Operasyon Haberleri

Operasyon Haberleri

82 kişiyi dolandırdılar

İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürlüğünce yapılan operasyonda 82 kişiyi dolandırdığı tespit edilen 2 kişi nitelikli dolandırıcılık suçuyla çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

Bartın'da şafak operasyonu, 3 kişi tutuklandı

Beş adrese baskın yapıldı

Bartın'da 5 kişi tutuklandı

Geniş çaplı operasyon

Bartın emniyetinden operasyon

Çok sayıda silah ele geçirildi

Şüpheli iki araçta arama

Uyuşturucu tacirlerine geçit yok

Jandarmaya yakalandı

Evde ve bahçede arama

Terminalde yakayı ele verdi

Bartın'da uyuşturucu tacirlerine geçit yok

Bartın'da terör operasyon, bir polis yaralandı

Yollar kapatıldı, Hendekyanı'nda hareketli dakikalar

Tunç’tan baş sağlığı mesajı

AK Parti Grup Başkanvekili ve Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde vatani görevi esnasında elim bir kaza sonucu şehit olan Bartın Balat Köyümüzden Uzm.Çvş. Fatih ÖZKAYA'ya ve Pençe Kilit operasyonunda teröristler tarafından açılan taciz ateşinde şehit düşen P. Uzm Çvş. Sercan Baş için başsağlığı mesajı yayımladı.

FETÖPDY operasyonunda 4 tutuklama

Bartın Cumhuriyet Başsavcılığı koordinasyonunda Bartın İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekiplerce Bartın, İstanbul, Karabük ve Isparta’da FETÖ/PDY Terör Örgütünün güncel yapılanmasına yönelik olarak yapılan operasyonda gözaltına alınan 37 şüpheliden 4’ü tutuklandı. 1 şüpheliye ev hapsi verilirken 31 şüpheli içinde adli kontrol kararı verildi.

Gıda deposu boşaltıldı

Fetö'nün yeniden yapılanmasına yönelik operasyon devam ediyor

Fetö operasyonunda şok detay

Balkondan attılar

36 şüpheli gözaltına alındı

Bartın merkezli 4 ilde eş zamanlı operasyon

6 kişi gözaltına alındı

Dört ilde eş zamanlı operasyon

Yaşlı kadının başına gelenler!

Önce bileziklerini sonra 99 bin TL'sini dolandırıcılara kaptırdı. Dolandırıcılar ise Bartın İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin başarılı operasyonu ile yakalandı.

Bartınlı asker operasyonda yaralandı

5 şehit haberi tüm Türkiye'yi derinden üzdü.

Saklandığı evde mutfak dolabının içinde yakalandı

2018 yılından beri nitelikli dolandırıcılık, çocuğun nitelikli cinsel istismarı, cinsbel saldırı gibi suçlar başta olmak üzere birçok suçtan aranan 39 yaşındaki B.K, Bartın İl Emniyet Müdürlüğünün operasyonunla saklandığı evdeki mutfak dolabının içinde yakalandı.

Bartın'da 4 kişi tutuklandı

Operasyonun detayları ortaya çıktı

UKRAYNA’DAN BAŞARILI PERSONELE DEVLET ÖDÜLÜ MADALYASI

1 yıl önce İnkumu açıklarında batan Arvin adlı kuru yük gemisi personelini başarılı bir operasyonla kurtaran Sahil Güvenlik Batı Karadeniz Grup Komutanlığı personeline Ukrayna tarafından Devlet Ödülü olan Kurtarılan Hayat Madalyası verildi. Kurtarma çalışmalarına katılan 5 personele madalyalarını, Ukrayna Büyükelçisi Vasyl Bodnar takdim ederken Büyükelçi Bodnar, başarılı operasyonun koordinesini sağlayan Bartın Valisi Sinan Güner’e de teşekkür etti.

Yılbaşından önce ZEHİR-2 operasyonu

Emniyet Genel Müdürlüğü KOM Daire Başkanlığı ekipleri tarafından sahte/kaçak alkollü içki üreten ve bunları piyasaya süren suç gruplarına yönelik 81 ilde ZEHİR-2 Operasyonu başlatıldı. Operasyon kapsamında 563 adreste eş zamanlı arama yapılırken, haklarında gözaltı kararı bulunan çok sayıda şüpheli yakalandı. Daha önce yapılan ZEHİR ve bugün başlatılan ZEHİR-2 operasyonlarında yaklaşık 1000 adreste arama yapılırken, 100'den fazla şüpheli gözaltına alındı.

Ulus’ta domuz tuzağına yakalanan ayı kurtarıldı

Ulus İlçesine bağlı Ulukaya köyünde domuz tuzağına yakalanan ayı Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü ekiplerince kurtarıldı. Ayının tuzaktan kurtularak ekiplere zarar verme ihtimaline karşılık iş makinelerinin da bölgeye çağrıldığı kurtarma operasyonu sonrası boz ayı yeniden doğaya salındı.

Arı kovanlarından uyuşturucu çıktı

Arı kovanlarına zulalanan uyuşturucu paketleri, Jandarmanın dikkatinden kaçmadı. Bartın İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince Kurucaşile ilçesine bağlı Başköy Köyünde gerçekleştirilen operasyonda ev, samanlık ve arı kovanlarına zulalanmış çok sayıda uyuşturucu paketi ele geçirildi.

Yaşlı kadını “Polisim” diye dolandırdı

Bartın’da kendisini Bartın İl Emniyet Müdürlüğünde görevli polis olarak tanıtarak yalnız yaşayan 80 yaşındaki kadını dolandıran bir kişi, Asayiş Şube Müdürlüğünün Ankara Emniyet Müdürlüğüyle ortak gerçekleştirdiği operasyonla yakalandı. Yaşlı kadının ziynet eşyalarını alan adamın daha önce de bir kişiyi aynı yöntemle dolandırdığı tespit edilirken şüpheli, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Bartın'da sahte bilezik operasyonu

Kuyumcuya satmaya çalıştılar

ATM dolandırıcıları yakalandı

Akılalmaz yöntem ile kalpazanlık yapan şahıslara operasyon

Bartın'da silah ve uyuşturucu operasyonu

Belirlenen 3 adrese eş zamanlı operasyon

Kadın Platformu “İstanbul sözleşmesinden vazgeçmeyeceğiz”

İstanbul Sözleşmesinden asla vazgeçmeyeceklerini kaydeden Bartın Kadın Platformu “Uluslararası bir sözleşme Olan İstanbul sözleşmesi Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde oybirliğiyle kabul edilerek kanunlaşmış ve yürürlüğe girmiştir. Türkiye Cumhuriyeti Anayasası ve Uluslararası sözleşmelerle garanti altına alınmıştır. Ve ancak ve sadece aynı yollarla yürürlükten kaldırılabilir. Bir gece operasyonuyla iptalinin hiçbir hukuksal zemini yoktur” dedi.

Uyuşturucu operasyonu

Bartın'da jandarmadan uyuşturucu operasyonu

Piyasaya sahte para süren kişilere operasyon

Sahte para operasyonu