandemi ile başlayan ve savaş ortamı ile kendisini iyice hissettiren ekonomik daralma ve küresel kriz nedeniyle el ovuşturanların, milletimizi algılar ve karalamalarla yanıltmaya çalışanların hevesleri geçen seçimlerde olduğu gibi bu seçimlerde de kursaklarında kalacaktı” dedi.