Bankoğlu’ndan Hergün’e nezaket ziyareti

CHP Bartın Milletvekili ve CHP İl Başkanı Selim Karakaş, Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Çınçın ve gazete ekibine nezaket ziyaretinde bulundu. Sohbet havasında geçen ziyarette Hergün Gazetesi’nin geçmiş bayramını kutlayan Milletvekili Bankoğlu, Meclisinde tatile girmesiyle Bartın’daki çalışmalarına ve ziyaretlerine ara vermeden devam ettiğini söyledi.

Bankoğlu’ndan Hergün’e nezaket ziyareti Güncel

CHP Bartın Milletvekili ve CHP İl Başkanı Selim Karakaş, Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Çınçın ve gazete ekibine nezaket ziyaretinde bulundu. Sohbet havasında geçen ziyarette Milletvekili Bankoğlu, Nihal Çınçın ve gazete ekibinin geçmiş Kurban Bayramını kutladı. Meclisin de tatile girmesiyle Bartın’daki çalışmalarına ve ziyaretlerine ara vermeden devam ettiğini ifade eden Bankoğlu, bu anlamda da yerel basının yaşadığı sıkıntıları, talepleri ve önerileri yerinde dinlemek istediğini söyledi. Bartın’da ilçelerde, beldelerde ve köylerde vatandaşlarla bir araya geldiğini ve onların sorunlarını da bizzat yerinde görerek dinlediğini dile getiren Bankoğlu, vatandaşların genelde kendisine bugünlerde ülke genelinde de yaşanan ekonomik sıkıntılarından bahsettiğini belirtti.

Aysu Bankoğlu, Bartın halkının Mecliste sesi olmaya devam edeceğini kaydederken Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Çınçın ise Bankoğlu’na ve Selim Karakaş’a nazik ziyaretleri için teşekkür etti.

Nurdan EROĞLU

Nurdan EROĞLU / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam