Yangın Haberleri

Yangın Haberleri

BARTIN’DA ORMAN YANGINI KORKUTTU

Bartın’ın İnkumu tatil beldesinde 4 dönümlük ormanlık alanda yangın çıktı. Yangına arazözler ve itfaiye araçlarıyla müdahale edilirken yangın birkaç saat sonra söndürüldü. Yangına müdahale esnasında ise olayla ilgilisi olduğu değerlendirilen 4 şüpheli gözaltına alındı. Bartın Valisi Nurtaç Arslan, can kaybı ve yaralanmanın olmadığını belirtti.

İnkumu'nda yangın çıktı

Gece saatlerinde ormanlık alanda yangın çıktı

Yaşlı kadının evinde yangın çıktı

Bölgeye itfaiye ekipleri sevk edildi

TTK şehit ailelerine ödemelere başladı

Amasra’da yaşanan grizu faciası sonrası TTK İşletmesindeki son durumla ilgili bilgi veren Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez,maden ocağında patlama sonrası çıkan yangının büyük oranda kontrol altına alındığını bildirdi. Şehit ailelerinin artık kendilerine emanet olduğunu vurgulayan Bakan Dönmez “"İlk etapta valiliğimiz şehit ailelerine yardımlarına başlamıştır. Bugün itibarıyla da Türkiye Taşkömürü Kurumu ilk ödemelerine başlayacaktır” dedi.

Bankoğlu’ndan sel ve yangın incelemesi

CHP Bartın Milletvekili ve Anayasa Komisyonu Üyesi Av. Aysu Bankoğlu, Ulus ve Abdipaşa’daki yaka seli ve Amasra’da yaşanan yangınla ilgili incelemelerde bulundu. Milletvekili Bankoğlu "İsraf edilen paralarla ülkenin altyapısı halledilirdi" dedi.

Uluslararası Bartın Resim Ve Sanat Çalıştayı Başladı

Bartın Belediyesi tarafından bu sene 5.’si düzenlenen Uluslararası Bartın Resim ve Sanat Çalıştayı başladı. Akın, “Kara kalemlerin, fırçaların, boyaların konuştuğu çalıştay programı 4 Eylül Pazar günü başladı. 09.00’da Ankara’dan Bartın’a hareket eden heyet, Bartın’a hayran kaldılar”dedi.

Amasra'da 2 cafe 3 büfe yandı

Çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi

Bartın’da ormanlara giriş 31 Ekim’e kadar yasak!

Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü, Bartın, Karabük ve Zonguldak’taki Orman Yangınlarıyla Mücadele Komisyonlarında alınan karar gereğince Bartın’da 31 Ekim’e, Karabük’te 1 Ekim’e ve Zonguldak’ta da 30 Ağustos’a kadar ormanlara giriş ve çıkışın yasaklandığını açıkladı.

Dikkat, Giriş çıkışlar yasaklandı

İşte bölge müdürlüğünden yapılan açıklama

Orman alanlarına giriş yasaklandı

AFAD Başkanlığı, Meteoroloji Genel Müdürlüğü verilerine göre artan sıcaklık değerleri sonrasında olabilecek orman yangınlarına karşı uyardı. Başkanlığın Bartın dahil 81 ildeki valiliklere gönderdiği “Orman Yangınlarına Karşı Alınacak Tedbirler” konulu genelgeyle, sıcaklık artışıyla birlikte orman alanları ve çevresinde artan insan hareketliliğinin önümüzdeki günlerde çeşitli bölgelerde orman yangını riskinin artırabileceği belirtilerek, dikkatli olunması istendi. Genelgeye göre, 31 Ağustos’a kadar orman alanlarına giriş yasak!

Yangında her şeyini kaybeden aile yardım bekliyor!

Geçtiğimiz Nisan ayında Bartın Merkeze bağlı Beşköprü Köyü Ahçıoğlu Mahallesinde yaşanan yangında her şeyini kaybeden Ertan Erbil ve ailesi hayırseverlerin yardımını bekliyor.

Amasra'da yangın

Eski binadan dumanlar yükseldi

Yukarı çarşıdan dumanlar yükseldi

Bacada çıkan yangın çatıya sıçradı

Su deposu yapılacak

ADANA SEYHAN DEVLET HASTANESİ Karaisalı Devlet Hastanesi yangın, kullanım suyu deposu ve doğankent semt polk su deposu yaptıracak.

Yangının bilançosu ağır oldu

13 can gitti

Yangın, bir evin ikinci katını yuttu

Bartın Merkeze bağlı Beşköprü Köyü Ahçıoğlu Mahallesinde Ertan ve Metin Erbil’e ait 2 katlı bir evde yangın çıktı. Yangında evin ikinci katı tamamen yanıp kül olurken can kaybı yaşandı.

Çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi

Bartın merkeze bağlı Fırınlı köyünde iki katlı bir evde henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı.

Çatıda korkutan yangın

Çatıdan dumanlar yükseldi

Yangın algılama sistemi yapılacak

Ankara Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı yurtlara yangın algılama sistemi yaptırılacak.

Amasra'da korkutan yangın

Yükselen alevler geceyi aydınlattı

Bartın'da bir binada yangın çıktı

Dumanlar yükseldi, ekipler sevk edildi

Devlet Hastanesinde yangın tatbikatı

2021 yılı Hastane Afet Planı kapsamında  Bartın Devlet Hastanesi’nde yangın tatbikatı gerçekleştirildi. Düzenlenen tatbikat gerçeğini aratmazken tatbikat başarıyla tamamlandı.

Bartın'da yangın faciası

Yangından acı haber geldi, yanarak hayatını kaybetti.

Son dakika, Kırtepe'de yangın

Dört katlı binada yangın paniği

Yangın tertibatı tamir edilecek

Çayırova Belediyesi Yangın tertibatı tamir ve noksanların tamamlama işi ihale edecek.

Yangın ekip binası onarılacak

Osmaniye Orman İşletme Müdürlüğü Karacalar İşletme Şefliği ürün yangın ekip binası onarımı yaptıracak.

4 ev cayır cayır yandı

Yoldan geçen vatandaşlar çaresiz bakışlarla izledi