Kağıt havlu rulosundan hazine çıktı

Bartın’da kuaförde çalınan altınlar ve paralar, şüphelinin evindeki tuvalette bulunan kağıt havlu rulosunun içine saklanmış bulundu. Polis altınları ve parayı sahibine teslim ederken kuaförde saçını yıkatırken arkadaşı tarafından altınları ve parası çalınan kadın İl Emniyet Müdürlüğü ve Asayiş Şube Müdürlüğüne teşekkür etti.

Kağıt havlu rulosundan hazine çıktı Güncel

Edinilen bilgilere göre; Bartın’da meydana gelen olayda  kuaförde saçını yıkatan H.Ö, bir süre sonra çantasındaki altınların ve paranın çalındığını anladı. Altınların ve parasının çalınmasıyla panik olan ve oldukça üzülen H.Ö ağlayarak İl Emniyet Müdürlüğü ve Asayiş Şube Müdürlüğüne bulunması için başvurdu. H.Ö’nün şikayeti üzerine hemen araştırma başlatan polis, H.Ö’nün o gün içerisinde gittiği her yeri ve yaptığı her şeyi takip etmeye ve incelemeye başladı.

Kağıt havlu rulosunun içinden çıktı

Takip ve incelemenin sonucunda altınların ve paranın H.Ö’nün kuaförde saçını yıkattığı esnada arkadaşı A.Ç tarafından çantadan alındığını ve çantanın daha sonra yeniden aynı yerine konduğunu anlayan polis, A.Ç’nin evinde yaptığı aramalarda altınları ve parayı tuvaletteki kağıt havlu rulosunun arasına sıkıştırılan sigara paketinin içinde bulundu.

“Emniyetimiz bana çifte bayram yaşattı”

Polis, altınları ve parayı H.Ö’ye teslim ederken bayrama bunun sevinciyle giren H.Ö , “Çantanızı ve cüzdanınızı gözünüzün önünden ayırmayın ve çantanızda ya da cüzdanınızda bol miktarda altın ve para bulundurmayın. Bartın Emniyetine altınlarımı ve paramı çok kısa sürede bulduğu için çok teşekkür ediyorum. Bana çifte bayram yaşattılar” dedi.

 

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam