Hergün Gazetesi̇ Haberleri

Hergün Gazetesi̇ Haberleri

Gazeteciler Derneği Nihal Karaman'a emanet

Olağan kongresini yapan Bartın Gazeteciler Derneği, bundan sonra yoluna Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Karaman’ın başkanlığında devam edecek. Tek liste halinde girilen seçimler öncesinde eski başkan Hacı Hasan Bulut, Karaman’a ve derneğe her zaman katkı vermeye hazır olduğunu ifade etti. Dernek çalışmalarının tek başına olabilecek bir şey olmadığını belirten Bartın Gazeteciler Derneği Başkanı Nihal Karaman ise “El birliğiyle, hep birlikte bir şeyler yapacağız” dedi.

Yeniden Refah Gençliğinden Hergün’e ziyaret

Yeniden Refah Partisi İl Gençlik Kolları Başkanı Fatih Dağlıoğlu ve İl Gençlik Kolları Teşkilat Başkanı Oktay Erozan, Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Karaman’ı ziyaret ederek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı.

Gizli’den Çalışan Gazeteciler Günü ziyareti

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Karaman’ı ziyaret eden Saadet Partisi Bartın Kadın Kolları Başkanı Fatma Gizli, “Ülkemizin sorunlarını ve bilgi akışını en doğru ve objektif bir şekilde yetkililere ve kamuoyuna yansıtan tüm gazetecilerimizin 10 Ocak Dünya Gazeteciler Gününü Kutlar, dürüstlüğün, ifade ve basın özgürlüğünün hakim olduğu bir çalışma hayatı dileriz” dedi.

Solak’tan Hergün’e Çalışan Gazeteciler Günü ziyareti

Bartın Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Ali Solak, Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Karaman’ı ziyaret ederek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı.

Bankoğlu’ndan Hergün’e nezaket ziyareti

CHP Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu, Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Karaman’a nezaket ziyaretinde bulundu.

CUMHURBAŞKANLIĞI İLETİŞİM BAŞKANLIĞINDAN “AFET İLETİŞİM ÇALIŞTAYI”

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı ile Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) tarafından ortaklaşa düzenlenen “Afet İletişim Çalıştayı”nda konuşan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu 1999 yılında Düzce depreminin yaşandığı, 12 Kasım günü, saat 18.57'de ülke genelinde deprem tatbikatı yapılacağını söyledi. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, çalıştayda Afet anlarında sistematik ve örgütlü dezenformasyon, manipülasyon ve kara propaganda faaliyetleri artabildiğini kaydederken “Yerel Medya ve Afet İletişimi” konulu panelin konuşmacılarından biri olan Bartın Hergün Gazetesi Muhabiri Nurdan Eroğlu “Yerel basın diğer basın dallarından ayrı tutulmamalı. Tam tersi hepsinden daha fazla desteklenmeli. Çünkü bizler şartlarımız itibariyle cefakarca ve fedakarca işimizi yapıyoruz. Bu nedenle dendiği gibi sahadaki amatörler değil, sahanın profesyonelleriyiz” dedi.

Akın ve Özçelik’ten Hergün’e nezaket ziyareti

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın ve Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanım Ercüment Özçelik, Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Sayın Nihal Karaman’a ve personele nezaket ziyaretinde bulundu.

Millet Bahçesi ihalesi 31 Ekim’de!

AK Parti Grup Başkanvekili ve Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Gölbucağı Mahallesine yapılması planlanan Millet Bahçesi ve Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi yapım ihalesi 31 Ekim’de Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığınca gerçekleştirileceğini açıkladı.

Tunç “Bartın’ın çekim gücünü yükseltiyoruz”

"Bartın'ımızı her alanda geliştirmeye, insanımıza kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyoruz” diyen AK Parti Grup Başkanvekili ve Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Bartın'da 2021 yılında 45 olan çekim alanlarının sayısını 62'ye çıkardıklarını, 2022 yılı sonu itibariyle bu sayının 70'e yükseleceğini açıkladı.

Parlatır, güven tazeledi

Bartın Barosu, hafta sonu Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirdi. Tek liste halinde girilen seçimlerde mevcut Başkan Ferhat Parlatır, güven tazeleyerek yeniden Bartın Barosu Başkanı seçildi.

Kozlulu futbolculara ve hakeme sert tepki

Ligin 2. Haftasında evinde Kozlu Belediyespor’la karşılaşan Bartınspor, sahadan 1-0 yenik ayrıldı. Maçın tek golü ilk yarının son uzatma dakikasında Kozlulu futbolcu Furkan Coşkun’dan geldi. Bartınspor’un özellikle ikinci yarı tüm hatlarıyla Kozlu ceza sahasında yüklendiği maçta Kozlulu futbolcuların topsuz alanda dahi yaşadığı sakatlıklar ve hakemlerin tartışmaya açık kararları sinirlerin gerilmesine neden oldu. Bartınspor taraftarı, Kozlulu futbolculara ve hakemlere sert tepki gösterirken maç sonunda sahaya inen Bartınspor Kulübü Başkanı Serkan Yurtaçan da tepkisi dile getirdi.

GAZETEMİZ 14 YAŞINDA!

Bundan tam 13  yıl önce 7 Ekim 2009 tarihinde kurulan Bartın Hergün Gazetesi, bugün kuruluşunun 14.  Yılını kutlamanın mutluluğunu yaşıyor. Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Karaman, 13 yıl boyunca  Hergün Gazetesinin yayın yapabilmesinde emeği geçen tüm çalışanlara ve 13  yıldır desteklerini esirgemeyen Bartın halkına teşekkür etti.

Arslan, Hergün’ün kuruluşunu kutladı

Bartın Valisi Nurtaç Arslan bir mesaj göndererek Bartın Hergün Gazetesi’nin kuruluş yıl dönümünü kutladı.

BİK, Hergün'ün kuruluş yılını kutladı

Basın İlan Kurumu (BİK) Bartın Hergün Gazetesi'nin kuruluş yıl dönümünü kutladı.

Gazetecilerden Arslan’a hayırlı olsun ziyareti

Bartın Gazeteciler Derneği Başkanı Hacı Hasan Bulut, Yönetim Kurulu Üyeleri Bülent Bostancı ve Hasan Camcı ile Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Karaman, Bartın Valisi Nurtaç Arslan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Camcı ve Aydın ailelilerinin acı günü

Çaydüzü Çayırlar Mahallesi sakinlerinden Hasan Camcı ve Ercan Aydın'ın kayinvadilesi, Seda Camcı, Türkan Aydın ve Selahattin Karataş'ın anneleri, Şerife Camcı'nın dünürü, Muzaffer Ergin'in eşi Melahat Ergin hayatını kaybetti. Bartın Hergün Gazetesi olarak Merhumeye Allah’tan rahmet, Ergin, Camcı ve Aydın ailelerine baş sağlığı diliyoruz.

BİK’ten Bartın’da ziyaret turu

Basın İlan Kurumu (BİK) Ankara Bölge Müdürü Murat Yürekli, Bölge Müdür Yardımcısı Engin Kaştaş, Hergün Gazetesi Sahibi Nihal Karaman, Bartın 74 Haber Gazetesi Müdürü Hasan Camcı ve Halk Gazetesi Muhabiri Tolga Akıner, Bartın’da bir dizi gerçekleştirdi. Heyet bu kapsamda Bartın Cumhuriyet Başsavcısı Faruk Kaynak, Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın ve Bartın İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Metin Çetin’i ziyaret etti.

CHP Ekonomi Masası yarın Bartın’da!

CHP İzmir Milletvekili Bedri Serter ve CHP Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu, Bartın Hergün Gazetesini ziyaret ederek CHP Ekonomi Masasının, yarın her alanı kapsayacak şekilde hazırlanan CHP iktidarında uygulanacak ekonomi modelini tanıtmak için Bartın’da olacağını söyledi.

Genel Başkan Yardımcısı Yıldız’dan Hergün’e ziyaret

Teşkilat çalışmalarını yerinde görmek ve bir dizi ziyarette bulunmak için Bartın’a gelen Saadet Partisi Gençlik Kolları Yükseköğretimden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Çağlar Yıldız, Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Karaman’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Asma’dan Hergün’e Çalışan Gazeteciler Günü ziyareti

Araştırmacı-Yazar Çetin Asma, Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Karaman’ı ve gazete ekibini ziyaret ederek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı.

Başyazıcı’dan Hergün’e Çalışan Gazeteciler Günü ziyareti

Bartın Nüfus ve Vatandaşlık İl Müdürü Adnan Başyazıcı, Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Karaman ve gazete ekibini ziyaret ederek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı.

Kasapoğlu’ndan Hergün’e Çalışan Gazeteciler Günü ziyareti

İYİ Parti Bartın İl Başkanı Mehmet Kasapoğlu, Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Karaman ve gazete ekibini ziyaret ederek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı.

Gençlik Merkezinden Hergün’e Gazeteciler Günü ziyareti

Bartın Gençlik Merkezi Müdürü Muammer Kaya, Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Karaman ve gazete ekibini ziyaret ederek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı.

Hergün’den Akın’a geçmiş olsun ve baş sağlığı ziyareti

Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Karaman ve Muhabirler Nurdan Eroğlu ile Muhammet Civan, Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’ı ziyaret ederek 3 Ekim’de yaşanan trafik kazasından dolayı geçmiş olsun ve baş sağlığı dilediler.

Asma’dan Hergün’e kutlama ziyareti

Araştırmacı-Yazar Çetin Asma, kuruluşunun 13. Yılı olması dolayısıyla Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Karaman’ı ziyaret etti. Ziyarette yerel gazetelerin bölge halkının sesi, kulağı ve gözü olduğunu ifade eden Asma, yapılan haberlerle gazetelerin aynı zamanda o bölgenin tarihini de kaleme aldığını söyledi.

AK Parti’den Hergün’e kutlama ziyareti

Yıldırım Emlak Sahibi AK Parti İl Başkan Yardımcısı Murat Yıldırım ve AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Mücahit Demir, Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Karaman’ı ziyaret ederek Hergün’ün kuruluşunun 13. Yılını kutladı.

Yavuzaslan’dan Hergün’e kutlama ziyareti

Bartın Pusula Gazetesi Eski İmtiyaz Sahibi Dündar Yavuzaslan, Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Karaman’ı ziyaret ederek Hergün Gazetesinin kuruluşunun 13. Yılını kutladı.

Dursun’dan Hergün’e kutlama ziyareti

İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun, Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Karaman’ı ziyaret ederek Hergün’ün kuruluşunun 13. Yılını kutladı.

Tunç, Hergün’ün 13. Yılını kutladı

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, bir mesaj yayımlayarak Bartın Hergün Gazetesi’nin 13. Yılını kutladı. Tunç mesajında “Bartın Hergün Gazetesi kamuoyunun doğru ve eksiksiz bilgilendirilmesini ilke edinmiş, bağımsız, objektif yayıncılık yaparak, başarılı bir yerel yayıncılığa imza atmaktadır” dedi.

Bartın Olay’dan Hergün’e kutlama ziyareti

Bartın Olay Medya Sahibi Süleyman Karaman, Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Karaman’ı ziyaret ederek Hergün’ün kuruluşunun 13. Yılının kutladı.