Recep Tayyip Erdoğon Haberleri

Recep Tayyip Erdoğon Haberleri

Tunç: “İnsanımızın her bir ferdi için çalışmaya devam ediyoruz”

TTK’ya bin işçi alımından elektrikte yüzde 15, sanayi doğalgazında yüzde 20 indirime, Ramazan Bayramı arifesinde Karadeniz gazının Filyos’a gelmesinden önümüzdeki günlerde yapılması planlanan Ankara-Sivas Hızlı Tren Hattı’nın açılışına kadar Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın verdiği müjdelerle ilgili Türkiye Büyük Millet Meclisinde (TBMM) konuşan AK Parti Grup Başkanvekili ve Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, “Bir yandan, asrın felaketinin ve sonrasında meydana gelen sel afetinin izlerini silerek şehirlerimizi yeniden ayağa kaldırırken 85 milyon insanımızın her bir ferdi için çalışmaya müjdelerimizi paylaşmaya devam ediyoruz” dedi.

Erdoğan “14 Mayıs destanını beraberce yazacağız”

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Bartın İl Başkanı Yaşar Arslan, İl Kadın Kolları Başkanı Evren Ayvaz, İl Gençlik Kolları Başkanı Onur Yıldırım ve İl Genel Meclis Başkanı Kenan Dursun’un da katıldığı “Genişletilmiş 81 İl Başkanları” video konferans toplantısında konuştu. Teşkilatlara önemli mesajlar veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, “14 Mayıs destanını, bir süredir beraber yol yürüdüğümüz, aramıza yeni katılan ve katılacak olan dostlarımızla Cumhur İttifakı olarak inşallah beraberce yazacağız” dedi.

ERDOĞAN EYT MÜJDESİNİ VERDİ!

Türkiye’deki milyonlarca insan gibi Bartın’da emeklilikte yaşa takılan (EYT) binlerce kişi için müjde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, EYT konusunda gerçekleştirilecek düzenlemeye ilişkin yaptığı açıklamada, “Emeklilik hakkının kullanılması hususunda herhangi bir yaş sınırı uygulanmayacaktır” dedi.

Erdoğan “İhmali görülen hiç kimsenin gözünün yaşına bakılmayacak”

AK Parti Grup Toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, “ "Hiçbir madenci yakınımızın en küçük bir mağduriyet yaşamaması için süreci biz de yakından takip ediyoruz, edeceğiz. Kaza raporlarının çıkmasıyla birlikte ihmali görülen hiç kimsenin gözünün yaşına bakılmayacağından da milletimiz emin olsun" dedi.

Erdoğan’dan bakaya gençlere bedelli müjdesi

Kabine toplantısının ardından açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan “Bugün sayıları 550 bini bulan yoklama kaçağı, bakaya gençlerimize de bir müjde vermek istiyorum. Yoklama kaçağı gençlerimize bedelli askerlikten faydalanabilme yolunu açıyoruz. Kaçak yılına göre değişen oranlarda bir rakam ilavesiyle askerliğini bedelli yapmak isteyen gençlerimiz askerlik şubelerine başvurabilirler. Bakaya gençlerimizin sıkıntısına çözüm getiren bu uygulamanın hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Erdoğan “Türkiye'yi dünyanın en büyük 10 ekonomisi yapacağız”

AK Parti Genel Merkezi'nde 27. Dönem Milletvekilleri ile bir araya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Türkiye'yi dünyanın en büyük 10 ekonomisinden biri yapma kararımızdan asla geri adım atmayacağız. Bu hedefi, milletimizin yeni kızılelması olarak görüyoruz” dedi. Toplantıya TBMM Adalet Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç da katıldı.

BARTIN-KURUCAŞİLE YOLUNU CUMHURBAŞKANI AÇACAK

TBMM Adalet Komisyonu ve AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nun Bartın’a gelerek incelemelerde bulunduğu Bartın-Kurucaşile Yolunun Karaman’a kadar olan kısmının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılacağını açıkladı.

Uzun, 1. Su Şurası Lansmanına katıldı

Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen 1. Su Şurası Lansmanı ve 363 tesisin toplu açılış törenine katıldı.

Uzun, 1. Su Şurası Lansmanına katıldı

Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen 1. Su Şurası Lansmanı ve 363 tesisin toplu açılış törenine katıldı.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN ULUS ÇAYI VE ÇERÇİ DERESİNİ AÇTI

Bartın Merkez, Apdipaşa ve Ulus’ta yapımı tamamlanan 79,9 Milyon TL tutarındaki Devlet Su İşleri’nin (DSİ) yatırımlarının açılışı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından gerçekleştirdi. Bu kapsamda Ulus Çayı ve Çerçi Deresinin açılışı 1. Su Şurasının tanıtımında yapılırken Ulus Çayıyla birlikte 363 tesisin toplu açılışını yapan ve telekonferansla Ulus’a bağlanan Cumhurbaşkanı Erdoğan “Ulus Çayının akışını gördük. Çerçi Deresi taşkın koruması da inşallah bundan sonra taşkınlardan tüm halkımızı korumuş olur” dedi.

CUMHURBAŞKANINDAN ANLAMLI TALEP

Espriyle karışık yurt talebi

ERDOĞAN: "İŞADAMLARI VE YÖNETİCİLER BARTINSPOR'A DESTEK OLMALI"

Bartınspor’dan Cumhurbaşkanına hediye forma

Sinoplu, Erdoğan-Trump görüşmesini değerlendirdi

“Bizleri arkadan hançerlediler”

Erdoğan bugün Zonguldak’ta

Bartın teşkilatı da mitinge katılacak

Bartınlı belediye başkanları şehircilik şurasında

Cumhurbaşkanı’ndan müteahhitlere yaylım ateşi