Bulut’tan Bartınspor’a kongre çağrısı

Bartınspor Kulübü Başkanı Lütfi Bayrak’ın görevinden ayrılması dolayısıyla yerine Ahmet Bayrak’ın kulüp başkanı olarak göreve başlaması üzerine Eski Kulüp Başkanı Mehmet Bulut kongre çağrısı yaptı.

Bulut’tan Bartınspor’a kongre çağrısı Spor

Bartınspor Kulübü eski Başkanı Mehmet Bulut, Lütfi Bayrak’ın görevinden ayrılmasının ardından sosyal paylaşım sitesinden yaptığı açıklama ile Bartınspor Yönetimine kongre çağrısı yaptı. Bartınspor’un 3 başkan değiştirdiğine değinen eski Başkan Bulut, “Bartınspor’da bir buçuk  yıl içinde üç  başkan değişikliği oldu. Biz kıl payı şampiyonluk kaçırdığımızda kendimizi başarısız görerek kongreye gittik. Birlik, beraberlik ile bir bütün olunması gereken Bartınspor’da başkan değişiklikleri güven sarsmaktadır. Eğer hedefleriniz kalmadıysa Bartınspor marka değerini düşürmeyin ve kongreye giderek bu göreve talip olan arkadaşlara bırakın. Maddi ve manevi günü birleştirecek güçte arkadaşlarımız bu kentte vardır. Bu arkadaşlarımızı göreve çağırıyorum” dedi.

Oktay’dan “Gündem belli” paylaşımı

Bulut’un bu paylaşımı sonrasında Bulut döneminde yönetim kurulu üyeliği yapan Mustafa Ahmet Oktay, Yüksel Özkan, Orhan Ölçek ve Mehmet Bulut’un bir araya geldiği fotoğrafı  “Mehmet Bulut acil toplantıya çağırdı. Gündem belli. Hayırlısı olsun” notuyla paylaştı. Oktay’ın paylaştığı bu fotoğrafa bir çok bansın mensubunu da etiketlemesi dikkat çekerken paylaşım  “Yeni yönetimin tohumlarımı atılıyor? sorusunu da beraberinde getirdi.

Bartınspor’da mevcut yönetimin Mehmet Bulut’un kongre çağrısına ne cevap vereceği ise merakla bekleniyor.

 

Nurdan EROĞLU

Nurdan EROĞLU / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam