AK Parti Grup Başkanvekili Özkan, Amasra’da

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç AK Parti Grup Başkanvekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan’ı Amasra’da misafir etti. Özkan, Amasra ziyaretinde 3000 yıllık tarihi eserlerin yer aldığı Amasra Müzesi, Amasra Kalesi, Fatih Camii, Kemere Köprüsü, Boztepe, Tarihi çekiciler çarşısı gibi tarihi ve doğal güzellikteki yerleri gezdi.

AK Parti Grup Başkanvekili Özkan, Amasra’da Güncel

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç AK Parti Grup Başkanvekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan’ı Amasra’da misafir etti. Özkan, Amasra ziyaretinde 3000 yıllık tarihi eserlerin yer aldığı Amasra Müzesi, Amasra Kalesi, Fatih Camii, Kemere Köprüsü, Boztepe, Tarihi çekiciler çarşısı gibi tarihi ve doğal güzellikteki yerleri gezerken Amasra turunda Tunç ve Özkan’la birlikte  Amasra Kaymakamı Gökhan Gürbüzerol da yer aldı.

Tarihçi Sakaoğlu’na evinde ziyaret

AK Parti Grup Başkanvekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan ile birlikte Tarihçi Yazar Necdet Sakaoğlu’nu da Amasra’daki evinde ziyaret eden Milletvekili Tunç, “AK Parti Grup Başkanvekilimiz ve Denizli Milletvekilimiz Sayın Cahit Özkan’ı Amasra’da ağırladık. İlçe Kaymakamımız Gökhan Gürbüzerol’u makamında ziyaretimizin ardından 3000 yıllık tarihi eserlerin yer aldığı Amasra Müzesi, Amasra Kalesi, Fatih Camii, Kemere Köprüsü, Boztepe, Tarihi çekiciler çarşısı başta olmak üzere Amasra’mızda ziyaretlerde bulunduk. Esnaflarımıza hayırlı işler diledik. Amasralı hemşerilerimizle ve Amasra’ya gelen misafirlerimizle selamlaştık. Ziyaretlerimizde bizlere eşlik eden Amasra İlçe Başkanımız Şenol Rıdvan Sert, İl Genel Meclisi Üyemiz Bekir Karabacak ve Amasra Kadın Kolları Başkanımız Reyhan Kadeş’e teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam