Elektrik tesisatçılarının sorunları masada

Bartın Madeni Eşya Sanatkârlar Odası (MESO) Başkanı Yılmaz Akdeniz Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş (TEDAŞ) ve Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş (EDAŞ) yetkililerinin Karabük’teki toplantısına katıldı.

Elektrik tesisatçılarının sorunları masada Güncel

Bartın Madeni Eşya Sanatkârlar Odası (MESO) Başkanı Yılmaz Akdeniz Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş ve Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş yetkililerinin Karabük’teki toplantısına katıldı. Toplantıda elektrik tesisatçılarının sahada yaşadığı bazı sorunlar ile enerji talep ve bağlantı anlaşması evrakları, sahada ve prosedürlerde elektrikçi fen adamlarının karşılaştığı sorunlar ve çözüm önerileri ele alındı. Başkan Akdeniz toplantıyla ilgili ise  “Çok yararlı ve faydalı geçen toplantıya katkı sağlayan TEDAŞ ve Başkent Edaş yöneticilerine, şahsım ve üyelerim adına çok teşekkür ederim” dedi.

Toplantıda  Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş Bölge Müdürü Cengiz Yeler, Başkent Edaş Müşteri Teknik Hizmetler Müdürü Mehmet Fatih Sayiner ile Kastamonu Elektrik ve Elektronik Teknisyenleri Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Yücel Yılmaz, Karabük Elektrik ve Elektronik Teknisyenleri Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Hasan Avuç ve Zonguldak Elektrikçiler ve Radyocular Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı İbrahim Artiker de yer aldı.

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam