Çocukların açık hava sineması heyecanı

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğe bağlı faaliyet gösteren İl Çocuk Hakları Komitesi ile Bartın Belediyesi çocuklar için ortaklaşa Açık Hava Sineması etkinliği düzenledi.

Çocukların açık hava sineması heyecanı Güncel

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğe bağlı faaliyet gösteren İl Çocuk Hakları Komitesi ile Bartın Belediyesi çocuklar için ortaklaşa Açık Hava Sineması etkinliği düzenledi. Etkinliğe Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mahmut Şahin, Meslek Elemanları Ayşe Köse, Ayşegül Çarşanba, Nazlı Demirkıran, çocuklar ve vatandaşlar katıldı. Çocuklarıyla açık havada film izleyen aileler çocukları ile birlikte açık hava sineması izleme nostaljisi yaşamaktan mutluluk duyduklarını, çocuklarına eskiye dair anlattıkları hatıraların bizzat yaşamanın heyecan verici olduğunu söyledi. Müdür Mahmut Şahin ise “Gençlerle çocukluk dönemimize giderek, mazinin güzel anlarını birlikte yaşadık,  emeği geçen Belediye Başkanına ve personelime teşekkür ederim” dedi. 

Etkinlikte çocuklara hatıra olarak  kitap, tişört, kupa ve not defterleri hediye verilirken hatıra fotoğrafı da çektirildi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam