Cemal Akın Haberleri

Cemal Akın Haberleri

Akın’dan Karaman’a teşekkür ziyareti

MHP Bartın Milletvekili Adayı ve Bartın Eski Belediye Başkanı Cemal Akın, 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçim sürecinde yapılan haberlerle kendisinin halka sesi olmasında sağladığı katkılardan dolayı Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Karaman’a nezaket ve teşekkür ziyaretinde bulundu.

Karakaş: "“3 belediyenin gücüyle korkunç paralar harcadılar”

14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerini değerlendiren CHP İl Başkanı Selim Karakaş, MHP Bartın Milletvekili Adayı Cemal Akın’ın seçimlerle ilgili “Eşit şartlarda da mücadele etmedik. Milliyetçi Hareket Partisi tek başına seçime girdi. Karşımızda 6+1 parti vardı” şeklindeki sözlerine “Bizimde karşımızda iktidarda MHP’nin olduğu 3 belediyenin gücü vardı. Bütün bu belediyelerin manevi, maddi ve ekonomik güçlerini de kullanarak bizim karşımızda yer aldılar. Korkunç paralar harcadıklarını biliyoruz. Bence kendileri açıklasınlar. Gittiğimiz her yerde sınırsız kumanya ve paralar dağıtıldığı konuşuldu” diyerek cevap verdi. 14 Mayıs milletvekili seçimlerinde Bartın genelinde 10 binin üzerinde oy arttırdıklarını ifade eden Başkan Karakaş, CHP’nin ve Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun terör ve teröristlerle adının asla yan yana gelemeyeceğini hatırlatarak 28 Mayıs cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Bartınlılardan Kılıçdaroğlu’na destek istedi.

Aldatmaz’dan Akın’a seçim sonrası ilk ziyaret

14 Mayıs seçimlerinde AK Parti Bartın Milletvekili seçilen Yusuf Ziya Aldatmaz, teşekkür ziyaretlerine ilk olarak kendi mahallesi Kemerköprü’den başladı. Milletvekili Aldatmaz, seçimlerde en güçlü rakibi olan MHP Milletvekili Adayı Cemal Akın’ı da mahalledeki ofisinde ziyaret etti.

Akın: “Eşit şartlarda mücadele etmedik”

Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimi sonrası ilk kez konuşan MHP Bartın Milletvekili Adayı ve Bartın Belediyesi Eski Başkanı Cemal Akın, “Tabi biz burada eşit şartlarda da mücadele etmedik. Milliyetçi Hareket Partisi tek başına seçime girdi. 6+1 parti vardı ve onlara rağmen oyumuzu artırdık” dedi. MHP İl Başkanı Ercüment Özçelik ise seçimlerin ardından yaptığı ilk değerlendirmede CHP Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu’nun adını anmasa da ikinci kez milletvekili olarak seçilmesiyle ilgili “Ben inanıyorum ki 5 yılda bir, bir kere Bartın’a gelerek Bartın’da hiç kimseye dokunmamış, hiçbir acı günde, elemde ve kederde olmayan maalesef Bartın halkının tercihiyle hiçbir bedel ödemeden buradan tekrar Ankara’da Türkiye Büyük Millet Meclisindeki 600 milletvekilinden biri olabilme şansın sahip olan vekil için acı duyuyorum. Halkım adına da açıkçası üzülüyorum” yorumunda bulundu.

Akın “Rotamız ‘Güçlü Bartın’ olacak”

14 Mayıs seçimlerinde son dönemece girilirken çalışmalarına hız kesmeden devam eden Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bartın Milletvekili Adayı Cemal Akın, “Ortak akıl ve istişare kültürü ile rotamız ‘Güçlü Bartın’ olacak” dedi.

Lider Dünyam’dan “Yaza Merhaba” kahvaltısı

Lider Dünyam Apartman Yöneticiliği ve Temizlik Hizmetleri sahibi Mustafa ve Derya Çelik, bu yıl 4’ücüsünü düzenlediği “Yaza Merhaba” kahvaltısında kat malikleri ve çözüm ortaklarıyla bir araya geldi. Kahvaltıya MHP Bartın Milletvekili Adayları Cemal Akın ve Sezai Hangişi de katıldı.

Akın “Ulaşılabilir vekil olacağız”

Bartın kent merkezi başta olmak üzere ilçelerde, beldelerde ve köylerde ara vermeden seçim çalışmalarını sürdüren MHP Bartın Milletvekili Adayı Cemal Akın, “Halkımızın güçlü desteği ile göreve geldiğimizde gerek hizmetlerimizle gerekse vatandaşlarımızın ihtiyaç duyduğu her anda yanlarında yer alarak özlenen tabloyu oluşturacağız. Bunun sözünü veriyoruz” dedi.

CEMAL AKIN “BARTIN’I GÖÇ ETTİRMEYECEĞİZ”

Milliyetçi Hareket Partisi Bartın Milletvekili Adayı Cemal AKIN, Bartın’ın işsizlik kaynaklı göç sorununu çözmek için projelerinin hazır olduğunu ifade ederek, “Oluşturacağımız yeni istihdam alanlarıyla Bartın’da göç sorunu ortadan kalkacak” dedi.

5 yılda yaklaşık 2 bin öğrenciye eğitim

Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, beraberinde MHP Bartın Milletvekili Adayları Cemal Akın ve Sezai Hangişi ile birlikte Bartın Belediyesi Bilim Atölyemiz ve Bartın Bilim Derneği tarafından 14 Şubat-18 Nisan tarihleri arasında düzenlenen Robotik Kodlama Eğitimini başarıyla tamamlayan öğrenciler için düzenlenen belge törenine katıldı.

Akın’dan Bartın halkına miting teşekkürü

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Bartın mitingi geniş katılımla gerçekleşti. MHP Bartın Milletvekili Adayı Cemal Akın, Genel Başkan Bahçeli’nin büyük ilgi gösteren ve coşkularıyla Cumhuriyet Meydanı’nı şölen alanına çeviren Bartın halkına teşekkür etti.

BAHÇELİ BARTINLILARA SESLENDİ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri kapsamında Cumhuriyet Meydanında Bartınlılara seslendi. Meydan mitingi öncesi Bartın Belediyesini ziyaret ederek Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu’yla bir araya gelen Genel Başkan Bahçeli, meydan mitinginde ise Bartın halkından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve MHP Milletvekili Adayları Cemal Akın ile Sezai Hangişi’ye destek istedi.

Akın “Büyük Bartın’da işsizlik olmayacak”

MHP Bartın Milletvekili Adayı Cemal Akın yerel yönetimler düzeyinde şehrin temel meselelerini çözüme kavuştururken gelecek 50 yılın planlamasına hizmet eden imar planını da tamamlandıklarını söyledi. Akın “Milletvekili olarak ilimizi güçlü bir elle temsil edip Bartın’ın önündeki genel meselelerin çözümü noktasında görev almak istiyoruz. Halkımızın desteğiyle göreve geldiğimizde işsizliğin olmadığı ‘Büyük Bartın’ için çalışacağız” dedi.

Devlet Bahçeli Pazar günü Bartın'da!

14 Mayıs seçimlerine az bir süre kalırken Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhur İttifakının adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve partisinin Bartın Milletvekili Adayları Cemal Akın ile Sezai Hangiş’e destek istemek için Pazar günü Bartın’da olacak. Genel Başkan Bahçeli, 16.00’da Cumhuriyet Meydanında Bartınlılarla buluşacak ve halka seslenecek.

Cemal Akın projeleriyle geliyor

Seçim çalışmaları aralıksız sürdürürken bir taraftan da gittiği her yerde projelerini anlatan Milliyetçi Hareket Partisi Bartın Milletvekili Adayı Cemal Akın, Bartın’ın coğrafyası, tarihi ve kültürel değerleri ile birlikte çok büyük bir potansiyele sahip olduğunu ve bu potansiyelin ekonomik kalkınma için doğru ve yerinde adımlarla değerlendirilmesi gerektiğini söyledi.

Akın “Kalkınma hamlesini köylerimizden başlatacağız”

MHP Bartın Milletvekili Adayı Cemal Akın şehirlerin kalkınması için atılacak adımların köylerden başlaması gerektiğini işaret ederek, “Güçlü ve büyük Bartın hedefimiz için başlatacağımız kalkınma hamlesinin temellerini köylerimizden atmaya başlayacağız. Köylerimizde yaşam kalitesi artacak ve köylümüz ürettiğinin karşılığını alacak” dedi.

Akın “Huzurlu bir seçim dönemi istiyoruz”

Ramazan ayını ve bayramını geride bıraktıklarını ifade eden MHP Bartın Milletvekili Adayı Cemal Akın, “14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Seçim sürecinin insanların birbirini kırmadan, üzmeden, yormadan huzur içinde geçmesini temenni ediyoruz” dedi.

Akın “Ulus’u çıkmaz sokak olmaktan kurtaracağız”

Milliyetçi Hareket Partisi Bartın Milletvekili Adayı Cemal Akın, Ulus’ta Organize Sanayi Bölgesi kurarak yeni istihdam alanları oluşturmayı hedeflediklerini ifade ederken bölgenin çıkmaz sokak olmaktan kurtulması için projelerinin hazır olduğunu söyledi.

Akın “Bartın’ı projelerimizle güçlendireceğiz”

Milliyetçi Hareket Partisi Bartın Milletvekili Adayları Cemal Akın ve Sezai Hangişi, teşkilat üyeleri ile birlikte ziyaretlerine devam ediyor. Akın “Bartın’ı projelerimizle güçlendireceğiz. Başlatacağımız kalkınma hamlesi gençlerimize yeni istihdam kapıları açarken ilimizi güçlü yarınlara taşıyacak” dedi.

Akın “Bartınlıların Ankara’daki kalbi olacağız”

MHP’nin diğer adayı Sezai Hangişi’yle birlikte Bartın’da seçim çalışmalarına aralıksız devam eden Bartın Milletvekili Adayı Cemal Akın “Milletvekili olarak göreve başladığımızda ilimizi her alanda güçlendirecek yatırım ve hizmetlerle beraber halkımızın her ihtiyacında yanında yer alacağız. 50 yıllık siyasi hayatımızda ve 14 yıllık Belediye Başkanlığı görevimizde olduğu gibi vatandaşlarımızı bilhassa zor günlerinde asla yalnız bırakmayacağız. Bir telefon kadar yakınında olacağımız halkımızın gece-gündüz emrindeyiz” dedi.

Bartın’da “Seçim adayı” kim?

Bartın’daki basın kuruluşları ve gazetecilerle sahurda bir araya gelen AK Parti Bartın Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Aldatmaz, MHP Bartın Milletvekili Adayı Cemal Akın’ın yine bir sahurda yaptığı “Seçim adayı” göndermesinin kendisine olmadığını iddia etti. “Cemal Bey, bu sözleri bana etmiş olamaz, ihtimal vermiyorum” diyen Aldatmaz, “Dese dese Aysu Hanım (Bankoğlu) için söylemiştir. Çünkü o, seçimler sonrası Bartın halkıyla yeterince ilgilenemedi, Bartın’a çok gelemedi” sözleriyle topu CHP Bartın Milletvekili Adayı Aysu Bankoğlu’na attı. Akın’la başlayan Aldatmaz’la topun Aysu Bankoğlu’na atıldığı “Seçim adayı” göndermesiyle kast edilen adayın kim olduğu muammaya dönüştü.

CEMAL AKIN “BARTIN’IN DÖRT BİR YANINA HİZMET TAŞIYACAĞIZ”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bartın Milletvekili Adayı Cemal AKIN, “Halkımızdan alacağımız yetkiyle planlı kalkınma hamlesi başlatacağız. Vatandaşlarımızın kararlı desteğiyle Bartın’ı daha ileriye taşıyacak projelere imza atarken ilimizin dört bir yanına hizmet taşıyacağız” dedi.

Akın'dan Aldatmaz'a "seçim adayı" göndermesi

Bartın’daki basın kuruluşları ve gazetecilerle sahurda bir araya gelen MHP Bartın Milletvekili Adayı Cemal Akın, üstü kapalı da olsa 2019 Yerel seçimlerinde olduğu gibi 14 Mayıs seçimlerinde de en güçlü rakibi olarak görülen AK Parti Bartın Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Aldatmaz’ı eleştirdi. “Biz sadece seçim zamanı ortaya çıkan biri değiliz.” diyen Akın, yerel seçimlerin ardından pek siyasi arenada görünmeyen Aldatmaz’ı seçimlerde ortaya çıkan bir aday olarak nitelendirdi. Cemal Akın, “5 sene sona gelelim” ya da “4 sene sonra halka merhaba” diyelim meselesi yok bizde” sözleriyle de adayların açıklandığı 9 Nisan’dan önce seçim çalışmalarına başladıklarını ve o günden bugüne halkla her zaman iç içe olduklarını kaydetti.

Akın İstanbul’daki Bartınlılarla buluştu

İstanbul TÜYAP'ta düzenlenen 26. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarına katılan MHP Bartın Milletvekili Adayı Cemal Akın, fuarda ziyaretçilere ağda tatlısı ikram etti. Fuardaki diğer stantları gezen Akın, İstanbul’daki Bartın derneklerinin başkan ve yöneticileri ile de iftarda bir araya geldi. İstanbul’daki temaslarında Cemal Akın’a Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu da eşlik etti.

Fırıncıoğlu'ndan EMITT'te ağda tatlısı ikramı

Ülkemizi yasa boğan deprem felaketi nedeniyle ertelenen Dünya’nın en büyük fuarlarından biri olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT 2023), 12-15 Nisan tarihlerinde Büyükçekmece TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde yapılıyor.

HEDEFİMİZ BÜYÜK VE GÜÇLÜ BARTIN

MHP Bartın Milletvekili Adayı Cemal AKIN, “Büyük ve Güçlü Bartın hepimizin ve her bir vatandaşımızın ortak hayali. İşte bu ortak hayali kararlılıkla gerçeğe dönüştürecek projelerle yola çıkıyoruz. İlimizi her alanda güçlendirecek yatırım ve hizmetleri Bartın’ımıza kazandırmak için göreve hazırız. Halkımızın da desteği ile ilimizde yeni bir kalkınma hamlesinin başlangıcını hep birlikte yapacağız. Bartın’ımızın güçlü yarınlarını beraber inşa edeceğiz.” dedi. 

Cemal Akın “Hasankadı’nın Yeri Bende Çok Ayrıdır”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bartın Milletvekili Adayı Cemal Akın teşkilat üyeleri ile birlikte Hasankadı Belediyesi’nin düzenlediği iftar davetine katıldı.

Akın’dan Emniyet Teşkilat kutlama

MHP Bartın Milletvekili Adayı Cemal Akın 10 Nisan Polis Günü dolayısıyla yayınladığı mesajda Emniyet Teşkilatının kurulduğu günden bugüne başarıyla görev yaptığını ifade etti.

AK PARTİ “ALDATMAZ VE KALAYCI” DEDİ

AK Parti’nin Bartın Milletvekili Adayları belli oldu. Bartın İl Başkanı Yaşar Arslan, aday tanıtım lansmanında partisinin Bartın Milletvekili Adaylarının 1. Sıra Yusuf Ziya Aldatmaz, 2. Sıra Turhan Kalaycı olduğunu açıkladı. Başkan Arslan ve Milletvekili Adayları, tanıtımda 14 Mayıs akşamı Bartın’dan 2 milletvekili göndererek AK Parti’ye ve Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’a tam destek olacaklarını vurguladı. Belirlenen bu adaylarla önceki yerel seçimlerinde partisinden Belediye Başkanı Adayı olan Yusuf Ziya Aldatmaz ve Cemal Akın yeniden karşı karşıya gelmiş oldu. O dönem 146 oy farkla Cemal Akın yeniden Bartın Belediye Başkanı olurken 14 Mayıs akşamı bu iki ezeli rakipten hangisinin sandıktan çıkacağı ve milletvekili olacağı merakla bekleniyor.

Akın “Önceliğimiz insan, odağımız hizmet”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bartın Milletvekili Adayı Cemal Akın, “Siyaset hayatımızın her dönemimde önceliğimiz insan, odağımız hizmet oldu. Her adım, her karar ve her projemizde insanımızın refahını, huzurunu esas alırken vatandaşımızın her ihtiyacında yanında yer aldık. Bartın’ı daima ileriye taşıyacak projelerle ve insanımızın her daim yanında yer alarak çalışmaya devam edeceğiz. Büyük Bartın hedefimize hep birlikte ulaşacak, bu yolda da el ele, gönül gönüle ve omuz omuza yürüyeceğiz.” dedi.