Batı Karadeniz’deki ticaret odaları Bartın’da buluştu

Bölge Ticaret ve Sanayi Odaları Deneyim ve Paylaşım Toplantısı OSB İnovasyon Merkezinde gerçekleştirildi.

Batı Karadeniz’deki ticaret odaları Bartın’da buluştu Güncel

Bölge Ticaret ve Sanayi Odaları Deneyim ve Paylaşım Toplantısı OSB İnovasyon Merkezinde gerçekleştirildi.  Batı Karadeniz Bölgesinde (TR 81) faaliyette bulunan Bartın TSO, Karabuk TSO, Zonguldak TSO, Safranbolu TSO, Devrek TSO, Çaycuma TSO, Kdz. Eregli TSO, Alaplı TSO'nun katıldığı toplantıda, Genel Sekreter ve Akreditasyon Sorumluları TOBB Akreditasyon Sistemi iyi uygulamaları ve projeleri hakkında bilgi alışverişinde bulundular.

Balık: “Toplantıların  devamına ev sahipliği yaptık”

Toplantıyı değerlendiren Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Halil Balık, “Üyelerimize Avrupa standartlarında hizmet sunmak için bölge ve çevre odalarımız ile istişare içerisinde çalışıyoruz. Daha önce bölge odalarda gerçekleşen toplantıların  devamına ev sahipliği yaptık. Amacımız farklı odalardaki çalışma uygulamalarını görmek,  üye memnuniyetini ve kalitesini arttıran çalışmaları kendi odamızda uygulayarak sürekli kendini yenileyen bir oda haline gelmek, teknolojinin hızına ayak uydurmak'' dedi.

Bölge oda Genel Sekreterlerinin ve Akreditasyon Sorumlularının katılımıyla gerçekleşen TR81 Bölge odaları toplantısına, oda Genel Sekreteri Ahmet İncekara ve Akreditasyon Sorumlusu Muratcan Ekmekçi katıldı.

 

 

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam