Alkol ve madde bağımlılığı anlatılacak

Alkol ve madde bağımlılığı anlatılacak

Alkol ve madde bağımlılığı anlatılacak Güncel

Alkol ve madde bağımlılığı anlatılacak

Bartın Belediyesi ve Aktıp Sosyal Bilimler Derneği Aile Okulu tarafından Alkol ve Madde bağımlılığı konulu seminer düzenlenecek. 1 Ağustos Perşembe Günü Saat 18.00’da Bartın Belediyesi Cep Sinemasında gerçekleşecek olan seminere + 16 yaş tüm vatandaşlar davetli.

Bartın Belediyesi ve Aktıp Sosyal Bilimler Derneği Aile Okulu tarafından Alkol ve Madde bağımlılığı konulu seminer düzenleniyor.

1 Ağustos Perşembe Günü Saat 18.00’da Bartın Belediyesi Cep Sinemasında gerçekleşecek olan “NEDEN” isimli seminerde Psikolog Nilay Şimşek Ercan tarafından Alkol ve Madde bağımlılığı konularında bilgiler verecek.  Ücretsiz olarak gerçekleşecek olan seminerde + 16 yaş katılım şartı bulunmaktadır.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, “Bartın Belediyesi olarak çağımızın en büyük sorunlarından bir tanesi olan alkol ve madde bağımlılığı ile etkin şekilde mücadele ediyoruz. Halkımızın bilinçlenmesi amacıyla belediyemiz ve Aktıp Sosyal Bilimler Derneği Aile Okulu işbirliğiyle 1 Ağustos Perşembe Günü Saat 18.00’da Bartın Belediyesi Cep Sinemasında Psikolog Nilay Şimşek Ercan’ın “NEDEN”  isimli seminerini gerçekleştireceğiz. +16 yaş sınırı olan etkinliğimiz ücretsiz olup tüm halkımız davetlidir.”dedi.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam