KÖYDES çalışmaları masaya yatırıldı

Bartın Valisi Sinan Güner, İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun ve İl Özel İdaresi çalışanlarıyla bir araya gelerek 2019 yılı Köylerin Altyapısının Desteklenmesi Projesi (KÖYDES) kapsamında devam eden çalışmaları değerlendirdi.

KÖYDES çalışmaları masaya yatırıldı Güncel

Bartın Valisi Sinan Güner, İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun ve İl Özel İdaresi çalışanlarıyla bir araya gelerek 2019 yılı Köylerin Altyapısının Desteklenmesi Projesi (KÖYDES) kapsamında devam eden çalışmaları değerlendirdi. Bartın Valiliğindeki toplantıya Vali Yardımcıları  Hasan Ruhi Yaylacı ile Abdullah Akdaş, Kurucaşile Kaymakam Vekili Şeyma Polat, Ulus Kaymakam Vekili Zeynep Acarİl Özel İdaresi Genel Sekreteri İbrahim Kayış, İdare ve Denetim Müdürü Ali Taşçı, İlçe Özel İdare Müdürleri ile Birlik Müdürleri  katıldı.  Toplantıda KÖYDES çalışmaları ile bir önceki toplantıda yapılması kararlaştırılan işlerin hangi aşamada olduğu ele alındı. Yapılması gereken çalışmalar ve alınması gereken önlemler konusunun da görüşüldüğü toplantıda, ilçeler arasındaki koordinasyon ve başta KÖYDES projeleri olmak üzere il genelinde yapılan yatırımların gerçekleşme oranları gözden geçirildi.

Dursun: “Kararların ilimize hayırlı olmasını diliyoruz”

Toplantıda bulunan İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun toplantı sonrasında “Toplantıda KÖYDES çalışmaları ile ilgili projelerin gerçekleşme oranları ve çeşitli nedenlerle başlatılamamış olan projelerin üzerinde kurumlar arasındaki gerekli koordinasyonu sağlayan Sayın valimiz Sinan Güner’e teşekkür ediyor toplantı kararlarının hayırlara vesile olmasını diliyoruz” değerlendirmesinde bulundu.

 

 

Muhammet CİVAN

Muhammet CİVAN / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam