Bayramlaşma yine Millet Konağında

Tüm İslam alemi gibi Bartın halkı da Kurban kutlamaya hazırlanıyor. Vatandaşlar, bayram hazırlıklarına devam ederken il protokolü de pazar günü halkla bayramlaşacak. Bayramlaşma Ramazan Bayramında olduğu gibi yine Millet Konağında gerçekleştirilecek. Bartın Valisi Sinan Güner başta olmak üzere kamu kurum ve kuruluşlarının başkanları ve amirlerinin de olacağı bayramlaşma 13.00 da başlayacak.

Bayramlaşma yine Millet Konağında Güncel

Tüm İslam alemi gibi Bartın halkı da Ramazan Bayramı’nı kutlamaya hazırlanıyor. Vatandaşlar, bayram hazırlıklarına  devam ederken il protokolü de bayramın birinci günü halkla bayramlaşacak.  Ancak bayramlaşma öncesinde  protokol, yarın Bartın Valisi Sinan Güner başta olmak üzere protokol ilk olarak 09.30’da Bartın Devlet Hastanesi Acil Servisini ziyaret edecek. Acil Servis personeli ve hastalarla bayramlaşacak olan protokol ardından 10.00’da 75. Yıl Huzurevi sakinleriyle bir araya gelecek. Bu bayramda da yaşlıları unutmayarak onlarla bayramlaşıp sohbet edecek olan protokol, 10.30’da ise Bartın Şehitliğini ziyaret edecek.

Askeri erkanla da bayramlaşılacak

Kuran-ı Kerim’in okunup şehitler için bir kez daha duaların edileceği bu ziyaret sonrasında 12.30’da İl Jandarma Komutanlığında Jandarma Komutanlığı personeliyle bayramlaşılacak. 12.45’de de Subay Gazinosunda TSK-Garnizon Komutanlığı personeliyle bayramlaşacak olan protokol son olarak 13.00’da İl Emniyet Müdürlüğü personeli ile Polis Misafirevinde bayramlaşacak

Bayramın birinci günü halkla bayramlaşılacak

Protokol pazar günü  yani bayramın birinci günü ise  halkla  bayramlaşacak. Ramazan Bayramında ilk kez Valilik Camlı Salon yerine Yukarıçarşı’daki Eski Halk Kütüphanesi olarak bilinen Millet Konağında gerçekleştirilen bayramlaşma bu bayramda da yine aynı yerde olacak. 13.00’da başlayacak bayramlaşmaya Bartın Valisi Sinan Güner  kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri, daire amirleri, memurlar ve vatandaşlar katılacak.

 

Muhammet CİVAN

Muhammet CİVAN / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam