307 kadın bu seminer için toplandı

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığınca ülke genelinde gerçekleştirilen Finansal Okuryazarlık ve Kadınların Ekonomik Güçlenmesi Seminerinin Bartın ayağı Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünün organizasyonuyla tamamlandı. İlin önde gelen kadınlarının buluştuğu seminere tam 307 kadın katıldı.

307 kadın bu seminer için toplandı Güncel

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığınca ülke genelinde gerçekleştirilen Finansal Okuryazarlık ve Kadınların Ekonomik Güçlenmesi Seminerinin Bartın ayağı Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünün organizasyonuyla tamamlandı. Kültür Merkezinde gerçekleştirilen seminere Bartın Valisi Sinan Güner’in eşi Beyhan Güner ve ilin önde gelen kadın girişimcileri katılırken seminerin katılımcı profilini  Bartın’daki kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum kuruluşlarında görev yapan kadın idareciler ile personelleri, Bartın Üniversitesi Kadın Çalışmaları gruplarından öğretim üyeleri, siyasi partilerin kadın kolları temsilcileri, kadın muhtarlar, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü bünyesinde yer alan usta öğretici ile kursiyerler, İl Müftülüğünde görevli vaizeler ile Kur’an Kursu kursiyerleri ve ev hanımları oluşturdu.

 Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk imzalı sertifikaların  Beyhan Güner, İBEV Yönetim Kurulu Başkanı İnci Bankoğlu, Bartın TSO Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Gülsüm Karakaş ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler  İl Müdürü Mahmut Şahin tarafından verildiği seminere tam 307 kadın katıldı.

 

 

Nurdan EROĞLU

Nurdan EROĞLU / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam