Kombineler satışa çıktı

2019-2020 sezonunda Spor Toto BAL Liginde mücadele edecek olan Bartınspor’da kombine biletler satışa çıktı. Bu sezon genç ve dinamik bir takım kuran kırmızı-siyahlı kulübe hem maddi hem de manevi destek olmak isteyen Bartınlılar ve taraftar sınırlı sayıda olan kombineleri kulüp yönetiminden ve çalışanlarından alabilecek.

Kombineler satışa çıktı Spor

Bu sezon genç ve dinamik bir takımla Spor Toto BAL Liginde mücadele edecek olan Bartınspor, bir taraftan lig hazırlıklarına devam ederken bir taraftan da Türkiye Ziraat Kupası 1. Eleme Turu karşılaşmasına hazırlanıyor. Bartın Boğaz Tesislerinde Teknik Direktörü Kürşat Taş ve ekibiyle kupa maçı hazırlıklarını sürdüren takım Kastamonu Stadında Kastamonu Özel İdare Köy Hizmetleriyle karşılaşacak. Kırmızı-siyahlı takım antrenmanlarına hız kesmeden devam ederken kulüp yönetimi de hem kupa maçı öncesi hem de lig öncesinde Bartınspor’a gönül veren Bartınlılara ve taraftar için kombine biletleri satışa çıkardı.  Biletler, 2019-2020 sezonuna özel yaklaşık 300 adet basılırken kırmızı-siyahlı kulübe hem maddi hem de manevi destek olmak isteyen Bartınlılar ve taraftar sınırlı sayıda olan kombineleri kulüp yönetiminden ve çalışanlarından alabilecek.

Kombineler 150 TL

Bartınspor’un kupa maçları dahil tüm lig maçlarını protokolden izlemek isteyen Bartınlılar protokole özel basılan kombineleri 500 TL, protokol dışındaki kombineleri ise 150 TL’den alabilecek. Bartın’ın tek il takımı olan Bartınspor’un bu sezon azimli, mücadeleci ve dinamik bir takımla sahada mücadele edeceğini ifade eden Kulüp Başkanı Lütfi Bayrak, Bartınspor’a gönül vermiş tüm Bartınlıları sınırlı sayıda basılan bu kombinelerden alarak gönül verdiği renklere destek olmaya çağırdı.

 

 

 

Muhammet CİVAN

Muhammet CİVAN / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam