Ercüment Özçeli̇k Haberleri

Ercüment Özçeli̇k Haberleri

Akın: “Eşit şartlarda mücadele etmedik”

Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimi sonrası ilk kez konuşan MHP Bartın Milletvekili Adayı ve Bartın Belediyesi Eski Başkanı Cemal Akın, “Tabi biz burada eşit şartlarda da mücadele etmedik. Milliyetçi Hareket Partisi tek başına seçime girdi. 6+1 parti vardı ve onlara rağmen oyumuzu artırdık” dedi. MHP İl Başkanı Ercüment Özçelik ise seçimlerin ardından yaptığı ilk değerlendirmede CHP Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu’nun adını anmasa da ikinci kez milletvekili olarak seçilmesiyle ilgili “Ben inanıyorum ki 5 yılda bir, bir kere Bartın’a gelerek Bartın’da hiç kimseye dokunmamış, hiçbir acı günde, elemde ve kederde olmayan maalesef Bartın halkının tercihiyle hiçbir bedel ödemeden buradan tekrar Ankara’da Türkiye Büyük Millet Meclisindeki 600 milletvekilinden biri olabilme şansın sahip olan vekil için acı duyuyorum. Halkım adına da açıkçası üzülüyorum” yorumunda bulundu.

Fırıncıoğlu’dan yoğun hafta sonu mesaisi

Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, hafta sonu bir dizi ziyaretlerde bulundu. Başkan Fırıncıoğlu, beraberinde Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Ercüment Özçelik, Milliyetçi Hareket Partisi Bartın Milletvekili Adayı Sezai Hangişi, Kozcağız Belde Başkanı Savaş Buyurman ve teşkilat mensuplarıyla birlikte vatandaşlarla selamlaşarak, sohbet etti.

İstifasını veren Hangişi adaylık yolculuğuna çıktı

Milliyetçi Hareket Partisinden (MHP) Bartın 2. Sıra Milletvekili Adayı olan Türk Eğitim Sen Bartın Şubesi Başkanı Sezai Hangişi, kamudaki görevinden ayrılmak için İl Milli Eğitim Müdürlüğüne istifasını verdi. İstifayla öğretmenlikten ayrılan Hangişi Müdürlük önünde yaptığı açıklamada “Yeni bir sürece başladık. Kamu çalışanlarının sözü olacağız. Önümüzdeki 2 aylık süreçte elimizden geleni yaparak Bartın’da vekillerimizi Allah’ın izniyle çıkaracağız” dedi.

MHP'de gönüller Cemal Akın’dan yana

Partiye katılan 474 yeni üyeye rozet takmak amacıyla düzenlediği programda Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bartın İl Başkanlığı, resmen açıklamasa da önümüzdeki seçimlerde Bartın Milletvekili Adayının kim olacağının sinyallerini verdi. MHP İl Başkanı Ercüment Özçelik, gönüllerinden geçen milletvekili adayının Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın olduğunu söylerken MYK Üyesi Yüksel Aydın “Cemal Başkan’ın yaptıkları yapacaklarının teminatı olacak” sözleriyle de Akın’ın adaylığına yeşil ışık yaktı.

Özçelik’e üçlü tepki

CHP Bartın İl Başkanı Selim Karakaş, Saadet Partisi Bartın İl Başkanı Mücahit Mekeç ve İYİ Parti Bartın il Başkanı Mehmet Kasapoğlu, MHP İl Başkanı Ercüment Özçelik’in Millet İttifakındaki siyasi parti liderlerinin oluşturduğu 6’lı Masa ile ilgili paylaştığı karikatüre tepki gösterdi.

Akın ve Özçelik’ten Hergün’e nezaket ziyareti

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın ve Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanım Ercüment Özçelik, Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Sayın Nihal Karaman’a ve personele nezaket ziyaretinde bulundu.

Sevilmiş ve Kömeç kabri başında anıldı

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, beraberinde Milliyetçi Hareket Partisi Bartın İl Başkanı Ercüment Özçelik, Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İlçe Başkanı Murat Demir ve parti teşkilatı ile birlikte kendisinin de içinde bulunduğu minibüsün devrilmesi sonucu 3 Ekim 2021 tarihinde meydana gelen trafik kazasında hayatlarını kaybeden Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Kömeç ve MHP İl Yönetim Kurulu Üyesi Murat Sevilmiş’in mezarlarını ziyaret etti.

Akın'dan Sağlık Müdürüne ziyaret

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, beraberinde Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Ercüment Özçelik ve Belediye Başkan Yardımcısı Necmi Balık ile birlikte İl Sağlık Müdürü Dr. Alpaslan Erol’u ve Müdürlük Personelini ziyaret etti.

Hasankadı'da uluslararası halk dansları şöleni

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, beraberinde Milliyetçi Hareket Partisi Bartın İl Başkanı Ercüment Özçelik, MHP İl ve Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte Hasankadı Belediyesi tarafından düzenlenen etkinliklere katıldı.

Özçelik, "Birileri bölge insanına huzursuzluk mu vermek istiyor?

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bartın İl Başkanı Ercüment Özçelik, son günlerde konuşulan “Bartın’da 15 bin Suriyeli var” söylemleri üzerine bir açıklamada bulundu.

KöyPark çalışmaları devam ediyor

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Arınan, AR-GE Başkanı Aykut Ulu, AR-GE Başkan Yardımcısı Ercüment Özçelik, projede görevli tüm müdürler ve ilgili personeller ile birlikte KöyPark projesi kapsamında Hürriyet Mahallesi’nde mülkiyeti Bartın Belediyesi’ne ait 113 bin metrekare alanda gerçekleştirilen çalışmaları yerinde inceledi.

Orta Ölçekli Sanayi Sitesi bilgilendirmesi

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, beraberinde Milliyetçi Hareket Partisi Bartın İl Başkanı Ercüment Özçelik, Merkez İlçe Başkanı Murat Demir, İl Disiplin Kurulu Başkanı Aynur Yıldırım, Merkez İlçe Başkan Yardımcısı Bünyamin Özgüroğlu ve İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Demircioğlu ile birlikte Dallıca Köyü’nü ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi.

Gasilhane açılıyor

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, beraberinde ARGE Başkan Yardımcısı Ercüment Özçelik, Park ve Bahçeler Müdürü Meltem Cemaloğlu, Fen İşleri Müdürü Çetin Önder, Su ve Kanalizasyon Müdürü Emre Önder ve Mezarlıklar ve Defin İşleri Sorumlusu Hakan Sunar ile birlikte yapım çalışmaları tamamlanan Bartın Belediyesi Gasilhanesi’nde incelemelerde bulundu.

İl Başkanlarından Saadet ve MHP’ye taziye ziyareti

Siyasi partilerin Bartın il başkanları, kısa zaman önce hayatını kaybeden Saadet Partisi Bartın İl Başkanı Ünal Yurtbay için Saadet Partisi Bartın İl Bakanlığına ve otobüs kazasında hayatını kaybeden Bartın Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Kömeç ve MHP İl Yönetim Kurulu Üyesi Murat Sevilmiş için MHP Bartın İl Başkanı Ercüment Özçelik’e hem taziye hem de geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Akın Bakan Karaismailoğlu’na destek için teşekkür etti

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, beraberinde Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) İl Başkanı Ercüment Özçelik ile birlikte Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nun Bartın programına eşlik etti. Başkan Akın, Bakan Karaismailoğlu’na Bartın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ileterek, afet bölgesinde ki hasarın giderilmesi adına verdiği destekler için teşekkür etti.

Akın’dan aşı çağrısı!

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, beraberinde Milliyetçi Hareket Partisi Bartın İl Başkanı Ercüment Özçelik ile birlikte Bartın İl Sağlık Müdürü Dr. Alpaslan Erol’u makamında ziyaret etti.

Akın’dan Amasra’da esnaf ziyareti

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, beraberinde Milliyetçi Hareket Partisi Bartın İl Başkanı Ercüment Özçelik, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Kömeç, Milliyetçi Hareket Partisi Amasra İlçe Başkanı Gürkan Özengi ve Milliyetçi Hareket Partisi Amasra İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Amasra pazaryerinde esnafları ziyaret ederek, hayırlı işler diledi.

Terkehatipler’de vatandaşlarla bir araya geldi

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, beraberinde Belediye Başkan Yardımcım Ahmet Kömeç, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanımız Ercüment Özçelik, İl Başkan Yardımcısı Kemal Özay, Milliyetçi Hareket Partisi İl Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Külük, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Arif Dalkıran ve Göksel Yağcı ile birlikte Terkehatipler Köyü’nü ziyaret etti.

Başkan Akın, belde teşkilatıyla bir araya geldi

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Kömeç, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Ercüment Özçelik, Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İlçe Başkanı Murat Demir, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkan Yardımcısı Recep Çömlek ile birlikte Milliyetçi Hareket Partisi Kozcağız Belde teşkilatı tarafından düzenlenen istişare toplantısına katıldı

MHP'de Ercüment Özçelik güven tazeledi

MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz’ın katılımıyla 9. Olağan Kongresini yapan MHP İl Başkanlığı, İl Başkanını belirledi. Tek liste halinde girilen seçimlerde mevcut başkan Ercüment Özçelik güven tazeleyerek yeniden MHP Bartın İl Başkanı seçildi. “İstiklal İçin Birlik, İstikbal İçin Dirlik Kazanan Türkiye Olacak” sloganıyla gerçekleştirilen kongrede bazı sivil toplum kuruluşlarının CHP’nin arka bahçesi gibi çalıştığını ifade eden Genel Başkan Yardımcısı Durmaz, “CHP ve “yancıları” sınıfta kalmıştır. CHP’nin arka bahçesi gibi çalışan bazı “sözde STK”lar, böyle zamanları siyasi fırsat olarak görmektedir. Bunlar, vatanımızın güvenliğini tehdit eden, milletimizin birliğine göz dikenlere karşı yapılan operasyonlar öncesi hep devletimizin aleyhine açıklamalarda bulunmuşlardır” dedi.

MHP’den Hergün’e 12. Yıl ziyareti

MHP İl Başkanı Ercüment Özçelik ve Merkez İlçe Başkanı Murat Demir, Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Çınçın’ı ziyaret ederek Hergün’ün kuruluşunun 12. Yılını kutladı.

Başkan Amasralı’yı ziyaret etti

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Milliyetçi Hareket Partisi Bartın İl Başkanı Ercüment Özçelik ile Bartın Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Sinan Amasralı‘yı ziyaret etti.

Halis Özçelik, son yolculuğuna uğurlandı

80 yaşında hayata veda eden MHP İl Başkanı Ercüment Özçelik’in babası Halis Özçelik, ailesinin ve sevenlerinin duaları ve göz yaşlarıyla son yolculuğuna uğurlandı.

Başkan Özçelik’in acı günü

Milliyetçi Hareket Partisi Bartın İl Başkanı Ercüment Özçelik’in babası Halis Özçelik hayatını kaybetti.

Oylar yeniden sayılıyor

AK Parti Merkez İlçe Başkanlığının 31 Mart Yerel Seçimlerinde Bartın Belediye Başkanlığı seçim sonuçlarına itiraz etmesi üzerine Merkez İlçe Seçim Kurulu, 154 sandıkta geçersiz oyların yeniden sayımına başladı. Oy sayma işlemini takip eden AK Parti Bartın Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Aldatmaz, ellerinde bulunan rakamlarla Yüksek Seçim Kurulu rakamlarının uyuşmaması üzere seçmenlerimizin hakkını korumak adına oyların yeniden sayılmasını talep ettiklerini söyledi. AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç ise sandık müşahitlerinden gelen bilgiler doğrultusunda tespit ettikleri usulsüzlüklerin olduğunu kaydetti. MHP İl Başkanı Ercüment Özçelik de MHP’nin de Bartın Belediye Başkanlığı başta olmak üzere, Belediye Meclis Üyeliği ve İl Genel Meclisi Üyeliği sonuçlarına itiraz ettiğini açıkladı.

Kalaycı: “Milletvekilimiz Bartın’ımızın gururudur”

AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı, MHP İl Başkanı Ercüment Özçelik’in AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç ile ilgili eleştirilerine ve sözlerine tepki gösterdi. Kalaycı, Özçelik’in “Sayın Yılmaz Tunç, Bartın’ın en büyük şansızlıklarındandır. Bir kara bulut gibi Bartın’ın üzerinden kalkmadığı sürece bu şehrin huzur bulma şansı hiç yok” şeklindeki açıklamalarının kabul edilemez olduğunu söyledi.

MHP’DEN TUNÇ’A ELEŞTİRİ BOMBARDIMANI

MHP İl Başkanı Ercüment Özçelik, AK Parti’nin Bartın şehir merkezindeki Gölbucağı Mahallesindeki seçim bürosu açılışı esnasında seçim çalışmalarını yürüten Bartın Belediye Başkanı ve Adayı Cemal Akın ile AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç arasında geçen diyalog sebebiyle Milletvekili Tunç’u sert bir dille eleştirdi. Tunç’un kendisini selamlayan Akın’a “Gezmekle olmaz o çalışacaksın” “Boş sokaklarda el salla” şeklinde verdiği cevabın saygısız olduğunu ifade eden Başkan Özçelik, Tunç’un bu tavırlarıyla Bartın’da Cumhur İttifakı’na zarar verdiğini söyledi. Özçelik, “Yılmaz Tunç, Bartın üzerindeki gölgesini, karanlık bulutunu Bartın’ın üzerinden çeksin” dedi.

MHP’den Çınçın’a taziye ziyareti

MHP İl Başkanı Ercüment Özçelik, Merkez İlçe Başkanı Murat Demir ve Araştırmacı-Yazar Çetin Asma, kalp krizi sonucu babası İbrahim Yılmaz Karaman’ı kaybeden Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Çınçın’a taziye ziyaretinde bulundu.

Özçelik: “İnkumu Tünel Projesi afaki”

Bartın Merkez İlçe İl Genel Meclisi Üyesi Aday Tanıtım Toplantısında konuşan MHP İl Başkanı Ercüment Özçelik, AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, 31 Mart yerel seçimlerinde AK Parti’nin projeleri arasında yer alacak olan İnkumu Tünel Projesinin afaki bir proje olduğunu söyledi. Bartın-İnkumu yolunun karayolları ağında olmadığı için bu projenin yapılamayacağını Tunç’un kendisinin de çok iyi bildiğini ifade eden Özçelik, “Kimse afaki projelerden bahsedip halkın kafasını karıştırmaya kalkmasın. Biz siyasetten yalan yanlış konuşmadık. Kimse de yalan yanlış konuşmaya kalkmasın” dedi. Yılmaz Tunç’un trafik ve suyla ilgili sözlerine de cevap veren Özçelik, Cumhur İttifakını da hatırlattı.

Akın: “Anketler yüzde 60’ı gösteriyor”

MHP İl Başkanlığı, düzenlediği İl İstişare Toplantısıyla hem yenilenen teşkilatlarını hem de 31 Mart yerel seçimlerindeki belediye başkan adaylarını tanıttı. Toplantıda MHP’nin Bartın’da önümüzdeki yerel seçimlere açık ara önde başlayan parti olduğunu vurgulayan MHP İl Başkanı Ercüment Özçelik, yerelde iktidar olma yarışına hazır olduklarını söyledi. 31 Mart seçimlerinde de yine MHP’nin adayı olan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın ise tüm parti teşkilatını seçimlerin sükûnet içerisinde geçmesi konusunda uyararak anketlerin kendi lehlerine çok yüksek olduğunu ve anketlerden yüzde 60’lar gibi sonuçların elde edildiğini kaydetti.