Bağımlılıkla mücadele için toplandılar

Bağımlılık ile mücadelede kurumlar arası işbirliği ve koordinasyonu sağlamak, temel stratejileri belirlemek, il eylem planlarını hazırlamak, onaylamak ve uygulanmasını takip etmek ve değerlendirmek üzere oluşturulan Bağımlılık İle Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Bartın Valisi Sinan Güner başkanlığında toplandı.

Bağımlılıkla mücadele için toplandılar Güncel

Valilikteki toplantıya  Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Cumhuriyet Başsavcısı Adem Aydemir, Amasra Kaymakamı Gökhan Gürbüzerol, Kurucaşile Kaymakamı Muhammet Güzel,  Ulus Kaymakamı Anıl Alkal,  İl Jandarma Komutanı Jandarma  Kıdemli Albay Fahri Semiz, İl Emniyet Müdürü Çetin Bozkuş, Sahil Güvenlik Batı Karadeniz Grup Komutanı Yb. Safa Söylem, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İbrahim Kayış, İl Sağlık Müdür Vekili Dr. Ahmet Cebeci, İl Müftüsü Abdulcelil Çakar, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Özdemir, İl Tarım ve Orman Müdürü Abdulsettar  Bayram, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ali Özcan, İl Milli Eğitim Müdür Vekili İsa Kıral ile sivil toplum kuruluşları temsilcileri katıldı.

9 aylık veriler değerlendirildi
İl Sağlık Müdürlüğü tarafından 2018-2023 Uyuşturucu İle Mücadele İl Eylem Planı 2019 yılı 9 aylık verilerinin  yer aldığı sunumun yapıldığı toplantıda Vali Güner,  İl Eylem Planında belirtildiği şekilde tüm kurum ve kuruluşların görev alanları ile ilgili sorumluluklarını titizlikle yerine getirerek takip edilmesi, bağımlılıkla mücadele seferberliğine destek verilmesi, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesindeki gençlik kulüplerinin de aktif olarak mücadeleye destek vermesi talimatını verdi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam