Tunç ve Güner Ankara’da ziyaretlerde bulundu

AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Başkanvekili Yılmaz Tunç ve Bartın Valisi Sinan Güner Ankara’da bir dizi ziyaretler gerçekleştirerek Bartın’da devam eden projeler hakkında görüş alışverişinde bulundular.

Tunç ve  Güner Ankara’da ziyaretlerde bulundu Güncel

AFAD Başkanına teşekkür ziyareti

AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Başkanvekili Yılmaz Tunç ve  Bartın Valis  Sinan Güner Ankara’da bir dizi ziyaretler gerçekleştirerek Bartın’da devam eden projeler hakkında görüş alışverişinde bulundular. Ankara’daki ziyaretleri kapsamında ilk olarak AFAD Başkanı Mehmet Güllüoğlu’nu ziyaret eden Tunç ve Güner, Bartın’a verdiği destekleri için teşekkürlerini ilettiler.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na ziyaret

Yılmaz Tunç ve Sinan Güner Ankara’daki ziyaretleri kapsamında daha sonra Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcı Mücahit Demirtaş ve Çevre Yönetimi Genel Müdürü Muhammet Ecel’i ziyaret ederek; Katı Atık Bertaraf Sistemi başta olmak üzere Bartın’daki devam eden yatırımları değerlendirdiler.

Üzmez’le çalışmaları değerlendirdiler

Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürü Sayın İsmail Üzmez’ i Güner ile birlikte ziyaret eden Milletvekili Yılmaz Tunç Bartın’daki yer alan Milli Parklar ile ilgili sorumluluk sahalarında yürütülen çalışmaları değerlendirdiler.

Orman Genel Müdürlüğünde görüş alışverişi

Yılmaz Tunç ve. Sinan Güner ile birlikte Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey’i ziyaret ederek Bartın’da Orman Genel Müdürlüğü ile ilgili sorumluluk sahalarında yürütülen çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundular.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam