Ziyaret Haberleri

Ziyaret Haberleri

Yeniden Refah “İlk seçimde iktidardayız”

Yeniden Refah Partisi Merkez İlçe Başkanlığı, Çaydüzü, Esentepe ve Hendekyanı mahallelerini ziyaret etti. Mahalle sakinleriyle sohbet eden Merkez İlçe Başkanı Yasin Kalem, “Geçmişte olduğu gibi, bu gün de, bu necip millete ve bu güzel ümmete hizmet etmek için canla başla çalışıyoruz. Hedefimiz ilk seçimde Yeniden Refah’la iktidar olacak, Dr. Fatih Erbakan’ı başkan yapacağız” dedi.

Saadet, engellilerin sorunlarını dinledi

Saadet Partisi Bartın Teşkilatı, Türkiye Sakatlar Derneği Bartın Şubesini ziyaret ederek engellilerin sorunlarını dinledi.

Kemer Aile Sağlığı Merkezi inşaatında inceleme

AK Parti Grup Başkanvekili ve Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, beraberindeki İl Başkanı Turhan Kalaycı, İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun ve AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Onur Yıldırım ile birlikte, Bartın Karaköy Mahallesi'nde yapımına başlanan Kemer Aile Sağlığı Merkezi inşaatını ziyaret etti.

Karaköy ilk ve ortaokulu inşaatı devam ediyor

AK Parti Grup Başkanvekili ve Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, beraberindeki İl Başkanı Turhan Kalaycı, İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun ve AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Onur Yıldırım ile birlikte, Bartın Karaköy Mahallesi'nde yapımına başlanan 24 derslikli okul inşaatını ziyaret etti.

Kurul’dan Akpürçek ve Avara’ya ziyaret

Sanayi ve Teknoloji İş Birliği Kurul üyeleri, Akpürçek firmasıyla Avara Sucuklarını ziyaret etti.

Saha ziyaretleri başarıyla tamamlandı

Bartın Üniversitesinde (BARÜ) “Sürekli İyileştirme ve Kalite” hedefleri doğrultusunda 4 program için akreditasyon sürecinin saha ziyaretleri tamamlandı.

Oda başkanlarından TSO’ya hayırlı olsun ziyareti

Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Barış Özkan, Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Cemal Zeybek, Şoförler Odası Başkanı Özcan Uzun ve Kahveciler Odası Başkanı Ayhan Tepe Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Arslan, gençlerle bir araya geldi

Bartın Valisi Nurtaç Arslan, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, TÜBİTAK ve T3 Vakfı tarafından ortaklaşa yürütülen Deneyap Teknoloji Atölyelerinde eğitim gören öğrencilerin derslerinin başlaması nedeniyle Gençlik Merkezini ziyaret etti.

Yatırımcılardan TSO’ya ziyaret

Bartın’da tekstil ürünleri üzerine yatırım yapmaya hazırlanan Yaren Tekstil firması yöneticileri Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Balık’ı ziyaret ederek yatırım yerleri ve yatırım teşvikleri konusunda bilgiler aldılar.

Tunç’tan İl Genel Meclisine ziyaret

AK Parti Grup Başkanvekili ve Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Kasım gündemi görüşmelerine devam eden İl Genel Meclisini ziyaret etti.

Toptan “İftihar duyulacak çalışmalar yapılıyor”

Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi ve Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) 23. Dönem Meclis Başkanı Köksal Toptan, Bartın Üniversitesini (BARÜ) ziyaret etti.

Gelecek Partisinden şehit madenci ailelerine ziyaret

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Genel Merkez Sosyal Politikalar Başkanı Abdullah Başcı, Sosyal Politikalar Başkan yardımcıları Sevda Yılmaz ve Fatih Öznam Bartın’a gelerek şehit madenci aileleriyle ve partililerle bir araya geldi.

Dünya Şampiyonundan Uzun’a ziyaret

Bartın Üniversitesi (BARÜ) Spor Bilimleri Fakültesi öğrencisi milli sporcu Burhan Akbudak, Rektör Prof. Dr. Orhan Uzun’u ziyaret etti.

Kalaycı diş hekimlerini unutmadı

AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı, İl Başkan Yardımcıları Fahrettin Özkaya, Ayşe Kaya, Mukaddes Bilgin ve Belediye Meclis Üyesi Secaattin Aykan ile birlikte Dünya Diş Hekimliği Günü kapsamında Bartın Şehit Cem Kanbur Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Elif Çelik ve merkezde görevli doktorları ziyaret ederek günlerini kutladı.

TSO’dan taş sac üreticilerine ziyaret

Coğrafi işaretli ürünler için saha ziyaretleri yapan Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (TSO), bu kapsamında Kurucaşile Taş Sacın üretimi yapan sektör temsilcileriyle bir araya geldi.

Akkaş’tan Kumluca Belediyesine ziyaret

Bartın Gençlik ve Spor İl Müdürü Halil Akkaş, Kumluca Belediyesi’ni ziyaret ederek beldedeki spor alanlarını incelerken Belediye Başkanı İsmail Can, futbol sahalarının bakım ve onarımları ile semt sahalarının eksikliklerinin giderilmesi konularında taleplerini iletti.

GMİS, SORUŞTURMAYLA İLGİLİ MADENCİYİ BİLGİLENDİRDİ

Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Başkan Yardımcısı İsa Mutlu ve yönetim kurulu üyeleri, Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) Amasra Müessesi’nde çalışan maden işçilerini ziyaret ederek açıklamalarda bulundu. Soruşturmayı yakından takip ettiklerini ifade eden Mutlu, “Biz süreçlerin en sağlıklı şekilde sonuçlanabilmesi için ihmali olanların, Genel Müdüründen en alt kademeye kadar, bakanlığından en alttaki yetkiliye kadar kimin ihmali var ise olayın uzmanlar tarafından incelenerek ihmali olanların en ağır cezayı alması için sendikanız olarak süreci takip ediyoruz, edeceğiz.” dedi.

Kalaycı “Çabalarımızın sonucunu aldık”

400 Yataklı Devlet Hastanesine kurulacak Anjiyo Ünitesi müjdesini İl Başkan Yardımcıları Muhammed Cengiz Yalçın ve Özay Aykan ile birlikte bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere gittiği Ankara’da Sağlık Bakan Yardımcısı Halil Eldemir'den alan AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı “Kentimiz için önemli bir ihtiyaç olan Anjiyo Ünitesini de kentimize kazandırdık. Bunun için Grup Başkanvekilimiz ve Bartın Milletvekilimiz Sayın Yılmaz Tunç çok büyük çaba sarf etti. Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca ile son görüşmesinde de Anjiyo Ünitesinin sözünü aldı ve çabalarımızın sonucunu aldık” dedi.

Şoförler Odasından Yeniden Refah’a ziyaret

Bartın Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı ve Başkan Yardımcı Şerafettin Kırkaya, Yeniden Refah Partisi Bartın İl Başkanı Ziver Gebiç ve parti yönetimini ziyaret etti.

Bartınspor yönetiminden Akın’a ziyaret

Bartınspor Kulüp Başkanı Serkan Yurtaçan, Yönetim Kurulu Üyeleri Erhan Somaklı ve Soner Yürekli, Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’ı ziyaret etti.

Kaya “Bugün maden işçisi gereken değeri görmüyor”

Genel Maden İşçileri Sendikası’nı (GMİS) ziyaret eden Vatan Partisi Merkez İşçi Sendika Bürosu Başkanı Hüseyin Karanlık ve parti yöneticileri, sendika yöneticileri ve maden işçilerini partilerinin 26 Kasım’da Ankara’da düzenlenecek Olağan Genel Kurulu’na davet ettiler. Ziyarette GMİS Genel Sekreteri ve TÜRK-İŞ Amasra Temsilcisi Ertan Kaya, bugün maden işçisinin maalesef gereken değeri görmediğini söyledi.

Kalaycı’dan yoğun köy ziyaretleri

AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı, yoğun köy ziyaretleri programlarına Akıncılar ve Kaşbaşı köyleri ile devam etti. İl Başkan Yardımcısı Ayhan Tepe ve teşkilat mensuplarının hazır bulunduğu ziyaretlerde köy sakinleri tarafından sevgi gösterileri ile karşılanan Başkan Kalaycı, “Birbirimizi gönülden dinlemeye, tevazu, samimiyet, gayret ile yürekten çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

Kalaycı “Bıkmadan, yorulmadan sahalardayız”

AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı, Merkez İlçe Başkan Yardımcısı Eray Oğuz ve Belediye Meclisi üyesi Secaattin Aykan ile birlikte esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret ederek talepleri dinledi. Ziyaretlerinde esnafların yoğun ilgi ve alakası ile karşılanan Başkan Kalaycı, “Her gün yeni insanlar ile gönül bağımızı kuvvetlendirmek üzere bıkmadan, yorulmadan, ilk günkü aşkla sahalardayız.” dedi.

TSO’dan Vali Arslan’a ziyaret

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi oda seçimlerinin ardından Bartın Valisi Dr. Nurtaç Arslan’a ziyarette bulundu.

Arslan ziyaretlere devam ediyor

Bartın Valisi Nurtaç Arslan, ildeki sağlık kuruluşlarıyla Ömer Tepesi Spor Tesislerini ve Kırtepe Mahallesinde yaşayan Melek Şeyhoğlun’u evinde ziyaret etti.

TÜSİAV’dan yeni yönetime ziyaret

Türk Sanayici ve İş Adamları Vakfı (TÜSİAV) Yönetim Kurulu Başkanı Veli Sarıtoprak ve beraberindekiler Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim’ini ziyaret etti.

Muhtemel iş birliği alanları konuşuldu

Türk Sanayici ve İş Adamları Vakfı (TÜSİAV) Yönetim Kurulu Başkanı Veli Sarıtoprak ve beraberindekiler Bartın Üniversitesi (BARÜ) Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun’u ziyaret etti.

Kalaycı’ya yoğun ilgi!

AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı, teşkilat mensupları ile birlikte kent merkezinde esnaf ve vatandaş ziyaretlerinde bulundu.

Akdeniz’e üçlü ziyaret

Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Birol Cangi, KOSGEB İl Müdürü Gökhan Akdağoğlu ve BAKKA Bartın Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Osman Bahadır Kalecik, Bartın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Yılmaz Akdeniz’i ziyaret etti.

Akın ve Özçelik’ten Hergün’e nezaket ziyareti

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın ve Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanım Ercüment Özçelik, Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Sayın Nihal Karaman’a ve personele nezaket ziyaretinde bulundu.