Bartın Üniversitesine sürekli işçi alınacak

Bartın Üniversitesine 10 temizlik görevlisi, 11 güvenlik görevlisi, 1 temizlik görevlisi (engelli) ve 2 temizlik görevlisi (eski hükümlü veya terör mağduru) olmak üzere toplam 24 sürekli işçi alınacak.

Bartın Üniversitesine sürekli işçi alınacak Güncel

Bartın Üniversitesine 10 temizlik görevlisi, 11 güvenlik görevlisi, 1 temizlik görevlisi (engelli) ve 2 temizlik görevlisi (eski hükümlü veya terör mağduru) olmak üzere toplam 24 sürekli işçi alınacak. Başvuru şartlarını taşıyan adaylar 11-15 Kasım 2019 tarihleri arasında Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) internet sitesinden online olarak veya Çalışma ve İş Kurumu Bartın İl Müdürlüğüne şahsen başvuru yapabilecekler.

Kura çekimi 21 Kasım’da

Üniversite temizlik görevlisi, güvenlik görevlisi, engelli  ve eski hükümlü veya terör mağduru kontenjanından alınacak temizlik görevlileri için genel ve özel başvuru şartlarını https://w3.bartin.edu.tr/duyurular/surekli-isci-alim-ilani.html adresinden duyururken kura işlemleriyle ilgili şu bilgiyi verdi:

“Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından gönderilen ve talep şartlarına uyan başvuru sahiplerinin tamamının yer aldığı listeler esas alınmak suretiyle açık iş ilanı sayısının 4 (Dört) katı kadar asıl ve aynı sayıda yedek aday için noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır. Kura çekimi sonucunda belirlenen 4 (Dört) katı kadar asıl aday sözlü sınava tabi tutulacaktır. 21 Kasım 2019 tarihinde saat 13:30'da Bartın Üniversitesi Ağdacı Kampüsü Konferans Salonunda Kura çekimi yapılacaktır. Söz konusu  işçi alımının kura sonuçları ile sınav gün, saat ve yeri ile sınava katılmaya hak kazanan adaylar www.bartin.edu.tr internet sitesinden duyurulacaktır.”

 

 

 

 

Nurdan EROĞLU

Nurdan EROĞLU / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam