Iş Adamı Haberleri

Iş Adamı Haberleri

15 TEMMUZ ŞEHİTLER ÇEŞMESİNDE  ŞEHİTLERİMİZİN RUHU BİR KEZ DAHA ŞAAD EDİLDİ

SN. VALİMİZ MİRAÇ AKBULUT’A SN. BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİMİZ HÜSEYİN FIRINCIOĞLU’NA SN. MÜFTÜ ÖMER KESKİN’E SN. SEFAİ UZUN VE KATILAN TÜM BARTIN’LI İŞADAMLARINA

Nuriye Balta vefat etti

Bartın’da Baltalar İnşaat firmasının sahibi Erkan,Erdem,Erdal ve İsmail  Balta’nın annesi Necati Baltanın eşi Nuriye Balta vefat etmiştir.

Bartınlı iş adamı kalp krizi geçirdi

Bartın’da Ustaoğlu İnşaat firmasının sahibi Tarık Ustaoğlu’nun geçirdiği kalp krizi sonrasından vefat ettiği öğrenildi.

Çelebi ailesinin acı günü

Bartınlı iş adamı Ali Ziver Çelebi’nin annesi Nurdil Çelebi, Aşağı Cami’de düzenlenen cenaze töreniyle dualarla son yolculuğuna uğurlandı.

Bartınlı iş adamından dünya çapında bir organizasyon

Türkiye ve dünya genelinde tüketicilerin bilinçlenmesi, değişim rüzgarlarını ekonominin önemli simalarından takip edebilmesi amacıyla 32 yıldır Bartınlı İşadamı Fahri Ustaoğlu yönetimindeki Lob'in Türkey tarafından organize edilen 32. Uluslararası Tüketici Kalite Zirvesi 15 Mart Dünya Tüketiciler Günü'nde Çırağan Sarayı'nda toplanıyor.

Fahri Özsoy CHP’den milletvekili aday adayı

Bartınlı siyasetçi ve iş adamı Fahri Özsoy, 24 Haziran genel seçimleri için CHP’den milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

İş adamı Zurnacı son yolculuğuna uğurlandı

Bartın’ın yardımsever iş adamlarından Abdul Kerim Zurnacı’nın vefatı siyaset ve iş dünyasında büyük üzüntü yarattı. Çaydüzü Çayırlar Merkez Camiinde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Zurnacı’nın naaşı gözyaşları ve dualar eşliğinde toprağa defnedildi.

Balık, Fas ziyaretini değerlendirdi

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Halil Balık, 10-14 Ocak tarihleri arasında Casablanca ile Marakesh şehirlerini kapsayan Fas ziyaretiyle ilgili değerlendirmelerde bulundu. Fas’a 20 iş adamı ve 1 personel olmak üzere 21 kişilik bir heyetle gittiklerini ifade eden Balık, Fas’ta 8 görüşme gerçekleştirdiklerini söyledi. görüşmelerin hepsinin olumlu olduğunu ve işadamlarına vizyon açısından çok şey kattığını dile getiren Balık, bundan sonra Kongo Cumhuriyetine bir ziyaret gerçekleştirmek istediklerini kaydetti.

İŞ ADAMI OĞUZ IŞIK HAYATINI KAYBETTİ

Bugün son yolculuğuna uğurlanacak

iş adamı halil çakır’ın acı günü

İş Adamı Halil Çakır’ın eşi Bediha Çakır’ın vefat ettiği öğrenildi.