Yeniden Refah Partisi 1.Olağan İl kongresini yapacak

Merhum Başbakan Necmettin Erbakan’ın oğlu Fatih Erbakan’ın kuruculuğunu yaptığı Yeniden Refah Partisi Bartın İl Başkanlığı 1.Olağan kongresini yapacak. 31 Ağustos'ta 1. olağan kongresini yapacak olan Yeniden Refah Partisi’nin olağan Kongresine Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan’da katılacak.

Yeniden Refah Partisi 1.Olağan İl kongresini yapacak Güncel

Geçtiğimiz yıl başvurusunu yaparak partileşme sürecini tamamlayan Yeniden Refah Partisi İl kongrelerini yaparak, siyasi hayatına devam ediyor. Bu süreçte Bartın İl Başkanlığı da olağan kongresini tamamlayarak seçilmiş yönetim ile yoluna devam edecek. 31 Ağustos'ta 1. olağan kongresini yapacak olan Yeniden Refah Partisi’nin olağan Kongresine Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan’da katılacak. Yapılacak kongre ile ilgili olarak açıklama yapan Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Ramazan Günaydın, Merhum Başbakan Necmettin Erbakan ile başlayan Türkiye’nin gelişimi sürecinin Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan ile devam edeceğini bunun için kurulan Yeniden Refah Partisi’nin kongrelerini tamamlayarak, bu kutlu yolda yürüyeceğini ifade etti.

 Günaydın: “Bartınlıları kongremize davet ediyorum”

Bartınlıları kongreye davet eden Ramazan Günaydın “31 Ağustos 2019 Cumartesi günü saat 18:30'da Bartın Kültür Merkezinde, Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan’ın da katılacağı Bartın 1. Olağan Kongremizi gerçekleştireceğiz. 23 Kasım tarihinde kuruluşunu tamamlayan ve merhum Başbakan Necmettin Erbakan hocamızın yarım bıraktığı projeleri tamamlamak üzere yola çıkan bir siyasi, hareket oldu. Hacı Bayram Veli Cami’sinde duamızı yaptık. Abdülhamithan Hazretlerinin de manevi huzurunda dualarımızı yaparak yola çıktık. Allah, yurdumuzun ve insanlığın kurutuluşuna vesile olacak çalışmalar içerisinde olmayı nasip etsin. Yeniden Refah,  Partisi Necmettin Erbakan hocamızın yarım bıraktığı projeleri hayata geçirmek için yola çıkan bir siyasi hareket. Ülkemizde Refah Partisi birçok hizmeti yapmış hayırlı bir hareket bizlerde bu doğrultuda yola çıktık. Bütün Bartınlı hemşerilerimizi de bu kutlu yolda 31 Ağustos'ta Kültür Merkezinde yapılacak olan ve Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan’ın da katılacağı Yeniden Refah Partisi Bartın İl Başkanlığı 1. Olağan kongremize davet ediyorum” dedi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam