Bir bayram böyle geçti

Bartın protokolü Kurban Bayramını yoğun geçirdi. Arife günü başlayan yoğunlukta Bartın Valisi Sinan Güner başta olmak üzere ilin önde gelen isimleri bayramda, şehit aileleri ve yaşlıları da unutmayarak hem vatandaşlarla hem askeri ve polis erkanıyla bayramlaşıp ilçe ve beldelerde bayram ziyaretleri gerçekleştirdi.

Bir bayram böyle geçti Güncel

Bartın protokolü Kurban Bayramını yoğun geçirdi. Bartın Valisi Sinan Güner, Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, CHP Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu başta olmak üzere protokol için yoğunluk arife günü başladı. Arife günü bayram ziyaretlerine Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesiyle başlayan Vali Güner, Eşi Beyhan Güner ve Sağlık İl Müdürü Dursun Koç’la birlikte önce hastane personeliyle bayramlaştı daha sonra acilde dahil olmak üzere hastanedeki hastalar ve yakınlarıyla bayramlaşarak onlara acil şifalar diledi.

Huzurevi sakinlerine ziyaret

Sinan Güner hastane ziyareti sonrasında 75. Yıl Huzurevi sakinleriyle bir araya geldi. Belediye Başkanı Cemal Akın, Milletvekilleri Yılmaz Tunç ve Aysu Bankoğlu ve diğer protokol üyelerinin de olduğu huzurevi ziyaretinde Güner, huzurevi sakinlerinin hem bayramını kutladı hem de onlarla uzun uzun sohbet ederek eski bayramları yaşlılarla birlikte andı.

Şehitler rahmetle bir kez daha anıldı

Protokol, huzur evi ziyaretinin ardından ise Bartın şehitliğini ziyaret etti. Kuran-Kerim tilavetinin yapıldığı ziyarette tüm şehitler için bir kez daha dualar edilirken aynı zamanda şehitlerin mezarlarına da yine bir kez daha karanfiller bırakılarak şehitler rahmetle anıldı.

Şehit ailelerine ziyaret

Protokol daha sonra Diyarbakır Kıralan köyünde öğretmen olarak görev yaparken 1993 yılında şehit edilen Öğretmen A.Nurettin Soyer’in Cumhuriyet mahallesindeki ailesini, 2001 yılında Mardin Dargeçit bölgesinde şehit olan Erol Yazıcı’nın Aladağ Mahallesindeki ailesini, terörle mücadele ederken  Bingöl Karakoçan bölgesinde şehit olan Rüstem Çetin’in Gölbucağı mahallesindeki ailesini evlerinde ziyaret ederek şehit ailelerinin teker teker bayramını kutladı.

Askeri ve emniyet erkanıyla bayramlaştılar

Sinan Güner ve protokol üyeleri şehit aileleri ziyareti sonrasında İl Jandarma Komutanlığında jandarma personeliyle, Subay Gazinosunda Garnizon Komutanlığı personeliyle ve Polis Evinde İl Emniyet Müdürlüğü personeliyle teker teker bayramlaşarak askeri ve emniyet erkanının bayramını kutladı.

Güner’den emniyet kemeri kontrolü

Sinan Güner arife günü aynı zamanda  kentteki trafik kontrol noktalarını ziyaret ederek araç sürücülerine emniyet kemeri uyarısında bulunup sürücülerin kurallara da dikkat etmelerini istedi. Vali Güner İçişleri Bakanlığınca trafik güvenliği konusunda vatandaşların bilgilendirilmesi ve kamuoyunda gerekli farkındalığın oluşturulması amacıyla 09-31 Ağustos tarihleri arasında çocuklara yönelik "Hayatı Korumak İçin Senin de Kemerin Ses Getirsin" sloganıyla düzenlenen "Kemerin Ses Getirsin" isimli ödüllü video yarışması hakkında bilgiler verdi. Emniyet kemerinin önemine vurgu yapan Vali Güner araçlardaki çocuklara hediyeler takdim ederken Polis ve Jandarma ekiplerince de sürücülere ve ailelerine lokum ikram edildi. Vali Güner’e kontrol noktasında İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Yavuz Selim Kapancı ve İl Emniyet Müdürü Ogün Vural’da eşlik etti.

Güner, bayram namazını Doğaşı Köyü’nde kıldı

Arife gününü bu şekilde yoğun geçiren Sinan Güner, Kurban Bayramı namazını da  Bartın merkeze bağlı Doğaşı Köyü’nde kıldı. Vali Güner’in Bayram Namazı için köylerine geldiğini gören Doğaşı Köyü sakinleri büyük şaşkınlık yaşadı. Vali Güner Bayram Namazının kılınmasının ardından cami çıkışında vatandaşlarla bayramlaştı.  Doğaşı Köyü sakinleriyle bir süre sohbet de bulunurken köy sakinleri ilk kez böyle bir durumla karşılaştıklarını, ilk anda büyük şaşkınlık yaşadıklarını ve Vali Güner’i köylerinde görmekten büyük mutluluk duyduklarını ifade etti.

Bayramlaşma Millet Konağında yapıldı

Sinan Güner ve protokol üyeleri vatandaşlarla ise bayramın ilk günü  bayramlaştı. İlk kez Ramazan Bayramında Millet Konağında gerçekleştirilen bayramlaşma bu bayramda da yine konakta yapıldı. protokol üyelerini ve vatandaşları konağın girişinde karşılayan Sinan Güner ve eşi Beyhan Güner hem ilin ileri gelenleriyle hem de halkla tek tek selamlaşarak bayramlaştı. Bayramlaşmada aynı zamanda uzun uzun sohbetler de gerçekleştirildi.

Güner çiftinden çocuklara bayram hediyesi

Sinan Güner ve Eşi Beyhan Güner, bayramın ilk gününde bayramların en güzel haliyle yaşayan çocukları da unutmadı. Valilik konutunda çocuklarla bir araya gelen Güner çifti, çocukların hem bayramını kutladı hem de onlarla sohbet edip onlara bayram hediyelerini de verdi.

Tunç bayramı yoğun geçirdi

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç da bayramı yoğun geçirenler arasındaydı. Bayramda ilçeler ve beldelerde dahil bir çok yeri ziyaret ederek vatandaşların bayramını kutlayan Tunç, bayram yoğunluğuna tıpkı protokol gibi arife günü başladı. Vali Sinan Güner’le birlikte arife günü Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları  Hastanesi personelini ve hastaları ziyaret edip onlarla bayramlaşan Tunç, Bartın Şehitliğindeki şehitler ve tüm şehitler için dualar etti.

Şehit ailelerini evlerinde ziyaret etti

Diyarbakır Kıralan köyünde öğretmen olarak görev yaparken 1993 yılında şehit edilen Öğretmen A.Nurettin Soyer’in Cumhuriyet mahallesindeki ailesini, 2001 yılında Mardin Dargeçit bölgesinde şehit olan Erol Yazıcı’nın Aladağ Mahallesindeki ailesini, terörle mücadele ederken  Bingöl Karakoçan bölgesinde şehit olan Rüstem Çetin’in Gölbucağı mahallesindeki ailesini evlerinde ziyaret eden Tunç yine Bartın 75. Yıl Huzurevindeki yaşlıları da ziyaret ederek onların bayramını kutladı.

Türk Diyanet Vakfına ziyaret

Protokolle birlikte İl Jandarma Komutanlığında jandarma personeliyle, Subay Gazinosunda Garnizon Komutanlığı personeliyle ve Polis Evinde İl Emniyet Müdürlüğü personeliyle teker teker bayramlaşarak askeri ve emniyet erkanının bayramını kutlayan Yılmaz Tunç, AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı, İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun ve  Merkez İlçeye yeni atanan Merkez İlçe Başkanı Ümit Aksakal’la birlikte Türk Diyanet Vakfı Bartın Şubesini de ziyaret ederek vakıf başkanı ve personeliyle bayramlaştı.

Bayram namazını baba ocağında kıldı

Beraberindekilerle şehir merkezindeki esnafları da ziyaret ederek esnafın bayramını kutlayıp onlara hayırlı işler dileyen Yılmaz Tunç, bayram namazını ise baba ocağı Ulus İlçesi Uluskaya köyünde kıldı. Köydeki vatandaşlarla, komşularıyla ve akrabalarıyla bayramlaşan Yılmaz Tunç, ardından AK Parti İl Başkanlığında düzenlenen bayramlaşmaya katılarak partililerle bayramlaştı.

Hasankadı Beldesiyle bayramlaştı

Bayramın ilk günü Millet Konağındaki bayramlaşmaya da katılan Yılmaz Tunç, burada diğer protokol üyeleriyle birlikte vatandaşlarla bayramlaşırken konaktaki bayramlaşma sonrası Hasankadı Beldesini ziyaret etti. Belde halkıyla ve esnafıyla bayramlaşan Tunç,  Kozcağız Belediyesi Başkanı Mustafa Karaman’ı da makamında ziyaret ederek Başkan Karaman’ın ve belediye personelinin bayramını kutladı.

Kozcağız Beldesine ziyaret

Kozcağız’da esnaf ziyaretlerinde de bulunan Yılmaz Tunç, esnafa hayırlı işler dileyip esnafın bayramını kutlarken belde halkıyla da bayramlaşmayı ihmal etmedi. Kozcağız’a bağlı Kocameşe Mahallesini de ziyaret eden Tunç, mahalle sakinleriyle bayramlaşıp bayram yemeğine de katıldı.

Abdipaşa Beldesi halkıyla da bir araya geldi

Hasankadı ve Kozcağız’ın ardından Abdipaşa Beldesini ziyaret eden Yılmaz Tunç, Abdipaşa Belediye Başkanı Yaşar Dönmez’le makamında bir araya gelerek önce Başkan Dönmez’in ardından belediye personelinin bayramını kutladı. Beldedeki vatandaşlarla da tek tek selamlaşıp onların bayramını kutlayan Tunç belediye esnafına da yine iyi bayramlar diledi.

Ali Rıza Ulusoy’u son yolculuğuna uğurladı

Vefat eden AK Parti Kumluca Beldesi Eski Temsilcisi Ali Rıza Ulusoy için beldeye bağlı Konak Köyü’nde düzenlenen cenaze törenine de katılan Yılmaz Tunç, köy camisinde kılınan cenaze namazı sonrasında belde esnafı ve halkıyla da bir araya geldi. Esnafa hayırlı işler dileyen Yılmaz Tunç hem esnafın hem de vatandaşların bayramını kutladı.

Köyleri de ziyaret etti

Bu bayramda beldelerin yanı sıra köylerdeki vatandaşlarla da bir araya gelen Yılmaz Tunç,  Bartın merkeze bağlı Gökçekıran Köyü’nü ziyaret ederek AK Parti Gökçekıran Köy Temsilcisi Mehmet Uzun başta olmak üzere köy sakinleriyle bayramlaşıp sohbet etti. Gökçekıran’ın dışında Özbaşı Köyünü de ziyaret eden Tunç, burada köylülerle bayramlaştıktan sonra köydeki Hepaltın ve Hepdemir ailelerinin evlatları Sevilay ve Uğur’un düğünlerine de katılarak genç çifti ve ailelerini tebrik etti. Tunç ayrıca köyde düzenlenen futbol turnuvasının final maçını izleyerek turnuvada şampiyon olan  Aşağımahalle futbol takımına kupa ve madalyalarını verdi.

Bankoğlu da bayramı yoğun geçirdi

CHP Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu da bayramı yoğun geçirenler arasında olan isimdi. Bayram yoğunluğuna arife günü başlayan Bankoğlu, il protokolüyle gerçekleştirdiği şehitlik, şehit aileleri ve huzurevi ziyaretlerinin ardından İl Jandarma Komutanlığında jandarma personeliyle, Subay Gazinosunda Garnizon Komutanlığı personeliyle ve Polis Evinde İl Emniyet Müdürlüğü personeliyle teker teker bayramlaşarak askeri ve emniyet erkanının bayramını kutladı.

Millet Konağındaki bayramlaşmaya katıldı

Bayramın birinci günü Millet Konağında düzenlenen bayramlaşma programına katılan Bankoğlu, burada protokol üyeleri ve vatandaşlarla bayramlaşırken konaktaki bayramlaşma sonrası CHP İl Teşkilatıyla da bir araya gelerek partililerin bayramını kutladı.

Bankoğlu’ndan çocuklara bayram hediyesi kitap

Şehir merkezindeki programların yanı sıra ilçeler ve köylerde vatandaşlarla da bir araya gelen Aysu Bankoğlu, Ulus İlçesine bağlı Çayırlar Köyünü de ziyaret ederek köy sakinleriyle bir araya geldi. Vatandaşlarla teker teker selamlaşıp onların bayramını kutlayan Bankoğlu, köydeki çocuklara da bayram hediyesi olarak kitap hediye etmeyi ihmal etmedi.

Kurucaşile İlçesini de ziyaret etti

Ulus’un yanı sıra Kurucaşile İlçesini de ziyaret eden Bankoğlu, ilçedeki parti teşkilatıyla, ilçe esnafıyla ve vatandaşlarla bir araya geldi. Parti teşkilatının bayramını kutlayan Aysu Bankoğlu, ilçe esnafına da hayırlı işler dileyerek esnafın bayramını kutladı. Vatandaşlarla da bayram sohbeti gerçekleştiren Bankoğlu, onların bayramını kutlarken ilçede bulunan Kapısuyu’nu da ziyaret ederek Kapısuyu  sakinleriyle bir araya geldi.

Kozcağız’da bayram yemeklerine katıldı

Kurucaşile’nin yanı sıra Kozcağız Beldesini de ziyaret eden Bankoğlu, beldedeki vatandaşlar ve esnafla tek tek bayramlaşırken beldedeki bayram yemeklerine de katıldı. Bankoğlu’na bayram ziyaretlerinde CHP İl Başkanı Selim Karakaş da eşlik etti.

Akın da bayramı yoğun geçirdi

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın da bayramı yoğun geçirdi. Arife günü il protokolüyle gerçekleştirdiği şehitlik, şehit aileleri ve huzurevi ziyaretlerinin ardından İl Jandarma Komutanlığında jandarma personeliyle, Subay Gazinosunda Garnizon Komutanlığı personeliyle ve Polis Evinde İl Emniyet Müdürlüğü personeliyle teker teker bayramlaşan Cemal Akın, bayramın birinci günü de Millet Konağındaki bayramlaşmaya katıldı. Bayramlaşmada protokol üyeleri ve vatandaşlarla bir araya gelen Akın, “Bartın Valiliğinin düzenlemiş olduğu bayramlaşma programında, Bartın Valimiz Sayın Sinan Güner ve kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri, amir, memur ve halkımızın iştirakiyle bayramlaşma programını gerçekleştirdik. Bu vesileyle tüm vatandaşlarımızın bayramını tebrik ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

Belediyede personel ve vatandaşlarla da bayramlaştı

Her bayram olduğu gibi bu bayramda Bartın Belediyesinde  personel ve vatandaşlarla bayramlaşan Akın, bayramların birlik, beraberlik, dostluk, kardeşlik, dayanışma ve paylaşma duygularının yoğun bir şekilde yaşandığı önemli günler olduğunu vurgulayarak “Mübarek Kurban Bayramı’nın ilk gününde belediyemizde dostlarımız, muhtarlarımız, belediye personelimiz, basın mensupları, meslek odaları ve sivil toplum kuruluşları başkan ve yöneticileri, İstanbul Bartınlılar Sosyal Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği Başkan ve yöneticilerinin de katılımıyla bayramlaşma programımızı gerçekleştirdik. Bayramlaşma Programına iştirak eden tüm halkımıza teşekkür ediyor, sevdikleriyle birlikte nice bayramlara hep beraber erişmeyi diliyorum. Kurban Bayramımız mübarek olsun” şeklinde konuştu.  

Belde ve köylerdeki vatandaşlarla da bayramlaştı

Cemal Akın, bu bayram belde ve köyleri ziyaret ederek buralarda yaşayan vatandaşlarında bayramlarını kutladı. Kent merkezinde esnaf ziyaretlerinde bulunarak Bartınlıların Kurban Bayramını kutlayan Akın ayrıca belde ve köylere de ziyaretler gerçekleştirdi. Başkan Akın bayram kapsamında yaptıkları köy ziyaretleri çerçevesinde Milliyetçi Hareket Partisi Bartın İl Başkanı Ercüment Özçelik ve Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Kömeç ile Kumluca, Kozcağız, Hasakadı ve Abdipaşa Beldelerini ve Ulugeçit Ambarcı, Keçideresi, Yılanlar, Sütlüce, Terkehatipler ve Budakdüzü Köylerini ziyaret ederek buralarda yaşayan vatandaşlarla bayramlaştı.

İlk Ziyaret Budakdüzü’ne

Ziyaretlerine bayramın ikinci günü Budakdüzü Köyü ile başlayan Başkan Cemal Akın, Budakdüzü Köyü sakinlerinden Milliyetçi Hareket Partisi Bartın İl Yönetim Kurulu Üyesi Sefai Çalıkoğlu ve Naci Çalıkoğlu’nun misafiri oldu. Her iki aileyi de evlerinde ziyaret eden Başkan Cemal Akın, karşılaştığı vatandaşlar selamlaşıp bayramlaştı. Budakdüzü Köyünün ardından Terkehatipler Köyü’nü ziyaret eden Başkan Cemal Akın, köy sakinlerinden Abdullah Çınar’ın evine konuk oldu. Köy sakinlerinin de katıldığı ziyaretin ardından Başkan Cemal Akın, hayatını kaybeden Kezban Yağcı’nın evini ziyaret ederek ailesi ve yakınlarına başsağlığı diledi.

Akın, Hasankadı’lılarla Bayramlaştı

Akın gerçekleştirmiş olduğu ziyaretler kapsamında Bartın Belediye Meclis Üyesi Tuncay Maden’i Sütlüce Köyünde ki evinde ziyaret ederken buradan Hasankadı Beldesi’ne geçti.  Burada Hasankadı Belediye Başkanı Şeref Emiroğlu ve teşkilat üyeleri tarafından karşılanan Başkan Cemal Akın, esnaf ziyaretlerinde bulunarak Hasankadı’lı vatandaşların bayramlarını kutladı.  Daha sonra Hasankadı Gerişli Mahallesi sakinlerinden Cevat Açıkgöz’ün evine misafir olan Akın, Bartın Belediyesi’nin kardeş belediyesi olan Kumluca’ya geçti. Burada Kumluca Belediye Başkanı İsmail Can ve teşkilat üyeleri tarafından karşılanan Akın ilk olarak Kumluca Belediyesi’ni ziyaret etti. Kumluca Belediye Başkanı İsmail Can ve teşkilat üyeleri bayramlaşan Akın daha sonra Kumluca esnafını ziyaret etti, vatandaşların bayramını kutladı. Akın Kumluca Beldesi’nin ardından Yılanlar ve Keçideresi Köylerini ziyaret ederek köy sakinleri ile bir araya geldi.

Özgüroğlu Ailesinin Konuğu Cemal Akın

Başkan Cemal Akın Kurban Bayramı’nın üçüncü gününde ise Ulugeçit Ambarcı Köyü ve Kozcağız Beldesi ile devam etti. İlk olarak Ulugeçit Ambarcı Köyü’nü ziyaret eden Başkan Cemal Akın köy sakinleri ile bayramlaştı. Daha sonra Bartın Ülkü Ocakları İl Başkanı Bünyamin Özgüroğlu ve ailesini ziyaret eden Akın, Özgüroğlu ailesi ile bayramlaştı. Başkan Cemal Akın, Ulugeçit Ambarcı Köyü ziyaretin ardından Kozcağız Beldesine geçerek esnaf ziyaretlerinde bulundu. Geçmiş dönem Kozcağız Belediye Başkan Adayı Savaş Buyurman ve Kozcağız Belediye Meclis Üyesi Gökhan Ermiş ile esnafları gezen Akın esnafların hem bayramını kutladı hem de işlerinde bol kazanç temennisinde bulundu.

Abdipaşa’da Esnaf Ziyareti

Ziyaretine Kurban Bayramı’nın dördüncü günüde devam eden Başkan Cemal Akın, Abdipaşa’da Beldesi’nde geçmiş dönem Abdipaşa Belediye Başkan Adayı olan İsa Tunçer ve ailesinin misafiri oldu. Tunçer Ailesi ile bayramlaşan Başkan Cemal Akın daha sonra Abdipaşa esnafını ziyaret etti. Esnaflarla selamlaşarak sohbet eden Başkan Cemal Akın karşılaştığı vatandaşlarında bayramını kutladı.

Son Ziyaret Özbaşı Köyü’ne

Başkan Cemal Akın, son ziyaretini ise Özbaşı Köyü’ne gerçekleştirdi. Bartın Özbaşı Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkan Yardımcısı Rasim Güzelbaş, Özbaşı Köyü Muhtarı Zülgari Ünlük  tarafından karşılanan Akın köy esnafı gezdi köy sakinlerinin bayramını kutladı.

Mutluluklara da ortak oldu

Cemal Akın bu bayramda düğün ve nişan davetlerine de  katılarak vatandaşların mutluluklarına ortak oldu.  Akın, MHP İl Başkanımız Ercüment Özçelik ve Belediye Başkan Yardımcım Ahmet Kömeç ile birlikte nişan ve düğün organizasyonlarına katılarak vatandaşların mutlulukları paylaştı. Cemal Akın, Atmaca ve Alkan ailelerinin kıymetli evlatları Hatun ile Özkul’un, Leyla ve Metin Eliyazıcı çiftinin kızı Zehra Asena ile Nuray ve Mehmet Orhan çiftinin oğlu Gökhan’ın, Sevim ve Dursun Karakaş çiftinin kızı Meliha ile Tülay ve Hayati Bağrıaçık çiftinin oğlu Burak’ın, Kaya ve Ayaydın ailelerinin evlatları Havva ve Uğur’un, Zehra ve Hasan Eser çiftinin kızı Tülay ile Kezban ve Ahmet Ali Akalın çiftinin oğlu Basri’nin, Ayşe ve Sabri Çelen çiftinin kızı Havva ile Nermin ve İsmail Durgut çiftinin oğlu Erdem’in, törenine katılarak genç çiftlere mutluluklar diledi. Başkan Akın, ayrıca Erdal ve Meryem Çetintav ile Abdullah ve Sevilay Cambaz ile ailelerinin kıymetli evlatları Aysun ile Ömer Celil’in ve Gamze Çakır ile Sedat Kaynayan çiftinin nişan törenine katılarak çiftin nişan yüzüklerini takarak, Bir ömür boyu mutluluklar diledi. Belediye Başkanı Cemal Akın, katıldığı merasimler ile ilgili açıklamasında vatandaşların davetlerine icabet edip onların mutluluklarına ortak olmaktan büyük sevinç ve heyecan duyduğunu belirtti. Akın açıklamasında, “Her fırsatta halkımızla birlikte olmaya devam ediyoruz. Bu şekilde mutlulukta da, dar günde de yanlarında olarak belediye olarak üzerimize düşen her konuda gerekli desteği veriyoruz. Düğün nikâh ve sünnet gibi merasimlerde de aynı şekilde ailelerin ve gençlerimizin heyecan ve mutluluğunu paylaşıyoruz. Geçtiğimiz bu hafta da yoğun geçen günlerimizdendi. Her zaman vatandaşlarımızın yanında olmaktan büyük sevinç duyuyoruz” dedi.

Bartın Üniversitesinde de bayramlaşma

Bartın Üniversitesinde de bayramlaşma gerçekleştirildi. Bartın Üniversitesi akademik ve idari personeli Kurban Bayramı dolayısıyla düzenlenen bayramlaşma töreninde bir araya geldi. Bartın Üniversitesi Ağdacı Kampüsü Konferans Salonu Fuaye Alanında gerçekleştirilen bayramlaşma törenine Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Sedat Yazıcı ve Prof. Dr. Selman Karayılmazlar ile akademik ve idari personel katıldı. Törene katılanlarla bir süre sohbet eden Rektör Uzun, personelin bayramını tebrik ederek, birlik ve beraberlik içerisinde nice güzel günler geçirmelerini temenni etti. Oldukça samimi bir ortamda geçen bayramlaşma töreninde konuşan Rektör Uzun, “Doğanın bize verdiği eşsiz güzellikler içerisinde yer alan üniversitemiz; öğrencisi, akademik ve idari personeliyle çok büyük bir ailedir. Bu büyük aile tüm bileşenleriyle bölgemizin ve ülkemizin kalkınması için büyük gayret göstermekte, geleceğimize değer katmaktadır. Bu düşüncelerle Bartın Üniversitesi ailesi ve Bartınlı vatandaşlarımız olmak üzere herkesin bayramını en içten duygularımla kutluyor, sevgi, huzur ve mutluluk dolu nice bayramlar diliyorum.” dedi.   

 

 

 

 

 

 

 

Nurdan EROĞLU

Nurdan EROĞLU / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam