Yeniden Refah’tan “Tek başına iktidar” mesajı

Yeniden Refah Partisi, İl Divan Toplantısında ayrıştırıp ötekileştirmeden kardeşliğin pekişeceği ikinci 40 yıl harekatıyla tek başına iktidar olacakları mesajını verdi.

Yeniden Refah’tan “Tek başına iktidar” mesajı Güncel

Yeniden Refah Partisi, İl Divan Toplantısını gerçekleştirdi. Bartın Öğretmenevindeki toplantıda Bölge Koordinatörü Ahmet Fatih Karahasan, ayrıştırıp ötekileştirmeden kardeşliğin pekişeceği ikinci 40 yıl harekatıyla tek başına iktidar olacakları mesajını verdi.  Tek başına iktidar olacakları ikinci kırk yılı başlattıklarını belirten Fatih Karahasan, “Milli Görüş’ün tek başına iktidar olacağı ikinci 40 yılı başlattık. Bizler yıkmak için değil, ayrıştırmak için değil, ötekileştirmek, suçlamak için değil, hiçbir ayrım gözetmeksizin 82 milyon insanı kucaklamak için geliyoruz inşallah. Bundan dolayıdır ki birinci 40 yılda koalisyon ortağı olduktan sonra ikinci 40 yılda tek başına iktidar olacağımız ikinci 40 yıl başlamıştır. Türkiye'nin her yerinde yapılan siyasi toplantılarda Milli Görüş ve Erbakan heyecanı başlamıştır. İkinci 40 yıl harekâtı bütün ezilenlere gariplere hayırlı olsun" dedi.

Gebiç: “Herkese ulaşacağız”

Yeniden Refah Partisini çok iyi anlatmak zorunda olduklarını kaydeden  İl Başkanı Ziver Gebiç de “Milli Görüş'ün ikinci 40 yılında, davamızın sorumluluklarımızın bilinciyle çalışmaya devam ediyoruz. Yeniden Refah Partisi olarak ilk önce sevgiyi ve kardeşliği egemen kılacağız.  Bizler tüm gönüllere girmek zorundayız.  Kardeşliğimizi pekiştirmek ve tüm insanlığa Yeniden Refah Partisini çok iyi anlatmak zorundayız.  Bunun için biz yaşlısından gencine herkese ulaşacağız” şeklinde konuştu.

Yılmaz: “Ulus İlçemizin ataması yapıldı”

Merkez İlçe Başkanı Yasin Kalem'in İstanbul’daki  Milli Görüşün 50. Yıl Gençlik Şölenine katıldığı için  bulunamadığı toplantıda  İlçe Başkan Yardımcısı Yakup Yılmaz, ilçe yönetiminin çalışmalarıyla ilgili bilgi verdi.  Ulus İlçesinin atamasının yapıldığını ifade eden Yılmaz şöyle konuştu:

“Merkez ilçe olarak haftalık yönetim toplantılarımızı parti binamızda Cumartesi akşamları yapıyoruz. Merkez ilçe ekibimizi oluşturduk ve üye çalışmalarımıza başladık. Ulus İlçemizin ataması gerçekleşti ve Genel Başkanımızın imzası ile görevlendirme yazısı elimize ulaştı. Ulus İlçesi   Yunus Kaya'ya hayırlı olsun dileklerimizi iletiyor ve Milli Görüşe layık olacak hizmetleri yapmasını Cenab-ı Allahtan niyaz ediyoruz.

“Kurucaşile kongremizin son aşamasına geldik”

Önümüzde ilk olarak kongrelerimiz var. Kurucaşile kongremizin son aşamalarına gelmiş bulunmaktayız. İnşallah büyük kongreden önce Kurucaşile kongremizi yapacağız. Hemen ardından Ulus İlçesi kurucu teşkilatlanmasını da tamamlayıp kongre hazırlıklarına başlayacağız. Bizim teşkilatlarımızda görev alan herkesin bilmesi gereken en önemli hususların başında inanç yatmaktadır. İnanmak başarının anahtarıdır. Bu nedenle bizim davamızın milli görüş davası olduğunu bilerek ferasetli, liyakatli, kendi nefsi için değil, kardeşi için yaşayan bir teşkilatçı olma mücadelesinde çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

Toplantıya  Amasra İlçe Başkanı Muhammet Bayram, Ulus İlçe Başkanı Yunus Kaya, Gençlik Kolları Başkanı Selami Tepebaşı birim başkanları ve partililer katıldı.

 

 

Nurdan EROĞLU

Nurdan EROĞLU / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam