Bakanlık, Altın Örümcek’in finalisti

Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ali Özcan, gelişen web teknolojileri ve mobil cihazların yeteneklerine göre yeniden tasarlanan Çevre ve Şehircilik Bakanlığının resmi web sitesi ile Türkiye’nin ilk ve tek bağımsız web ödülleri organizasyonu olan Altın Örümcek Web Ödülleri’nde Kamu Kurumu kategorisinde finalde yarışmaya hak kazandığını söyledi.

Bakanlık, Altın Örümcek’in finalisti Güncel

Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ali Özcan, gelişen web teknolojileri ve mobil cihazların yeteneklerine göre yeniden tasarlanan Çevre ve Şehircilik Bakanlığının resmi  web sitesi ile Türkiye’nin ilk ve tek bağımsız web ödülleri organizasyonu olan Altın Örümcek Web Ödülleri’nde Kamu Kurumu kategorisinde finalde yarışmaya hak kazandığını söyledi. Jüri tarafından değerlendirilerek finale kalan web siteleri 28 Ağustos - 23 Eylül tarihleri arasında halk oylamasına açıldı, bu süre içerisinde internet kullanıcılarının oyları ile “Halkın Favorileri” seçimi de yapılacak. 24 Eylül 2019’da halk oylaması sonucu, 2019 yılı Ekim ayı içerisinde de yarışmanın sonuçları açıklanacak.

Nasıl oy veriliyor?

24 Eylül 2019’da halk oylaması sonucu, 2019 yılı Ekim ayı içerisinde de yarışmanın sonuçları açıklanacak. Çevre ve Şehircilik Bakanlığına bu konuda oylarıyla destek olmak isteyen vatandaşlar, https://www.altinorumcek.com/Halk-Oylamasi/ linki ile ulaşılan “Altın Örümcek Halk Oylaması” sayfasında Facebook veya Google hesaplarıyla bağlanarak  28 farklı kategoride yer alan web sitelerini inceleyebilir, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı “Kamu Kurumu” kategorisinde bulunan Bakanlığın sitesine oy verebilecek.

 

 

 

 

Muhammet CİVAN

Muhammet CİVAN / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam