Gaziler yemekte buluştu

Bartın’daki gaziler ve şehit ailelerini, Valilik ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’nce 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla düzenlenen yemekte bir araya geldi.

Gaziler yemekte buluştu Güncel

Bartın’daki gaziler ve şehit ailelerini, Valilik ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’nce 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla düzenlenen yemekte bir araya geldi. Yemekte tüm masaları gezerek gaziler ve aileleriyle tek tek sohbet eden Bartın Valisi Sinan Güner, “19 Eylül Gaziler Günü’nde bir kez daha tüm gazilerimize hürmetlerimi sunuyor, uzun bir ömür diliyor, her zaman yanlarında olduğumuzu ifade ediyorum” dedi.
Dualar edildi

Ebediyete intikal eden gaziler ve şehitler için duaların da okunduğu yemeğe Vali Güner’in yanı sıra Garnizon Komutanı Deniz Kıdemli Albay Mustafa Çalışkan, Belediye Başkan Vekili Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, Bartın Cumhuriyet Başsavcısı Adem Aydemir, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Fahri Semiz, İl Emniyet Müdür Vekili Mesut Özkan, Sahil Güvenlik Batı Karadeniz Grup Komutanı Yüzbaşı Safa Söylem, İl Genel Meclis Başkanı Kenan Dursun, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mahmut Şahin,   Bartın Şehit Aileleri ve Gazileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ekrem Altunok da katıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam