Başsağlığı Haberleri

Başsağlığı Haberleri

Tunç’tan baş sağlığı mesajı

AK Parti Grup Başkanvekili ve Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde vatani görevi esnasında elim bir kaza sonucu şehit olan Bartın Balat Köyümüzden Uzm.Çvş. Fatih ÖZKAYA'ya ve Pençe Kilit operasyonunda teröristler tarafından açılan taciz ateşinde şehit düşen P. Uzm Çvş. Sercan Baş için başsağlığı mesajı yayımladı.

VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI

BARTIN DUAYYEN BİR SİYASETÇİYİ, BENSE YERİ DOLDURULAMAZ DEĞERLİ BİR DOSTUMU KAYBETTİM

Sönmez Ailesinin acı günü

Vefat ve başsağlığı

SİYASETİN KARA GÜNÜ BAŞSAĞLIĞI VE GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİM

BAŞSAĞLIĞI VE GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİM

SİYASETİN KARA GÜNÜ BAŞSAĞLIĞI VE GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİM

BAŞSAĞLIĞI VE GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİM

Semiz Ailesinin acı günü

Vefat ve başsağlığı mesajı

vefat ve başsağlığı

Kozcağız eski Belediye başkanı Meliha Okutay'ın eşi doktor İbrahim Okutay hayatını kaybetti. Vefat haberi tüm sevenlerini üzdü. Kozcağız'da yıllardır çok emek veren, hasta olana gece gündüz demeden para pul sormadan bakan, hatta yeri geldiğinde ilaç parasını veren Doktor İbrahim Okutay'ın vefat haberi herkesi derinden üzdü.

Bankoğlu, intihar vakalarındaki artışı sordu

CHP Bartın Milletvekili, Parti Meclisi ve TBMM Anayasa Komisyonu Üyesi Av. Aysu Bankoğlu, ülke genelinde artış gösteren intihar vakaları hakkında Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk'un yanıtlaması istemiyle yazılı soru önergesi sundu. Bankoğlu, "İntihar vakalarının ardından üzülmek, başsağlığı dilemek yetmez. İktidar, bu vakaların altında yatan sorunları çözmeye odaklanmalı” dedi.

Özsoy Ailesinin acı günü

Vefat ve başsağlığı

Yurtbay’dan başsağlığı mesajı

Saadet Partisi Bartın İl Başkanı Ünal Yurtbay, Irak'ta PKK terör örgütü tarafından şehit edilen 13 Türk vatandaşı hakkında başsağlığı mesajı yayımladı.

Mehmet Gümüş vefat etti

Vefat ve başsağlığı

Kalaycı’dan Tunç ailesine baş sağlığı mesajı

AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı bir mesaj yayınlayarak geçirdiği rahatsızlık sonucu annesi Behiye Tunç’u kaybeden Adalet Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç’a, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diledi.

Tunç, cezaevlerindeki korona tedbirleriyle ilgili konuştu

AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Başkanvekili Yılmaz Tunç, Covid-19 Salgını kapsamında Cezaevlerinde alınan önlemlerin tespiti ve alınması gereken tedbirlerin belirlenmesi amacıyla verilen HDP grup önerisi hakkında AK Parti grubu adına TBMM Genel Kurulunda konuştu. COVİD-19 Salgınında hayatını kaybedenlere başsağlığı dileyen Tunç, “Devletimiz, Cumhurbaşkanımızın liderliğinde, Sağlık Bakanlığımız ve Bilim kurulunun rehberliğinde alınması gereken tüm tedbirleri bu güne kadar aldı ve almaya devam ediyor. Hep birlikte bu tedbirlere sabır ve sebatla uyarak bu küresel tehlikenin üstesinden geleceğimize inanıyorum.”Dedi.

Tunç, Elazığ depreminde ölenlere baş sağlığı diledi

AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Başkanvekili Yılmaz Tunç, Elazığ Sivrice merkezli 6,8 şiddetinde meydana gelen Elazığ ve Malatya’da can ve mal kaybına neden olan depremde vefat edenler için başsağlığı mesajı yayımladı. Tunç, mesajında, “depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralı vatandaşlarımıza da acil şifalar diliyorum, Allah bir daha ülkemize ve milletimize böyle felaketler ve acılar yaşatmasın” dedi.

Tunç, maden şehidinin cenazesine katıldı

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Soma’da meydana gelen maden kazasında vefat eden maden şehidi Selahattin Göktepe’yi Bartın Kozcağız Aşağıdere Köyündeki cenaze töreni katılarak, yakınlarına başsağlığı diledi.

Güner’den Kalaycı’ya başsağlığı ziyareti

Bartın Valisi Sinan Güner, geçtiğimiz günlerde Bartın-Zonguldak kara yolu Şiremirçavuş Mahallesi mevkiinde meydana gelen kazada kuzeni Tanju Kalaycı’yı kaybeden AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı’yı ofisinde ziyaret ederek, başsağlığı diledi.

BAŞSAĞLIĞI

Tunç’tan başsağlığı mesajı

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Batman'da yol yapım çalışmasının güvenliğini sağlayan askeri aracın geçişi sırasında yola tuzaklanan EYP'nin patlatılması sonucu Şehit olan Mehmetçiklerimiz için başsağlığı mesajı yayımladı.

Timur’dan Eyice için baş sağlığı mesajı

Amasra Belediye Başkanı Emin Timur, Amasralı Bilim Adamı Prof. Dr. Semavi Eyice'nin vefatı dolayısıyla başsağlığı mesajı yayınladı.

Eğitim Sen’den Çetinbal ailesine baş sağlığı

Eğitim Sen Bartın Şubesi Başkanı Sedat Bora, Bartın Eğitim Sen Yürütme Kurulu adına bir açıklamada bulunarak Sipahiler Şehit Gürdal Çakır İlkokulu bahçesinde meydana gelen kazada hayatını kaybeden 9 yaşındaki Emine Çetinbal’ın ailesine , öğretmenlerine ve okul idarecilerine başsağlığı diledi.

MİLLETVEKİLİ YILMAZ TUNÇ’TAN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

Rabbim teröristleri ve destekçilerini kahreylesin

BAŞSAĞLIĞI

SANKO BARTIN ÇİMENTO GENEL MÜDÜRÜ

Milletvekili Yılmaz Tunç’tan başsağlığı mesajı

Milletimize başsağlığı ve sabır diliyorum.

Belediye Başkanı Cemal Akın, Başsağlığı Ve Kınama Mesajı Yayınladı

“Başsağlığı ve sabırlar diliyorum”

Eğitim camiası bir neferini daha kaybetti

Saygı ve minnetle anacağız

Akın’dan Kocaeli Milletvekiline baş sağlığı mesajı

“Başsağlığı ve sabırlar dilerim”