Şennur Demir yine gururumuz oldu

Bartınlı Milli sporcu ve Boks Milli Takımımızın Kaptanı Şennur Demir katıldığı 5. Uluslararası Balkan Büyük Kadınlar Boks Turnuvasında yine birincilik kürsüsünü kimseye bırakmadı. Finalde Polonyalı rakibi Elzbieta Wojcik'i mağlup eden demir yumruk, altın madalya kazandı.

Şennur Demir yine gururumuz oldu Spor

Bulgaristan’ın Botevgrad kentinde devam eden 5. Uluslararası Balkan Büyük Kadınlar Boks Turnuvasında 75 kilo final müsabakasında ringe çıkan Şennur Demir, Polonyalı rakibi Elzbieta Wojcik'i mağlup ederek altın madalya kazandı. Şennur, bu başarısıyla yine hem Bartın’ın hem de Türkiye’nin gururu olurken AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç ve Bartın Valiliği sosyal medya hesaplarından paylaşımda bulanarak Şennur’u tebrik etti. Tunç, paylaşımında “Bartın Üniversitesi öğrencisi Bayan Boks Milli Takımımızın Kaptanı Şennur Demir Bulgaristan’da düzenlenen 5.Uluslararası Balkan Büyük Kadınlar Boks Turnuvasında 75 kiloda şampiyon oldu. Bizlere bu gururu defalarca yaşattığın İçin teşekkürler Şennur” derken Bartın Valiliği de “Bulgaristan’da düzenlenen 5. Uluslararası Balkan Büyük Kadınlar Boks Turnuvası’nda 75 kiloda üniversitemiz öğrencisi ve Milli Sporcumuz Şennur Demir, şampiyon olmuştur. Sporcumuzu ve emeği geçen antrenörlerini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz” ifadelerinde bulundu.

 Bartın Hergün Gazetesi olarak biz de bir kez daha elde ettiği bu başarıyla gururumuz olan  Milli Sporcumuz Şennur Demir’i kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

 

Nurdan EROĞLU

Nurdan EROĞLU / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam