TSO’dan Bartın Üniversitesine ziyaret

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Halil Balık, Meclis Başkanı Adem Akpürçek ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Bartın Üniversitesi Rektörü Prf. Dr. Orhan Uzun ve KÜSİ il temsilcisi Doç. Dr. Cahit Karaoğlanlı’nu ziyaret etti.

TSO’dan Bartın Üniversitesine ziyaret Güncel

Bartın Üniversitesi Rektörlük binasında gerçekleşen ziyarete, TSO Başkanı Halil Balık, Meclis Başkanı Adem Akpürçek, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Fatih Mehmet Kanbur, Sayman Üye M.İlker Yıldırım, Yönetim Kurulu Üyeleri S.Cem Yıldız, Keramettin Şenkal, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Birol Cangi, OSB Müdürü Oğuzhan Kasapoğlu ile Oda Genel Sekreteri Ahmet İncekara katıldı. Bartın Üniversitesi Rektörü Prof Dr. Orhan Uzun, TSO Başkanı Halil Balık ve beraberindeki heyete ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti. Yürütülen  ve iki kurum arasında gerçekleştirilen projeler hakkında bilgi alışverişinin ardından Uzun ve KÜSİ İl temsilcisi Doç.Dr. Cahit Karaoğlanlı eşliğinde Merkezi Laboratuar gezildi.

Balık: “Üniversitemiz şehrimizin önemli bir markası”

Ziyareti değerlendiren Bartın TSO Başkanı Halil Balık, “Bartın Üniversitesi hem bulunduğu konum hem de bünyesinde yaptığı çalışmalarla şehrimizin önemli bir markası haline gelmiştir Yenilikçi ve vizyonu geniş bir Üniversite'ye sahibiz başta Rektör'ümüz Prof. Dr. Orhan Uzun olmak üzere Üniversite'mizin Akademik kadrosuna teşekkür ediyorum. Üniversite şehrimize büyük bir güç önemli bir katma değer sağlamış olmasının yanı sıra ilimizin gelişmesinde ve kalkınmasında da önemli rol almıştır. Bu nedenle şehrimiz adına yapılacak ortak çalışmalarda her zaman üniversitemizin yanında olacağız ve destek vereceğiz'' dedi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam